Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Ja czekam od 4 miesiecy ale zadnych wiesci z obu klinik.Dlaczego chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej, ja tez czekam ale wiesci mialam z Invimedu tylko wiec chyba zdecydujemy sie na klinike w Pradze bo taniej.A skad takie pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mam pytanie, czy ktoras z was czytala o nowym leku zastepujacym Gonal? Podobno skuteczniejszy.W Czechach juz go stosuja wiec zastanawiam sie nad podejsciem do ivf ta metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ten lek nazywa sie kisspeptin.Narazie czytam o nim ale wyniki sa lepsze po stosowaniu tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jedziemy jednak z mezem do Pragi na konsultacje w przyszlym tygodniu.Moze ktoras z was spotkala sie z para ktora probowala w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie. Jestem w trakcie procedury In Vitro. Na kwiecień mam termin. 14 kwietnia mam jechać do Polaka i zaczynamy stymulację. Teraz przez miesiąc brałam regulon do 28 marcia w ten dzień miałam też zrobić zastrzyk domięsniowy. Dzisiaj dostałam miesiączkę. Czy @ powinna przyjść ? Myślałam, że po to brałam te leki, żeby nie dostać @. Martwie się że coś jest nie tak, a nie chce dzwonić do dr. żeby nie siać paniki. Jak to było u was ? Proszę o jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam że mam krótką procedurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy robiłyście w dzień stymulacji takie badania jak LH i Estradiol ? Czy ich wynik może zmienić decyzję o stymulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest w porzadku, okres ma byc a nawet musi.Nieprawidlowy poziom Estradiolu i Lh moze przedluzyc/skrocic stymulacje, jest to sprawa indywidualna.Kazda kobieta inaczej reaguje na leki.Glowa do gory i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszędzie wyczytałam że po dostaniu @ leki powinno dostać się 5 d.c a ja mam sie zgłosić dopiero 14 kwietnia. Czy to nie za późno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest krotki protokol wiec stymulacje zaczyna sie od polowy cyklu wiec jak masz teraz okres to tak jakos wyjdzie polowa koloo 14go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejciu dziękuję Ci bardzo - bo w sumie nie dopytałam dr. i zaczęłam Panikować. Dziękuję teraz jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co, po to tu jestesmy.Jedne weteranki a inne dopiero zaczynaja.Powodzenia I Nie stresuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Was tylko poinformować,że za 2 tygodnie wracamy do Polaka na wizytę i będziemy umawiać kolejne ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka to super! Moze ja tez zaczne w tym samym czasie co Ty.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co??? krótki protokół zaczyna się w połowie cyklu? od kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, że nie ? Jejciu czyli jednak coś jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc,wg mnie wszystko jest ok ten zastrzyk co bralas to pewnie Diphereline on ma wyciszyc organizm najprosciej mowiac i trwa to 2 tyg poto potem robisz Lh i estriadol by sprawdzic czy poziomy hormonow spadly max jezeli tak to zavzyna sie wtedy stymulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankieta do Pracy magisterskiej
Witam. Jestem położną w trakcie studiów magisterskich na kierunku położnictwo. Zwracam się z prośbą do Pań, które zaszły w ciąże i urodziły dziecko dzięki metodzie IN VITRO o wypełnienie anonimowej ankiety na temat ciąży i porodu po zapłodnieniu IN VITRO. Zebrane dane będą pomocne w prowadzeniu badania do pisanej przeze mnie pracy magisterskiej. Dziękuję za poświęcony czas !!! http://www.ankietka.pl/ankieta/141283/zwracam -sie-z-prosba-o-udzial-w-anonimowym-badaniu-dotyczacym-ciazy -i-porodu-po-zastosowaniu-zaplodnienia-in-vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa Idziemy łeb w łeb widzę :D wizyta 14 kwietnia , zastrzyk tego samego dnia i ten sam doktor. Spokojnie wszystko jest ok a miesiączka była wskazana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
haha ja też mam dokładnie tak samo jak wy dziewczyny 14 wizyta u Polaka :) Mam nadzieję, że wszystkie też zamieścimy za jakiś czas info że jesteśmy przyszłymi mamusiami. A Ty Gościu spokojnie, tak miało być wszystko jest ok. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminocity w trójkę raźniej nam będzie Fajnie,ze " Jerzemu na jednym wózku". W poniedziałek proszę zdać relacje po wizycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mam pytanko. Czy dr Polak mówił Wam, że stara się o refundację? Na stronie MZ Polmedis jest umieszczony na liście realizatorów Programu Rządowego, którzy spełniają wymagania formalne przystąpienia do konkursu http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/lista-ofert-spelniajacych-i-niespelniajacych-warunkow-formalnych-w-ramach-postepowania-konkursowego-na-wybor-realizatorow-programu-zdrowotnego-pn.-program-leczenie-nieplodnosci-metoda-zaplodnienia-pozaustrojowego-na-lata-2013-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze jedno. Czy w trakcie przygotowania/procedury IVF w Polmedisie bierze się zastrzyki z HCG (poza tym przed punkcją)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja o refundacje nie pytałam a o zastrzykach jeszcze nie mam pojęcia bo wszystko przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balbinko bierze się ovitrelle po pierwszej weryfikacji bety. Szczerze to dziwne trochę i fałszuje tylko następną bete... A co do refundacji to hmnnn i jak teraz wytlumaczy się z tego że tak jechał po programie? Że taki ten program zły... To po co startował drugi raz? Trochę to zaklamane i już teraz to mojego zaufania mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×