Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Wrocko ale to lekarz Ci powiedział czy babki w rejestracji?? Nie masz do swojego lekarza numeru tel albo e-maila? Betę powtarza się po 48 godzinach a nie 72. Ja zawsze z lekarzem się kontaktowałam a nie z rejestracją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
ja dzwonila wczoraj to lekarz mial pacjentke wiec pielegniarka powiedziala ze jak bedzie wolny to sie go zapyta i oddzwoni do mnie i tak bylo.Moze dlatego ze u mnie 14dpt 2 dniowego zarodka jest jutro i tak na dobra sprawe to mi sie kazali jutro testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Czyli jak kazali jutro to dobrze kazali :) Tak jak mówię beta musi być powtórzona co 48, 96 godzin :) Wrocko może jak miałaś dwudniowego to później się zakopał u mamusi i dlatego beta nie jest za wysoka? Zobaczysz jutro po powtórce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
tak podczytujac dziewczyny to beta w 12tpt powinna byc o wiele wyzsza.Nic nie bede sie madrzyc.Jutro wynik na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka nie chce ci robić nadziei, ale miałaś podany zarodek w drugiej dobie, a nie trzeciej i jest możliwe, że beta będzie niższa na początku. Zresztą nie wiadomo kiedy było zagnieżdżenie. Dlatego zrób następną bo myślę, że jest nadzieja. Jak pamiętam była dziewczyna o pseudonimie Czekająca i miała 8 i jeszcze jedna 11 miała Ewela B sprawdź w historii rok 2011 jak pamiętam bo jakoś tak samo podchodziły jak ja i urodziły.Obie miały podane w trzeciej dobie, chyba, że się myle bo może któraś miała w drugiej. Pozdrawiam trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś już zaczął podejście w rządowym programie w Polmedisie?jak u nich z terminami podejść długo się czeka na rządowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki gosc i dzieki wszystkim za mile slowa.Odezwe sie jutro po poludniu z weryfikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ty się kłujesz przeciwzakrzepowymi a to inna sprawa. One bety nie podwyzszają... Jesteś po AZ dlatego przeciwzakrzepowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
kluje sie jeszcze progesteronem w zastrzyku bo mam uczulanie na Lutke a Ovitrell byl w zeszly czwartek.Te laski co mialay bete 8 i 6 i byla ciaza to pewnie nie robily Ovitrelu.Mi sikance pozytywne wychodza dalej wiec chyba nadal hcg z Ovitrelu jest.Czytalam ze utrzymuje sie on okolo tyg po zrobieniu zastrzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z wczoraj z godziny 16.08 zastanów sie dziewczyno co piszesz o naszej "dolegliwości" bo akurat to nas łączy na tym forum. Znajdz sobie moze jakis inny topik bo tu nie pasujesz... to tak na marginesie Wrocko kciuki sa nadal mocno zaciśnięte Nowa 21 tule Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ty podchodzisz w invimedzie czy w polmedisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
beta 2,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
wrocka tak bardzo mi przykro :( nawet nie wiem co napisać ;( robiłaś sobie histeroskopię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, dzieki.Tak robilam w zeszlym roku.Nie wiem w czym jest problem.Moze ze slabymi komorkami? Jestem zdrowa jak przyslowiowy kon, zadnych problemow hormonalnych, tarczycy, cukrzycy.Zupelnie nic.Moze trafiamy na slabe komorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jestesmy calkiem wyplukani z pieniedzy.Moze sprobujemy w przyszlym roku chyba ze rodzice wspomoga.Ech, szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest. Czytałam kiedyś że w właśnie słabe komórki też mają wpływ na zagnieżdżenie itp. Współczuję Ci bo wiem ile pieniędzy na to idzie :( Nie łapałabyś się na rządówkę?? Nie myślałaś nad zmianą kliniki na całkiem inną spoza Wrocka? Wiem że warszawa jest bardzo daleko ale nOvum to jedna z najlepszych klinik w Polsce. Znam kilka dziewczyn gdzie w innych klinikach uzyskiwały marne rezultaty a tam zachodziły w ciążę i do tego miały kilka mrozaczków. W noVum są darmowe konsultacje z profesorem Lewandowskim. Jest bardzo dobrym specjalistą i dużo dziewczyn do niego jeździ na konsultacje i są bardzo zadowolone. Spróbuj może się do niego umówić. Ja po porażce miałam zrobić to samo ale się udało na szczęście. A podawali Ci kiedyś blastki?? Może właśnie przy 5-dniowych by się udało heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
z naszym przypadkiem nie kwalifikujemy sie na rzadowke.Jestesmy nadal na liscie oczekujacych wiec zobaczymy jak sie sprawy potocza.Musze odpoczac przynajmniej 2 mies.Tez myslelismy o blastkach bo nigdy nie probowalismy transferu z blastkami z tym ze musielibysmy miec duzo komorek.W Invimedzie adoptuje sie 6 max i mysmy tak zrobili ale byl tylko 1 zarodek z tego wiec to jak loteria.Podejrzewam ze ten zarodek nie doszedl by do dnia 5go dlatego podali w 2gim dniu zeby zmiejszyc ryzyko.Standardowa procedura.Nie winie kliniki nikt nie jest w stanie niczego przewidziec.Bede tu zagladac od czasu do czasu.Zycze ciezaroweczkom szczesliwego rozwiazania i tym co podchodza duzo duzo optymizmu.Ja sie jeszcze odezwe i bedzie nr 6.To wiem napewno.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Wrocka tak bardzo mi przykro..........❤️ A na rządówkę nie łapiesz się przez AMH czy wiekiem. Bo ja 2 lata temu miałam AMH 0,2 i nie łapałbym się na program, ale w tym roku powtarzałam, bo okazało się, że zmienili odczynniki i w tym samym laboratorium wyszło AMH 1,4 . Tulę mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Rzadowka nie pokrywa adopcji komorek.Amh tez mam obnizone ale jakosc moich komorek jest koszmarna w 1 ivf byly 2 marne potem przy kolejnych podejsciach puste, zero zarodkow wiec tylko adopcja wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko ja bym na twoim miejscu skorzystała z porady jakiegoś profesora. Być może jednak w innej klinice dostalibyście się do programu. Siedzenie w jednej klinice nie ma sensu. Jak dla mnie to tylko strata czasu i pieniędzy. Teraz owszem zmiana kliniki była bo AZ. I ze słabymi komórkami udaje się zajść w ciążę. Brałaś inofolki? DHEA czy jakoś tak? To jest na poprawę komórek. To samo akupunktura. Wiem że każdy patrzy na odległość kliniki od domu ale licząc ile kasy wydałaś już we Wrocławiu to AZ głowa boli. Ja bym uciekała gdzie indziej ale to tylko moje zdanie. I nie obwiniaj się że to tylko Twoja wina bo tak nie jest. Zmień klinikę gdzie mają bardzo dobrych embriologów i inne pomysły na stymulacje może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Wawa dla Ciebie za daleko to wiem że w Invikcie we Wrocku są darmowe konsultacje też z jakimś ich profesorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Co to sa inofolki? U mnie powiedzielii ze to genetyka.Probowalam juz roznych stymulacji I protokolow z tym samym rezultatem.Moze wroce do Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka może AZ będzie dobre dla ciebie chyba, że znowu spróbujecie z dawczynią,ale to duże koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Sama nie wiem, swiat mi sie zawalil znowu.Musze ochlonac I pomyslec co dalej.Moze pojde do Invicty na konsultacje moze spojrza swierzym okiem na mnie.Meza plywaki sa super wiec choc w polowie chcielismy miec swoje dziecko.Ta decyzja I tak nas sporo kosztowala tzn mnie.Trudno sie pogodzic ze sie nigdy nie bedzie mialo wlasnego.Wiem ze nastepne Ivf nie ma sensu bo moje jajniki pracuja na pol gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Moja babcia miala meno w wieku 45lat a mama jak miala 48 wiec pewnie cos jest w tych naszych genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka, tak bardzo mi przykro...:( Trzymam kciuki za dalsze starania- dużo sił życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko - Inofolic jest suplementem diety zawierającym myo-inozytol i kwas foliowy. I właśnie ten pierwszy składnik poprawia jakość komórek. To samo preparat DHEA - także poprawia jakość komórek. Dziwi mnie że chcesz wrócić do Polmedu. Jak widać nie mają tam na Ciebie pomysłu i nie obwiniaj tylko siebie. Moja mama przekwitła w wieku 40 lat. ja także mam niskie amh bo tylko 1,0 i też nie było u mnie rewelacji ze stymulacją ale jakoś udało się. Ja w Invimedzie miałam dwa podejścia plus crio i gdyby się nie udało na pewno nie zostałabym w tej klinice bo uważam że po dwóch porażkach trzeba zmienić lekarza lub klinikę. Szkoda by było żebyś tyle kolejnej kasy wydała w Polmedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mochito strasznie masz niskie amh w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gościu z 23 lipca 2014 z godz 10.27. Dziwie się ze administrator pozwala sobiena dopuszczanie tekstów które nie są subiektywną opinią tylko kłamstwem. Owym gościem jest zdaje się nasza była pani embriolog która wywaliła gruby numer a aktualnie pracuje w Invikcie we Wrocławiu i lubi sobie zadzwonić do pracwników Polmedisu z ofertą pracy. Zapominasz gościu że pani embriolog była i jest chemikiem i wiedziała totalnie nic o embriologii bo zajmowała się handlem. Najlepiej zapytać jej kto ją wykształcił i nauczył pracy embriologa i na ilu zjazdach naukowych była. Można i Panią Kasie zapytać kto i ja wykształcił nie tylko w zakresie pracy w ośrodku IVF ale w tak podstawowych sprawach jak komputer. Gościu jesteś tak durna że nawet nie sprawdzisz ze na stronie Polmedisu jest jak wół napisane kto ma a kto nie ma doktoratu, kto ma a kto nie. Ma certyfikatu europejskiego embriologi. Chcesz to sobie pluj na nas ale nie kłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×