Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Dziwne bo godzinę temu miałam wpis i juz go nie ma Pisałam ze kiedyś to forum było skarbnicą wiedzy a teraz umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na to konkretnie pojechalas po wrocce porównując jej wydatki do wartości domu czy auta z salonu. Szacunku trochę dziewczyno. Nie każdy w ten sposób przelicza. Nie spodziewałam się tego po tobie. Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było do Nina 999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
No to gościu teraz wyszło że się czepiasz bezpodstawnie :):) cofnij się jeszcze raz i zobacz kto to napisał :):) A po pierwsze może zaczniesz pisac pod nickiem a nie jako gość... Przeprosiny publiczne sie należą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że teraz ktoś podszywa się pode mnie, a Nina 99 myśli, że to ja znowu do niej piszę brawo dziewczyny. O aucie pisał gość nie Nina99 to prawda. Po prostu lepiej nic nie pisać bo wszystko wychodzi na jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Gościu o aucie nie pisał również gość :) widzisz ile byłoby mniej zamieszania gdyby każdy miał swój nick... Dobra to jest forum o niepłodności a nie o kłótniach kto co napisał. Mam pytanie jakie witaminy polecacie przed podejściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalam o aucie i domu ale nie chodzilo mi o to ze co by za to miala a woli dziecko!!! Tylko o to ze w jednej przyjaznej jak twierdzi klinice marnuje ta kase. A mogla by wydac ja a naprawde swietnej klinice i jestem pewna ze tyle by na leczenie nie wydala a moze byla by juz w ciazy lub z dzidziusiem w domku. Jak wspomnialam przyjazna atmosfera jest niczym jesli nie ma efektow. I nie twierdze ze w ogole Klinika nie ma efektow bo ma na pewno. Ale po postach i ilosciach podejsc wrocki widac ze w jej przypadku klinika nie umie jej pomoc. I jesli dalej bedzie patrzyla na atmsfere to i kase na dom tam zostawi a moglby to byc kasa poswicona na dziecko i jego przyszlosc np! A pisze pod gosciem poniewaz juz dawno zakladalam konto na kafeterii i nie mam hasla bo zapomnialam a maila mialam podawanego ktorego nie uzywalam i zablokowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina 99 kup sobie taki naturalny preparat Floradix żelazo i witaminy dla kobiet. Polecany jest, też dla mam karmiących po porodzie. Kiedyś wyczytałam na forum jakimś, że ginekolog polecił dziewczynie to brać przed transferem na endometrium.Oczywiście kwas foliowy 3msc już przed podejściem bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
dzięki gościu. a co do logowania to nie musisz się logować, wystarczy ze w polu twój pseudonim wpiszesz swój login zamiast gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
a ja tak chciałam i sie nie udało z tym logowaniem tzn pisałam pseudonim i hasło i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszajcie juz dziewczyny To już staje się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość156
Ja zupełnie zmienię temat. Śledzę forum długiego czasu. Parę razy coś skrobnęłam. Mam do Was zupełnie inne pytanie. Mam dzieciaka 8 mscy dzięki Polmedis i karmię piersią. Chcemy podejść do próby rodzeństwa. Czy któraś z Was kiedy odstawić dziecko od piersi przed kolejną próbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a kiedy masz zamiar podejść? bo ja uważam, że lekarz Ci bardziej doradzi jak już pójdziesz na wizytę i powiesz jaka sytuacja. Swoją drogą matka karmiąca od razu nie może chyba podejść trzeba z 3- 6msc odczekać za nim będziesz mogła zastrzyki brać itp. Co innego jak naturalnie zachodzą kobiety w trakcie laktacji bo tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do Polmedis lub emeila napisz do swojego lekarza, który cię prowadził to będziesz wiedziała na czym stoisz, albo wizyta jak pisałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 156 pytam z ciekawości za którym podejściem Ci się udało? Odpisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Ninia ja brałam ----> koenzym Q10, olej lniany, kwas foliowy, wit. B6, B12, asparginian [potas z magnezem] i w sumie nadal to wszystko łykam tylko jeszcze dodałam wit D3 bo w ciąży jest niezbędna a z tego co się dowiedziałam to niedobór tej witaminy ma praktycznie każdy :/ Przed ostatnim pełnym podejściem brałam Inofolik o którym pisałam wrocce. Jest na poprawę komórek :) Ponawiam pytanie: Czy ktoś jest zainteresowany wizytą u dr P na 6 sierpnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monhijo jak się czujesz jak maleństwo czy wszystko ok, espaniola jak badania prenatalne wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się bardzo dobrze, dziękuję...zero mdłości ;) Trochę mi już brzuch wywaliło ale czytałam że to normalne bo macica rośnie i podnosi jelita do góry :) I Moje UU zaczynają powoli boleć na razie po bokach i trochę są pełniejsze :) Dzisiaj mam wizytę to sie dowiem ile maluszek urósł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
mohjito dzięki :) jeszcze dziś lece do apteki :) co do starań podczas karmienia to trzeba odczekać ale ile to nie wiem. Na pewno byś musiała przestać karmić bo zastrzyki - hormony przenikają do mleka. Gościu bez hasła tylko sam login w miejsce gościa wpisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja dopiero za 10 dni mam badania prenatalne i martwie sie trochę ;( czyli początek 14 tygodnia dopiero ;( moze juz będzie widoczna plec ....ale co jest najgorsze ze ja mam straszne mdlosci jeszcze ...wykanczajace to normalnie ;) milo ze ktoś wkoncu zmienil temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol4
espaniola ja mdłości miałam do 5 m-ca zwłaszcza rano i faktycznie było to bardzo męczące ale po 5 mi przeszło, to tak na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana jak są mdłości to ciąża rozwija się ok:) Nina 99 to ja ci doradziłam z tym preparatem znowu się mylimy przez ten gość. Ja próbowałam, ale mi nie wychodzi nick:( jak coś podpisze się. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzwonilam do Novum i chcialam zapytac telefonicznie o dastwo/koszty, terminy.Mila pani mnie totalnie olala.Prosilam o rozmowe z lekarzem ze wzgladu na to ze jestem z wroclawia ale tez mi odmowiono i kazano na wizyte sie umowic.Co innego w Invikcie, gdzie mila pani wziela nr tel, maila i lekarz oddzwoni w poniedzialek. Jaki jest sens umawiania sie na wizyte jesli koszty procedury beda poza moim zasiegiem? Bardzo bezczelne babsko w Nowum w tej recepcji.Zero zrozumienia i pomocnej dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co nie tak wiadomość nie niewysłana:( jak są mdłości to jak najbardziej wszystko ok ciąża się rozwija, jak koleżanka napisała nie które kobiety maja dłużej:( Mohito trzymam kciuki za fasolkę, aby rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a doszła jednak Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka a może do polmedisu spróbuj zadzwonić, a jak nie to próbuj do Novum. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko a patrzyłaś na stronie nOvum cennik? Tam nie ma większych cen niż np w Invimedzie. Dziwne że babka tak Ciebie potraktowała :/ Ja jak dzwoniłam była bardzo miła Pani. A pytałaś się o tą wizytę darmową u dr Lewandowskiego i w Invikcie do tego drugiego prof?? Invictę masz na miejscu więc umawiaj się bo nic Ci nie szkodzi a możesz się coś dowiedzieć nowego o swoim przypadku :) Na Bocianie mam znajomą która była na wizycie u dr L z nOvum i też zawsze sobie wmawiała że ma marne szanse bo ma 41 lat i kiepskie komórki. Dr bardzo dokładnie ją zbadał, prześledził całą historię jej chorób, dolegliwości itp i dał nadzieję. Sam ma dobrać jej stymulację itp a resztą już zajmie się jej lekarz prowadzący. I Ona właśnie tez brała ten inofolik i DHEA i o dziwo na wizycie miała nie jak zawsze 2-3 kom a 6 :) wrocko ja ciągle Ci kibicuję i wiem że w końcu ta trudna walka Ci wszystko wynagrodzi. Musisz tylko trafić na odpowiednich lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko a może katowice nie są aż tak daleko a wyniki też mają dobre jestem cały czas na forum Gyncentrum i bardzo dużo dziewczyną się udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbuj Wrocka może dziewczyny mają rację. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak z kolejkami w polmedisie do refundacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×