Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Wrocka nie smutaj sie Ja też ciągle walcze a naokoło pełno ciężarówek. Uda nam się jednym prędzej drugim później. Głowa do góry a cza szybko leci ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
Wrocka ja mam obniżoną rezerwę jajnikową amh 0,2 ,przez kilka lat bałam tabl anty i po ich odstawieniu brak @, leczenie nie przynosiło rezultatu, zaliczyłam Invimed i po 2 lub 3 cyklach przeszłam do Polmedu i tam podjęliśmy wspólnie decyzji o Az , badania genetyczne wyszły dobre więc problem musi być głębszy. Podano mi 4 5-dniowe blastki i udało się za pierwszym podejściem. Jak widać w stopce mam ponad dwuletnią córkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margo napisz proszę czy miałaś plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
Miałam tylko raz plamienia na początku ciąży ale to było po upadku ze schodów. W ciąży zdażają się plamienia byleby nie były jaskrawo czerwone. Ale jak to cię martwi to odwiedź lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margo nie nie mam plamien. Pytam z ciekawości tylko. Wszystko przedemna jeszcze. Myślałam tylko ze plamienia te implementacyjne ma każda. Ale jak widać nie jest to regułą. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Margi77 tez poczytałam Twoja historie (gościu dzięki za podanie nr strony) i widzę też jesteś z okolic Legnicy bo u mnie też nie ma wyników na ten sam dzień. Ja tez póki co nie mam plamien żadnego typu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
czy ktoras miała inseminacje nasieniem dawcy w polmedzie ??? czy czeka sie na dawce czy maja bank??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
Marianna Szczęściara pisząca kiedyś na tym wątku miała inseminację z nasieniem dawcy ale nie pamiętam czy mają bank czy też czekali na dawcę. Musisz przejrzeć wątek bo pewnie o tym pisała. Ja miałam transfer w sierpniu 2012 a ona kilka m-cy po mnie więc patrz na wpisy sprzed tej daty i po niej bo miała 2 podejścia o ile się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziara jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
dziewczyny mam pierwszy wynik AMH 3,7 co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie znam, ale chyba ok tzn, ze masz rezerwę jajnikową dobrą, ale jak powyżej normy to świadczy o PCO, a nie masz podanej normy na wynikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
No wlasnie norma jest > 1, 4 a gornej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było,ale już aktualizuje informacje. Porobiliśmy już wszystkie badania do rządówki, dziś jedziemy do invicty na kariotypy. Jak już będziemy mieć wszystko uderzamy do kliniki. Mam do Was pytanie: 2 lata temu robiłam AMH i miała 1,3, a teraz- 2,14- czy to możliwe ,żeby urosło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszko ponoć jakieś odczynniki są nowe i dlatego amh wychodzi teraz większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
no to ja juz po wizycie u dr polaka niestety tylko dawca nam zostaje mam porobic badania , dostałam recepte i zaczniemy z inseminacja ale boje sie badania droznosci :( mam isc do szpitala do dr wojciechowskiego chyba ale ja sie strasznie boje tego badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy jest tu ktoś kto miał in vitro w invimedzie we wrocławiu? Bo mam pytanie. Tydzien po transferze trzeba zrobić badanie progesteronu. A co potem, czy jak wyjdzie niski, to dają jakis zastrzyk, tak jak w polmedzie? czy nic z tym wynikiem nie robią? z góry dziekuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Gosciu aby podwyzszyc progesteron bierze sie luteine i duphaston. Dziewczyny a przede wszystkim Mohjito ty bierzesz dhea. Zamowilam 25 mg i nie wiem czy to nie za duzo. Przeczytalam ze kobiety do 35 lat nie powinny tego stosowac :( boje sie wziac teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina - wiem, że bierze sie luteine i duphaston, ale w polmedzie oprócz tego , jesli wyszedł niski progesteron to brało sie tez ovitrelle (moze teraz juz nie) i zastanawiam sie, czy w invimedzie tez bierze sie coś dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W invimedzie nic nie dają. Wynik jest tylko do wiadomości lekarza i to on decyduje o dalszych losach pacjentki, być może zwiększają dawkę leków ja nic takiego nie miałam. Podałam telefonicznie wynik i lekarz kazał mi brać leki bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
W Invimedzie podaje się wynik lekarzowi mailowo i jeśli jest za niski czyli poniżej bodajże 8,5 każe zwiększyć dawki leków czyli duphaston i luteina :) Jak nadal jest niski to wiem że można zastrzyk dostać :) Ale z tego co mi pisało na forach kliku lekarzy to badanie prg nie mam sensu przy in vitro bo i tak bierzemy leki a duphaston nie jest wykazywany we krwi. nina - ja biorę od tego czasu co Ci pisałam ten DHEA właśnie w tej dawce i jeszcze nic mi nie jest :D Nie znalazłam nigdzie że do 35 roku życia tego brać nie wolno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito mówisz? to i ja wezmę. ja zamawiałam z internetu bo w aptekach nigdzie tego nie ma i zamówiłam DHEA swansona i tam na opakowaniu jest napisane po angielsku i się wystraszyłam. Ale też wezmę co ma byc to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czytałam ulotek :D Tylko to co na necie o tym pisali a pisali same dobre rzeczy :P Napisałam do znajomej na boćku która to stosuje czy wie coś na ten temat że poniżej 35 roku nie można. Jak odpisze to dam Ci znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile kosztują kariotypy we Wrocławiu bo na nfz pewnie będzie długi termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja robiłam w Invicie kariotypy 2 dni temu- po 350zł od osoby, czyli 700zł dla mnie i dla M- badanie robią w poniedziałki i czwartki do godz.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
w rexie tez 350 i mozna przyjsc kiedy sie chce od 9 do 13 działa laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Kariotyp na nfz we wrocku czeka sie do stycznia rejstrowalam sie w tamtym tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dziękuję za informacje odnośnie tego progesteronu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kariotypy w Invikcie 350zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mam pytanie odnosnie oleju z wiesiolka w tabletach.Na ulotce pisze ze nie powinny go brac kobiety w ciazy lub planujace ciaze.Wiem ze ktoras z was go brala, teraz nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Odnosnie badania kariotypow, dlaczego przy mojej przypadlosci klinika nie zalecila tych badan? czytajac teraz na necie czuje ze stracilam czas, jakos mam mieszane uczucia.To samo Invimed.Polegal na dokumentacji z Polmedisu bez docierania do szczegulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×