Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
psioszka jak podchodzisz w Polmedisie to pewnie będzie podobnie jak prywatnie z usg i estradiolem, ale nie wiem jak z lekami bo w aptece recepta realizowana, a ciekawi mnie czy będą takie leki w długopisie czy osobne zastrzyki jak to na refundację takie, że trzeba samemu przygotować zastrzyk. Fajnie, że już we wrześniu podchodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko odpisz mi czy decyzję o tym ze się zakwalifikowalas dostałaś juz podczas wizyty czy czekałas na odpowiedz od kliniki jakiś czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak espaniolaola udało mi się przy pierwszym podejściu (obecnie jestem w połowie 35 tc) ale to było w Katowicach a wizyty, usg i badania miałam średnio co 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espaniolaola a czy tobie to prywatne podejście się udało? jak tak to gdzie teraz chodzisz do lekarza w Opolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor nam powiedział,że wszystko jest ok, wypisał skierowania itp. Co prawda zaznaczył,że w ciągu 2 tyg mogą zadzwonić i powiedzieć,że np system nas odrzucił z powodu błędnego peselu, ale z medycznego punktu widzenia się zakwalifikowaliśmy.Reszta to formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję psioszko za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jestesmy po wizycie w Invikcie.Wrazenia raczej zle, pani z recepcji koszmarna(powinni pomyslec o zmianie personelu).Dostalismy znizki od lekarza ktorych pani mila recepcjonistka nie chciala zaakceptowac twierdzac ze znizki sa ale mozna je sykorzystac po wizycie a przed badaniami genetycznymi a my najpierw poszlismy na badania a potem byla wizyta.Totalnie bez sensu! Pani doktor mila I konkretna.Musze czekac 3tyg na wyniki oraz zrobic histeroskopie.Ide jutro na wizyte na Krzycka ze skierowaniiem na zabieg zobaczymy jak z terminami.Ogolnie to w klinice panuje lekki haos organizacyjny bo dwie panie ucza sie dopiero obslugi systemu I jedna przez druga wali w klawiature.Na skierowanie czekalam 15min bo jak uslyszelismy “system jest bardzo wolny“.Musze czekac na wyniki I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Mi sie udalo w polmedisie a w Opolu to szkoda gadac ....z ogólnych 14 komórek zaplodnili 6 bo taki wymóg potem 5 zarodków trzymali do 6-7 doby i powiedzieli nam ze zarodki obumarly ....to tak w skrucie o rzadowce ....wiec moze my tak trafiliśmy ale niezapomne do końca życia ....teraz jestem w ciąży w 19 tc polmedisowego cuda podanego zarodka w 3 dobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Aha a ciaze prowadze we Wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a ja tak z innej beczki. @ miałam 31.07 , ogólnie u mnie jest mega nieregularna, występuje tylko po luteinie, którą skończyłam brać 2,5 tygodnia temu, więc już dawno powinna przyjść.Poszłam dziś na bete i wynik 2...Szczerze, zawsze u mnie było poniżej 0 przy wszelkich próbach,a tu 2- co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko ja Ci nie pomogę Wrocka histerioskopie zrób na pilczyckiej w euromedicare miałam 2 dni temu - polecam tam !!! Co do obsługi w invicta pisałam z miesiąc temu też po wizycie negatywne wrażenia. Parcie na komercyjne in vitro i to juz! !! Zero o rządowce i badania z kosmosu za kosmiczna kase-wiele zbędnych oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to espaniolaola po prostu źle trafiłaś ja podchodziłam z programu i miałam podane zarodki w 3 dobie ale tak jak wcześniej pisałam nie w Opolu tylko w Katowicach w Gyncentrum ale ciążę prowadzę już w Opolu bo mam na miejscu nie chciałoby mi się jeździć aż do Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Psioszka:) Powtórz bete za kilka dni, albo zrób test ciążowy bo cuda się zdarzają :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko a powiedz mi jeszcze czy te leki refundowane będzie się dostawać na miejscu w klinice czy normalnie w aptece? I czy jeżeli w aptece to tylko we Wrocławiu cw jakiejs wskazanej czy w innych miastach tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Oni Ci wystawiają receptę na leki, a Twoja w tym głowa gdzie je dostaniesz. Od razu powiedzieli,że nie biorą udziału w poszukiwaniu leków dla pacjentek. Skoro chcesz refundację to musisz sobie szukać sama.Wiadomo, dla nich to źle,że pacjentki od nich nie kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź Spoko Jak się dostane do rządowego trzeba będzie działać z zamówieniami w aptekach ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch a jak u ciebie było z lekami kupowałaś w aptece czy były problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arita
z lekami nie było problemu jak ja podchodziłam z rządóvki. Kupovałam v aptece invimedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Ja też nie miałam problemu z lekami, bo kupowałam w aptece na dole Invimedu, jak Arita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch,Arita to wy w invimedzie podchodziłyście? Tam wam się udało :)super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a można tam kupić jak się podchodzi w innej klinice jakby coś? czy to nie ma znaczenia? Jak te zastrzyki wyglądały takie same jak w klinice były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są te same leki i myślę, że w każdej aptece wykupisz receptę, tylko, że czasami bierzesz takie ilości, że w aptekach ich nie ma, a w takiej, gdzie klinika współpracuje z apteką takiego problemu nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie realizować recepty w invimedzie we wrocławiu. Tam na dole jest apteka i są wszystkie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was stosowała może tabletki DHEA na lepszą implantacje zarodka? Zastanawiam się czy warto kupić i czy w moim przypadku to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
O DHEA na lepsza implantację zarodka nie słyszałam. Wiem że jest to lek na poprawę komórek jajowych polecany szczególnie dla osób które trudno się stymulują :) Leki można kupować w każdej aptece która je posiada. Lek jak lek i nie ważne z jakiej kliniki recepta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję mohito Czyli to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
dostalam wynik AMH i wynosi 0,50 ng/ml, Czy ktoras z was moze mi zinterpretowac wynik? Wizyta dopiero w pazdzierniku bo kariotypy zajma okolo 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Inhibina b 51,2, nie mam pojecia co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ja się nie znam, ale poniżej 1 to bardzo niska rezerwa jajnikowa, ale może jakieś inne normy są tam:( napisz może emaila do lekarki z kliniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy poziomu AMH powyżej 3,0 ng/ml – wysoki poziom hormonu, mogący świadczyć o zespole policystycznych jajników; powyżej 1,0 ng/ml – poziom prawidłowy; poniżej 1,0 ng/ml – niski poziom, mogący świadczyć o menopauzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×