Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
kasiaaaa prosze jezeli czytasz daj mi namiar do wrocławskiej poradni genetycznej tam gdzie ja dzwonie nikt nie odbiera!!!!! masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Matko jak to czytam CBA,ACA,ASH,NK,SCSA,chromatyna, anty TPO to wychodze na skonczona idiotke po tych 5 podejsciach bo mi tego nikt w Polmedzie nie zlecil i musze isc do wujka Googl'a zeby sie dowiedziec o czym piszecie! To jest jakis dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
w moim przypadku jak sie naczytalam to badanie AOA byloby jak najbardziej wskazane! Musze zadzwonic do Invicty i dopisac sie na to badanie! Mohjito, ja myslalam o oleju z wiesiolka w tabletkach bo podobno wzmacnia caly organizm ale info na necie jest sprzeczne bo niby super ale ze trzeba brac przy tym omega 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poróbcie dziewczyny , poczytajcie o tych badaniach wklejam wam linki o tych badaniach bo jestem tez jedną z was i walcze z niepłodnościa. szukam ratunku i natrafiłam właśnie na takie artykuły. mi tez nikt nie mowił o takich badaniach . zanim kolejny raz podejde tez kilka z nich zrobie bo lepiej wydac np 500zł niż znowu 8000zł i ponieść porażke. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka poczytaj tez o naparze z nagietka ;) ja np miałam tSH 1,8 niby ok ale zlecono mi jeszcze badanie na białko wiążące hormony SHBG (w invicta ok 60zł) ale wyszło ok czyli taczyce jako przyczyne niepowodzen moge wykluczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jak narazie to Invicta zlecila wiekszosc genetycznych ale poczytam dalej bo wizyte mamy 11go na badania a 11go spotkanie z lekarzem i przegladanie historii.Jestem pelna nadziei bo czuje sie troche zaniedbana przez Polmedis.Aczkolwiek nie bede sie wymadrzac bo sama do niedawna bylam zielona z genetyki.Dopiero od niedawna zglebiam temat bo zdawalam sie na wiedze lekarzy.W Invimedzie tez nie zablysneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieraz trzeba "naprowadzic" lekarza niestety bo zlecają rutynowe badania z listy i nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arita
Wrocka nie czytałam TWoich poprzednich postów i mam prośbę - do kogo umówiłaś w Invictcie ? jak długo czeka się na wizytę ? ja też mam 5 prób za sobą i do tej ostatniej chciałabym się wyjątkowo przyłożyć. Ostatnio byłam w ciąży ale zarodek nie rozwijał się prawidłowo i poroniłam w 8 tc. Przykre to wszystko ale ja też nie czuję wsparcia ze strony lekarzy , sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić - mam zamiar zmienić klinikę. Proszę o informację - pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ARita sprawdzaliscie chromatyne plemnikową u męża? Do invicta zapisz się online oni oddzwonia Do końca sierpnia konsultacje bezplatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Do invicty nie ma problemow I dlugich terminow jedynie wczoraj znow dzwonilam zeby sie na kariotypy umowic ale jeszcze nie maja listy na wrzesien.My idziemy do Dr Waleskiewicz.Dopiero we wrzesniu bo czekam az sie hormony unormuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch? Co tam u Ciebie jak tam dzieciaczki wszystko ok? Bardzo Ci kibicuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocko czy ty chcesz powiedzieć, że w polmedisie nikt po tylu nieudanych próbach nie zalecił Wam kariotypów? Niewiarygodne aż to. A co wam mówili po kolejnym nieudanym podejściu? Jaką podawali przyczynę niepowodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Poniewaz nie reagowalam na stymulacje to stwierdzono u mnie uposledzona czynnosc jajnikow. Zostawilam juz ten etap za soba, po badaniach okaze sie mam nadzieje na 100% w czym tkwi przyczyna. Podjelismy tez kroki w sprawie adopcji, mamy spotkanie w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Bardzo się cieszę, że mnie pamiętacie :) śledzę forum cały czas (chyba z przyzwyczajenia, no i jest jeszcze komu kibicować). Brzusio rośnie, a w nim na 85% parka łobuzów :D Jak to się potwierdzi to będę mega szczęściarą. Prenatalne połówkowe mam 3 września, więc siedzę i co chwilę coś "wymyślam" i się zamartwiam. Myślę, że uspokoję się po usg. Na pewno zdam relację po. Wszystkim walczącym dziewczynom życzę z całego takich wrażeń 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka powodzenia. A i tak szybko macie już spotkanie w sprawie adopcji? we wrocławiu będziecie się starać? Gdzie jeśli można wiedzieć? Super że i o tym myślicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch dwoch chłopaków? gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mamy wizyte w DOPS na Ostrowskiego, wizyta jest wstepna chcemy sie dowiedziec jak podejsc do tematu i czy mamy szanse.My zglosilismy sie w lipcu wiec nie tak szybko. Monch super ze wszystko w porzadku, nie martw sie na zapas! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dziewczyny jak odczytać wyniki kariotypów? Ważne,że jest napisane "prawidłowe" i to tyle, czy zwrócić na coś jeszcze uwagę? Za 2 tyg idziemy do Polaka z wynikami, już się umówiłam i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka jak od lipca to trochę czekacie i jeszcze to nie zadne konkrety tylko spotkanie informacyjne. Mnie przeraza to czekanie, kurs i czekanie na telefon... tyle to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch jak dobrze zrozumiałam chłopczyk i dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka, nie pomoge ci w temacie kariotypow bo to tez nowosc dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam wczesniej o kariotypy bo tez zamierzam robic Mam termin w grudniu ale w Łodzi na NFZ bo tam najszybciej. Dziewczyny czy robiłyscie badanie na chlamydie ??? Jestem po 2 nieudanych inv. I mam zamiar to zrobić bo nadal szukam przyczyny. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko teraz zauważyłam że masz kariotypy. Długo to wszystko trwało czy robiłaś prywatnie? Masz wszystko ok ? Ciekawa jestem jak to wszystko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Dziewczyny ceni nie odpowiadacie na ważne pytania Nie wierzę że nikt tego nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Psioszka ma byc napisane tylko ze jest to prawidłowy kariotyp męski lub damski my dostaliśmy zdjęcie chromosomów męża i nic wiecej jeśli są wszystkie chromosomy z para to jest ok. do monch który jestes tydzień ciąży ? Ja jestem 17 ;) jakie to są badania polowkowe ? To test pappy ? Plus usg ? Prowadzisz ciaze w polmedisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniolaola ja w przyszłym tygodniu zacznę 20 tc, Program badań prenatalnych obejmuje 2 wizyty między 11 a 14 tc zaś drugie ok 20 tc. To nic innego jak potwierdzenie wcześniejszych ustaleń, bo jednak dzieci są już większe i lepiej widoczne. Zaś ciążę prowadzę u siebie (mieszkam 70 km od Wrocka).A prenatalne mam na Powstańców śl. Mój lekarz ma słabe usg i ostatnio nie był pewny do końca płci dzieci, dlatego czekam na Wrocław bo tam wszystko się wyjaśni. Prawdopodobnie ma być dziewczynka i chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
A test pappy robilas ? A te badania wczesniejsze wyszły ok? Ja tez robilam usg prenatalne i nie zastanawialam sie nad późniejszą diagnostyka .....Szczerze to nikt nigdy nie da Ci gwarancji ze dziecko zdrowe chyba ze ambiopunkcja lub testem nimphy ( nie pamiętam jak to sie pisze ) wiec ja chyba nie będę robila juz żadnych badan pod tym kątem ,bo tylko to jest stres !! ja za 3 dni idę na usg potwierdzające Plec :) czy na pewno chlopak :)pozdrawiam i wiecej optymizmu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monch a gdzie dokładnie robisz badania prenatalne na Powstańców Śląskich u kogo? bo mam blisko:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolnośląskie Centrum Ginekologii Powstańców 48, a trafiłam do dr Łukasza Jagielskiego. Bardzo przyjemny i konkretny facet. Espaniola ja prenatalne mam na NFZ i chce czy nie druga wizyta była ustalona od razu. Będę spokojniejsza, jak inny lekarz rzuci okiem na dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robiliśmy prywatnie, koszt 700zł za 2 badania. Mieliśmy czekać 3 tygodnie, a po 7 dniach były. Napisane,że prawidłowa ilość itd, to chyba ok. Dam znać jak będę po wizycie. Wrocka napisz jak po spotkaniu adopcyjnym, bo też jestem ciekawa jak to wszystko wygląda. Mogłabyś podpytać jak dokładnie jest z mieszkaniem- czy trzeba mieć własne czy możesz wynajmować,bo różnie mówią i piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×