Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość megide
Ja pójdę w poniedziałek dziś dołożyli mi dniowke w pracy i nie mam jak wyjść nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie z pogotowia, bo w nocy miałam kryzys- bolało mnie ucho i zatoki. Trafiłam na cudowną panią dr. Dostałam leki homeopatyczne i chyba efekt placebo, bo czuję się dużo lepiej. Powiedziała,że na oskrzelach nic nie ma, gorączki brak, organizm musi być silny. Byle do poniedziałku by zobaczyć kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Dobrze Psioszka ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
ja juz 13 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megide jak beta? Psioszka jak po wizycie wszystko dobrze lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wynik będę miała przez internet około 20 ale i tak się nie nastawiam na pozytywny dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
megide mocno zaciskam abyś się miło zaskoczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po wizycie. Dzidzia zdrowo rośnie, zaczynam 8 tydzień, serduszko bije prawidłowo. Dostałam już skierowanie na badania prenatalne, kartę ciąży i spis badań do zrobienia. Ja na 18 idę do internisty, ale dr mówiła,że zgadza się na antybiotyk, i jeśli trzeba to lepiej,żebym wzięła niż 3 tyg przechodziła infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super Psioszka, że wszystko dobrze z maleństwem. Życzę Ci zdrowych spokojnych świąt i pozostałym dziewczynom, aby marzenia ich w końcu się spełniły w Nowym Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wynik 0.8 Zaskoczona nie jestem także spoko plan B to zmiana kliniki i nowe pomysły na mnie ;) Walczę dalej pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megide wielka szkoda:( a jaką klinikę bierzesz pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, w szoku jestem, naprawde myslalam ze sie mylisz i bedzie dobrze.Strasznie mi przykro kochana. Psioszka oby do przodu.Moze i ja w koncu dolacze do Ciebie w krotce. Kochane, wesolych swiat i oby wiecej dobrych wiesci w nowym roku.Oby 2015 byl lepszy niz te ostatnie kilka.Zyczenia spelnienia marzen dla walczacych. Megide, sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megide, przykro mi bardzo,ale walcz dalej bo warto! Ja dostałam antybiotyk i zobaczymy co dalej. Wam również wszystkiego dobrego w te święta! Przesyłam pozdrowienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dziewczyny! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka20761
kochane , a czy ktoras z was podchodziła w polnedisie do in vitro za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka chodzi Ci o nazwę programu czy rzadowe? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka20761
Nazwa "in vitro za darmo" to jest to z dawstwem jajeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka to Ci nie pomogę. Nie mam pojęcia niestety. Może któraś z dziewczyn się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, ja w tamtym roku korzystałam z "in vitro promocja" czy coś takiego. Zabieg był za darmo w zamian za oddanie komórek - wszystkich powyżej 6. Wizyty i badania w trakcie stymulacji też były w cenie. Generalnie płaciliśmy tylko za leki. Ale nie wiem, czy ta promocja jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
witajcie! ja już w domu z największymi cudami. urodziły się 22 grudnia. to jest dowód że warto walczyć do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Monch gratulacje!!!! Dużo zdrówka życzę mamusi i maluszkom :) Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :) Twoja stopka i Twój przykład dają nadzieję tym które są już weterankami że i dla Nas zaświeci słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka20761
psioszka tutaj tez leki sa za darmo, a jakie musiałas spełnic warunki jako dawczyni? ja mam niedoczynnosc tarczycy i nadwage i boje sie ze mnie odrzuca przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka20761
psioszka tutaj tez leki sa za darmo, a jakie musiałas spełnic warunki jako dawczyni? ja mam niedoczynnosc tarczycy i nadwage i boje sie ze mnie odrzuca przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi77
Monch gratuluję, dużo zdrówka dla Ciebie i maluszkówZ:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Monk ja również gratuluję bardzo ja też będę walczyć dalej !! Aneczka zadzwoń do kliniki i może popytaj czy ten program jest nadal aktualny Pozdrawiam dziewczyny i abysmy w 2015 roku zostały mamusiami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch gratuluję, dużo zdrówka dla Ciebie i maluszków:) Dziewczyny życzę Wam wytrwałości i oby Nowy Rok przyniósł Wam szczęście i spełnił Wasze marzenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie pamiętam czy były jakieś szczególne restrykcje. Ja też mam nadwagę, endometriozę i skorzystaliśmy z tego programu. Niestety okazało się ,że słabo reaguję na stymulację i wyhodowałam tylko 6 jajeczek, więc nie było się czym dzielić,ale umowa jest umową i zabieg za darmo zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×