Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość nina999
Psioszka gratulacje :-) już serduszko jeny przecież ty niedawno pozytywną bete miałaś. Super. Który to dpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Aaa psioszka ty po transferze dużo odpoczywałaś czy raczej nie? Miałaś jakieś objawy wcześniej, że się udało czy totalne zaskoczenie? :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie chodzę do Polmedisu, jeszcze nie zdecydowałam czy zmienię lekarza. Objawów nie miałam, prócz mega bolących piersi, które zostały do teraz, żadnych plamień implantacyjnych, nic. Wczoraj był 24dpt. Za 2 tyg kolejne usg, ale boję się bardzo, bo dopadło mnie choróbsko, mam mega kaszel i katar, oddychać prawie nie mogę. Domowe sposoby, prenalen i leżenie w łóżku mi zostało i modlenie się,że nic się kruszynce nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka nie martw się duzo dziewczyn ma przeziębienie po transferze zwłaszcza udanym jak coś to stodal syrop na kaszel możesz brać w ciąży jak będzie dalej cię męczył, a na razie domowe sposoby i dużo leż. Jeszcze raz gratulację małej kruszynki i niech rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
megide mocno zaciskam za piękne zarodeczki :) Ja na razie sobie czekam i na koniec grudnia chcę zabrać malucha do domu :) psioszko gratuluję :) musisz mieć silny zarodek bo rzadko się zdarza aby w tym dpt był już widoczny zarodek z migającym serduszkiem :) Ja w tym dpt tez miałam widoczny ale u mnie była blastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Psioszka piękny widok :) mohito czas szybko zleci i zabierzesz kruszyw do domu Wrocka dzwonili do mnie z kliniki i 5 z 6 się zapłodnilo teraz czekam na telefon kiedy transfer boje się tylko żeby znów hiperki nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megide, to super wynik! Trzymam kciuki i daj znać co z transferem.Ja dalej kaszle i smarkam, masakra jakaś, słaba jestem, na nic siły nie mam. Nie miało się kiedy przyplątać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide super wynik! To wam jeszcze mrozaczki zostana! Psioszka lez sobie spokojnie tylko sie nie stresuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
No to jutro popołudniu mam transfer i odliczanie czas zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Psioszko jestem w polmedis drugie podejście z tym ze teraz rządowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Za 2 godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Uda sie zobaczysz! Pozdrawiam Psioszka jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się dużo lepiej, choć kaszel jeszcze został. Zamartwiam się cały czas czy nic złego nie stało się z kruszynką przez to przeziębienie. Od dziś mam L4 ,więc trochę poczułam się jak ciężarówka, która ma dbać o siebie :) 22.12 mamy usg, to będzie dopiero stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, zabralas dzieciaczki do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wzielam kruszynke swoją 8b. W rządowym niestety jedna się należy. Odliczam czas . 19 mam zrobić pierwsze beta hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Megide, obyś dostała najpiękniejszy prezent pod choinkę! Oszczędzaj się, bo pamiętaj od wczoraj jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Tym razem podchodzę wyluzowana Zawsze przeżywałam co to będzie co to będzie psychicznie byłam zmęczona dlatego zmieniam strategie :) I mam nadzieję że będzie OK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
A dziękuję Wrocka jest ok dziś 4dpt takie lekkie klucie jajników ale to standard u mnie. Rano budzę się z takim jakby zakwasami w podbrzuszu (boje się cały czas hiperki) wcinam dużo białka. Plamien nie mam. Dziś 1/8 ovitrellu wstrzyknęłam. 19 tego pierwsza weryfikacja czyli 8dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Hej dziewczyny u mnie nadal bez objawów (wiem każda przechodzi inaczej) ale ja spisuje na straty to podejście nawet nie mam mrozakow gdzie poprzednio były 3 i duże lepsze parametry zarodków Aha i leki te same co poprzednio i nawet re same dawki.... pytanie mam takie bo rozważam poważnie zmianę kliniki na kolejne rządowe podejście jaka mi proponujecie???? Invicta? Invimed? Może jeszcze inna.... pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megide, czekaj spokojnie. Ja też spisywałam na straty- słaby zarodek, zero mrożaków i objawów, a jednak się udało. Co do kliniki to na pewno nie Wrocław, my też myśleliśmy o zmianie, jakby się nie udało i chyba startowalibyśmy do Warszawy albo do Białegostoku, pomimo odległości,ale rezultaty mają dobre. Czekaj spokojnie do bety, trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Dziękuję psioszko za odpowiedz szczerze mówiąc tez chyba brałam Białystok Bociana bodajże pod uwage ok poczekam do piątku do I weryfikacji i dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
megide a kiedy sie testujesz ? Trzymam kciuki mocno! Psioszka a jak ty sie czujesz? Espaniola sie cos nie odzywa? Mohjito tez, co u was dziewczyny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megide i jak bhcg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przerażona, przeziębienie wróciło. Mam stan podgorączkowy, wzięłam paracetamol i leżę w wyrku. W poniedziałek usg, bardzo się boję, cały czas myślę czy kruszyna się rozwija ,czy serduszko nadal bije, czy to choróbsko wszystko zniszczyło, denerwuje się strasznie, nie wiem jak wytrzymam do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka, wierze ci bo tez bym niewytrzymala i pewnie poszla wczesniej ;) Trzymaj sie cieplo! Napisz w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×