Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gośćlaura
Nieplodnosc wynika tez z braku kontaktow seksualnych,albo kiedy takowe sa sporadyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka2016
margii, dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
GośćLaura każdy kto choć w minimalnym stopniu ma problem z zajściem ciąże wie na czym polega zapłodnienie i jak ma do niego dojść. Ten komentarz jest zbędny i nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia30 szczesciara trzymam ponownie kciuki -tym razem za szybkie rodzenstwo dla córeczki. Daj znac koniecznie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia na pewno dam znać :) Za tydzień mam wizytę trzymaj kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka86
Ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęściara jak tam sprawy się mają ? Czy już wyczekujesz dwóch kreseczek ? Mienia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia30 Dwie kreski dawno wyszły. Będą najprawdopodobniej bliźniaki :) Za tydzień jadę na wizytę kontrolną i będzie coś więcej wiadomo. Biły dwa serduszka i oby tak już zostało. Ale jestem świadoma ryzyka, bo niestety może być różnie. Ale jestem dobrej myśli, choć czasami mam czarne myśli. Oby wszystko było w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciara gratulacjeeee , naprawde jesteś mega szczesciara oby tak pozostało na całe 9 miesięcy i dłużej . Odezwij się czasami i napisz czy wszystko przebiega prawidłowo. Trzymam kciuki , U nas wszystko dobrze -szykujemy się na imprezę roku -roczek synulka . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja , minia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
To dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego dla synka. Roczek to niebywałe wydarzenie. Pewnie będzie w szoku... tyle prezentów i gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą inseminacją to u każdego kwestia mocno indywidualna. Ale przeważnie zaczyna się od niej starania, chyba, że parametry od razu ją wykluczaja na starcie. My 3 x do niej podchodziliśmy w Invimedzie i bez skutku. Tak sobie teraz myślę, że niepotrzebnie wahaliśmy się przed IVF…Jeśli są szanse, że inseminacja się powiedzie to chyba lekarze muszą nam ją najpierw zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenie IUI nie wiem czy zależy od kliniki, a bardziej chyba własnie od stanu naszych jajeczek, czy plemników partnera. No i tak to ogólnie 20% skuteczności, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciara czy wsztstko dobrze u Was? Jak się czujesz ? Minia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Wszystko jest w porządku. Dzieciaczki zdrowo rozsną także się cieszę. Ale śpię prawie na siedząco i chodzą non stop zmęczona ;/ A jak twój solenizant? Zadowolony, podobała mu się impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia30 , oj tak impreza się podobała ale wystarczyło 30 balonów w domu i dziecko szczęśliwe na Maxa . Druga atrakcja to tort , który mógł skosztować bo do tej pory nie dostawał takich smakołyków . Czekamy i czekamy na pierwsze kroki ale nadal cisza w tym temacie . Przy meblach smiga jak szalony ale nawet na chwilkę się nie puszcza . Ogólnie to zdrowiutki cały czas i bardzo absorbujacy .pozdrawiam Was dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia 30 , szczesciara wypoczywaj jak najwiecej bo za pare miesiecy bedziecie miec wesolo w domu. Duzooo zdrowka dla calego trojpaku , rosnijcie zdrowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTA2012
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:),również mnie dawno nie było... Wracam do Polmedis po rodzeństwo dla 4,5 letniego synka. Konsekwentnie do mojej kochanej pani doktor-dr Elias. Na razie jeżdżę na monitoring cyklu - jajeczek dużo,ale nie rosną:(. Zobaczymy za tydzień, jak sytuacja się nie zmieni, to troszkę je postymulujemy tabletkami.Mam nadzieję, że się uda:).Pozdrawiam Was wszystkie i Wesołych Świąt życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Nisia113, dobrze przeczytać Twój pozytywny wpis Ja jeszcze przeżywam wczorajszą porażkę po pierwszym IVF. Zastanawiam się jak przeżyć święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadajcie na inny dział tu sa kobiety w ciazy i matki a nie sraczki staraczki itd wrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Ale ja umiem czytać i widzę jaki jest tytuł wątku- "niepłodność... POLMED Wrocław". Jak Tobie przeszkadzają nasze wpisy, to nie czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTA2012
a my z męże chcemy podejść jeszcze...może tym razem szczeście sie uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Ja się zastanawiam czy nie skonsultować się w Białymstoku w klinice. Moja stymulacja była bardzo marna. Boję się powtórki takiego scenariusza. Mam FSH 17,5 a AMH 0,81. Tutaj stosują tylko długi i krótki protokół... A poza tym nie wiem czy istnieją inne rozwiązania dla tzw. "poor responders". A wy dziewczyny jak reagujecie na stymulację? Ja miałam 3 komórki zaledwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż tanio ampułkę ovitrelle. haniutekb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka12
Cześć dziewczyny, chce się do Was dołączyć. Ja mam endometriozę i staramy się już 2 lata, zastanawiam się nad zmianą kliniki….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Ze względu na protokół do stymulacji zmieniłam klinikę. Ale jeśli nie macie problemu z odpowiedzią na stymylację...polecam Polmedis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciara , jeśli zagladasz jeszcze na forum to napisz proszę jak dzieciaczki się mają ?Czy już są na świecie ? Minia 30 dzięki i, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Zaglądam sporadycznie ale cisza tu zapanowała ;) JA już po :) :) :) Urodziły się dwie zdrowe dziewczynki: Pola i Mia w 36 tc (28.07.2017). Jesteśmy w domku i uczymy się siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesciara , gratulacje , to teraz mąż ma niezły babiniec w domu , zdrowka dla Was .mi nią 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×