Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
minia 30 U mnie jest 24 tydzien, jeju myslałam ze u Ciebie gdzies moze 12, 13 tydzień ale ten czas leci -tylko dlaczego w moim przypadku jest w miejscu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej wszystkim mamom i staraczkom. Straszna tu cisza, piszcie co u Was! My dostalismy status rodzicow adopcyjnych i od nowego roku bedziemy chyba rodzicami malej dziewczynki. Pozdrawiam po ciezkiej batalii adopcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 wrocka idziesz jak burza , jeszcze chwila i na wiosne bedziemy spacerowały na place zabaw :) super wiadomość, teraz mozecie spokojnie oczekiwać tej wyczekiwanej chwili. Mam nadzieje oczywiście ze za jakis czas los i natura uśmiechnie sie do Was poraz kolejny i podziekuje Wam za Wasza cierpliwość i miłość jaką chcecie podarować tej małej dziewczynce ( niedługo córeczce) Jestem pewna ,ze Wasza coreczka doczeka sie rodzeństwa . pozdrawiam Was dziewczyny i piszcie czasami co u Was słychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka tak się cieszę!A możesz napisać coś o Waszej coreczce czy Nie chcesz lub nie możesz?Nowy rok zapowiada się cudownie!Dużo szczęścia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
wrocko bardzo sie cieszę :) wierzę że malutka będzie Waszym wielkim szczęściem :) dawaj znać jak tam się sprawy mają :) pozdrawiam mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej wszystkim, no narazie niestety nic wiecej napisac nie moge o malej bo 7 go grudnia mamy zakonczenie i potem maja przerwe Swiateczna. W styczniu sie dowiemy wiecej, nic nam narazie nie chca powiedziec.Mamy tzw profil zrobiony przez socjalnych I psychologow no i podobno maja malutka dziewczynke. Tyle wiemy na chwile obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Jezuuu wrocka to chyba bardziej ekscytujące niż ciąża i poród.Czekam niecierpliwie na wieści.Przed wami cudne święta i pełne wyczekiwania.Kciuki mocno zaciśnięte za Waszą już Trójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny, Mam do oddania 6 ampułkostrzykawek gonapeptylu. Ważne do 03.2018. Wiem że te leki są makabrycznie drogie dlatego kroi mi się serce gdy myślę o ich wyrzuceniu. Proszę o kontakt jeśli komuś się przydadzą: paula.d24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 , hej dziewczyny odezwijcie sie na sekundke , jak Wasze dzieciaczki ? pewno to beda szczesliwe świeta dla Was , u mnie oki wszystko ,jeszcze około 2 miesiece i bedę rownież pekać z radości , Betka co u ciebie? czy wiesz juz czy bedzie chłopiec czy dziewczynka? pozdrawiam Was gorąco i juz teraz życze magicznych , wesołych świąt . Trzymajcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nie było a tu takie wieści :)Wrocka super. Bardzo się cieszę :) Minia chyba ściągnęłaś mnie myślami na forum :) U nas porządku :) Wczoraj zaczęliśmy 24 tydzień :)Będzie dziewczynka. A dzisiaj wyszłam ze szpitala. Całą środę i czwartek nie czułam ruchów pojechałam na IP i zostawili mnie na obserwację, aż do dzisiaj… Na szczęście skończyło się na strachu… Jak tam Wasze dzieciaczki? Rosną jak na drożdżach zapewne. Szkoda, że forum tak ucichło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia30 , betka ja rowniez w okolicach 24 tygodnia z tym samym problemem trafiłam do lekarza, nawet po wizycie jeszcze kilka dobrych dni nie odczuwałam ruchów, no moze takie delikatne . dopiero około 27 tyg zaczeły sie intensywne i bardziej odczuwalne .wiem jedno , ze kazda ciąża jest inna i nie nalezy sie sugerować co kto kiedy miał -bo u mnie zawsze było inaczej niz u kolezanek czy znajomych. trzymam kciuki za nasze maleństwa i za szcześliwe dołaczenie do grona mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocko jak u ws sytuacja? wiadomo juz cos w sprawie adopcji wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jeszcze nic bo przerwa swiateczna pewnie w styczniu ruszy pelna para. Zycze wszystkim wesolych swiat,wytrwalosci,spelnienia marzen w nowym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
U nas dalej cisza jeszcze, przez ta przerewe swiateczna nie mamy jeszcze wszystkich dokumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia30 hej dziewczyny , nie wiem czy czytacie jeszcze to forum, ale chcialam napisać ze jeszcze 3 tyg i będę najszczesliwsza na swiecie, dam znać na pewno choć nawet nie wiem czy ktoś jeszcze czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was mocno kciuki! Wrocka a jak u Was?coś wiadomo?mój synek wczoraj skończył pol roku mamy 3zęby i jest cudnie!Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dziewczyny, znalazlam wasze forum i jesli moglybyscie mi pomoc byłabym bardzo wdzieczna. Poniewaz po 6nieudanych in vitro przenosze sie do Polmedis i mam w tym tygodniu wizyte u dr nowak-florek. Proszę napiszcie mi jakis opinie o Pani dr, moze która z was prowadziła? za każdą inforamcję bede wdzieczna, ponieważ szukam na necie ale ze względu na to, iz dr jest dosyc nowa osoba w klinice, nic nie mogę znaleść. Z góry dziekuje, Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Osobiście u niej nie byłam ,ale wiem ,że szkolila ja dr Elias a ja z kolei mogę polecić.Dzięki niej jestem mama półrocznego szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia30 nareszcie jestem mama , u nas dobrze, synek piękny .odezwę się niedlugo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
wrocko co tam u Ciebie? Jak się sprawy mają adopcyjne? minia gratuluję :) pozdrawiam mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Witam, u nas kiepsko bo zero wiesci, dziewczynka o ktora sie staralismy ma duza rodzine, ktora postarala sie mocno o prawa do opieki.Wiec Nadal nic.mowili nam ze moze tak byc I zeby sie nie nastawiac na 100 pcnt. Kiepsko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Minia gratulacje! Wrocka a może z innego miasta dzidzie?moja znajoma pracuje przy adopcjach mogłabym zapytać lub Cię z nią skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia30 dziewczyny co u was slychac ,dajcie znać .my mamy się świetnie i oby tak dalej.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zicka
Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy na forum i mam nadzieję, że za jakiś czas też będę mogła cieszyć się upragnionym maluszkiem :) Staramy się z mężem 2,5 roku, a or półtora jesteśmy w Polmedisie. Teraz czeka nas podejście od IVF. Jestem w połowie opakowania pigułek, więc pewnie na przełomie marca/kwietnia będzie punkcja i transfer. Trzymajcie proszę kciuki! Ps: czy tylko na Powstanców wyniki hormonów we Wrocławiu są tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zicka
Nie wiem czemu, ale dostaje powiadomienia o nowych wpisach, a tutaj żadnych nowych nie wyświetla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dialabie są też tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 , diagnostyka, alab tez sa tego samego dnia-tylko około 16 godz. a Ty potrzebujesz miec wyniki do godziny wizyty aby moc odebrać. Na powstancow masz juz na 11 lub 12 wyniki i nie musisz ich odbierac bo sa automatycznie wysyłane do kliniki . powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zicka
Super dziewczyny, dziękuję za informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, może komuś się przyda... Ja na portalu http://chcemybycrodzicami.pl znalazłam spis klinik leczenia niepłodności, można wyszukiwać po województwie. Dla mnie to była przydatna informacja, może dla którejś z Was też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×