Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Podobno dobry ale ciężko się do niego dostać.Polecam dr.Elias z Polmedisu lub dr.Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na wizycie widziałam serduszko <3 cudowne uczucie :) Od jutra biorę zastrzyki clexane...trochę się boję ale czego nie robi się dla cudownego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Betka cieszę się bardzo :D Minia30 trzymaj się, na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimbi
monkalimonka, leczylismy się u niego, faktycznie jest dobry, trochę czekaliśmy na wizytę, ale warto było, bo udało się przy pierwszej IUI u dr-a, a wcześniej w innej klinice dwie inseminacje nie dały żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocko co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Hej dziewczyny Betka gratuluję! !!! Wrocka tak podczytuje podczytuje i czekam na wieści od Ciebie jak większość dziewczyn... A co u mnie - ruszam z 3 inv tzn badania porobione, regulon biorę (długi protokół )a od 8 zastrzyki i stymulacje czas zacząć Zmiana leków tym razem Zarodki zawsze są ok a implantacji brak... No zobaczymy Wrocka daj znać! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Witam wszystkie, dlugo mie nie bylo bo na wakacjach bylismy. @ przyszedl na czas a te plamienia to nie wiadomo z kad, bylam u Gina przed wyjazdem I wszystko ok. Do konca naszej adopcji nie wiele zostalo.Jaszcze 3 dni kurs w pazdzierniku i zobaczymy co dalej. Ciagnie mnie w strone in vitro dalej ale maz nie bardzo chce. Megide trzymam kciuki strasznie za Ciebie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już taka cisza, że myślałam że zapomniałyście o forum. Wrocka ja wierzę że będziesz mamą bezwzględu na to czy urodzisz dziecko czy nie. Bardzo trzymam za Was kciuki. megide trzymam kciuki za stymulację i za zarodeczki. Jak to mówią do 3 razy sztuka - więc tym razem się uda :) Jesteście naprawdę bardzo silne... ja po pierwszym nieudanym ivf się załamałam. Nie wiem czy to ze strachu przed kolejną próbą czy po prostu perspektywa nazbierania kolejnej kwoty mnie przerażała. Bardzo Was podziwiam. Ja w poniedziałek mam kolejną wizytę i mam nadzieję że z bąbelkiem wszystko wporządku. Minia jak tam u Ciebie? Co z maluszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wrocka no nareszcie odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Kurcze tak się rozpisalam a nie ma mojego tekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
No i znowu! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia 30 synek ma sie dobrze i jest zdrowyyyy!!!! miałam napisac pare dni temu jak tylko sie dowiedziałam ,ale ciagle wylatywało mi to z głowy. psioszka, szczesciara, bonia co tam u was ? pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, u nas juz koniec z IVF mysle ze nie potrzebnie robilam histero bo to nic nie dalo a 2,5 tys w plecy.takie dobre mielismy zarodki, pozostal zal I pewien niedosyt ale czas dla nas ruszyc do przodu.Nadal bedziemy walczyc z natura tu nic nie uleglo zmianie.Moze takie nasze przeznaczenie,dziekuje Bogu ze nas stac bylo na taka walke. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minia30 szczesciara co tam u ciebie? torba juz spakowana i pewno wyczekujesz tej szczesliwej chwili?? psioszka jak synek ?? napiszcie dziewczyny co u was , Bonia pewno tez juz niedługo lądujesz na porodówce jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Spakowana już jestem to fakt, zostały 3 tygodnie więc w każdej chwili może coś się zacząć. Choć tak naprawdę to żadnych objawów zbliżającego się porodu nie mam. Wszystko przygotowane więc czekam i już nie mogę wysiedzieć, jest coraz ciężej. A co u was jak wasze samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Cześć dziewczyny. U nas dobrze. Synek ma już 2 msce i z dnia na dzień się zmienia. Walczymy dalej z ulewaniem,mamy nowe mleko ale nie bardzo pomaga. W piątek idziemy do pediatry to się okaże co dalej. Wrocka, jak procedura adopcyjna idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minia30 ja aktualnie jestem przed polowkowym USG, dziewczyny czy zdradzicie imiona waszych dzieciaczkow? Bo my mamy duży ubaw przy wyszukiwaniu imienia dla synka. Od paru dni jesteśmy juz zdecydowani na Olafa choc walka byka zacięta pomiędzy 3 imionami i nie mogliśmy się zdecydować. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Olaf fajne imię.My mamy Leona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia30 u mnie córcia, więc w wyborze nie pomogę. Ale Olaf ładne imię. Zanim jeszcze nie wiedziałam jaka płeć zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca i wszystkim w rodzinie wkręcaliśmy że będzie Hubert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jakie wiesci Megide? Juz po? U nas 3 dni szkolenia jeszcze I koniec od stycznia beda nam szukac malucha bo tyle to trwa.Kupa papierkow, opinie psychologow, bardzo dluga ta procedura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Cześć dziewczynki:) Chciałam się pochwalić że 1 października przyszła na świat moja córeczka Iga. Jesteśmy już w domku i czujemy się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka styczeń już niedługo. Znajomym znaleźli kilkumiesięcznego maluszka w dwa tygodnie. Sami byli w szoku :) Szczęściara gratulację :) zdrówka dla mamusi i córeczki :) A jak poród ? Megide jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Hej tu megide Ja w piątek mam zrobić betę ta wstępną po 7 dniach i estradiol Wczoraj wzięłam 1/8 ovitrellu i wzdelo mnie Ogólnie lekko cmi w brzuchu a tak to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczesciara gratulacje , odliczam dni do takiej chwili -tylko wtedy odsapne :) niech mała zdrowo rośnie. ( boj brat ma Ige -jest sliczna i mądra) pozdrawiam minia30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×