Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Tu megide Moje wyniki Estradiol 3400 Progesteron 267 Beta 16 To jest 7dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie wy mialyscie wyniki? ??? Megide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Betka1003 dziękuję za odpowiedź Powtarzam w poniedziałek to będzie 10dpt Boje się tylko żeby to ovitrelle nie falszowal mi wyniku. .. Dam znać jakie wyniki będę miała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megdie , ja miałam 24 w 7 dp ale miałam dwie 5 dniowe blastocysty , ktore obie sie przyjeły do pewnego momentu. wiec szanse masz, bo ja z dwoma blastkami miałam dosyć niski wynik a jednak jeden maluch jest. minia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide?????????????? Odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wynik bo to przez internet ... Megide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na wynik bo to jest przez internet. .. Megide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.3 Idę płakać Megide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Megide, jestem w szoku, bardzo bardzo mocno sciskam. Jest mi strasznie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megide :( baardzo mi przykro :( tak bardzo trzymałam kciuki :( trzymam nadal za Ciebie i wierzę, że gdzieś tam za rogiem czeka na Ciebie "to" szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Witam :) Z tej strony mohjito ;) Chciałam się pochwalić że 28 września przyszedł na świat mój kochany synek. Wczoraj skończył dwa tygodnie. Jest cudny :) Dziewczyny warto walczyć i wierzyć że w końcu marzenie się spełni. Nam zajęło to sporo czasu bo dopiero 5 transfer się udał. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Dziękuję dziewczyny. Walczę dalej. U mnie jest ewidentnie problem z implantacja zarodka które mam dobre. I znalazłam coś takiego jak embryon glue. Ktoś coś słyszał bo niby zwiększa szanse . Badania genetyczne mam za tydzień i może cos się dowiem??? Do wpisu wyżej nie pomogę bo jeszcze badań jak wspomniałam nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Mrozakow nie mam Nie wiem o co chodzi bo były wszystkie klasy 8a... Dziwne to wszystko Aha zapisuje się na laparoskopie leczenia niepłodności bo i tak mam poskrecane jajowody wiec może tam coś znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohijto Gratulacje, niech synek sie chowa zdrowo. jeszcze brakuje tylko Boni aby dała znać jak dzieciatko -bo napewno tez juz jest po porodzie. psioszka, szczesciara , mohijto niech Wasze szkraby beda zdrowe i szczesliwe. ja jestem tak niecierpliwa, ze nie moge doczekac sie tej chwili a jeszcze 3,5 miesiaca . jeju jak to przetrwać. pozdrawiam Was minia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich :) miałam pobranie jajeczek wczoraj byliśmy w szoku jak lekarz powiedział że pobilam rekord w klinice 30 jajeczek .Dziś dzwonilismy połączyło się sporo ale 11 jest super i te zamrożony .Nie mogą mi robić trasferu teraz dopiero w przyszłym miesiącu żeby organizm doszedł do siebie :) i jajniki się zmniejszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że te 11 które zostały zamrożone są bardzo dobre :) dziewczyny ile mialyscie jajeczek pobierane bo 30 to chyba naprawdę sporo .Dziś mam straszne bóle pije duzo wody ale nie zbyt się czuje ,ale dam rade. To moje pierwsze in vitro .choruje na zespół policystycznych jajników miałam 2 razy skręt jajnika i jajowodu ale jestem dobrej myśli Ewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 jajeczek to naprawde sporo i dobrze ze odroczono transfer , pewno estradiol masz rowniez wysoki, ale takie uroki policystycznych jajnikow. czy twoje 11 zarodkow przetrwało do 5 doby i wszystkie udało sie zamrozic? bo naprawde takie sytuacje to rzadkosc zeby udało sie uzyskac 5 blastocyst bo tylko takie mozna mrozić. no ale jesli tak sie przytrafiło Tobie to naprawde sukces, nie ma osoby prawie na forum z jednym mrozakiem a ty 11 -łał. teraz miesiac odpoczynku i do dzieła. pij duzo wody -cały czas nawet do 3 litrow ,to pomaga usunąć leki z organizmu. pytałas o ilosc jajek pobieranych u innych -tutaj na forum to pobijasz rekordy ale to wina jajnikow wiec głowa do gory i ciesz sie z 11 mrozaków. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia o 5 dobie czy musiały dotrwać mi powiedziano że je zamrożony te 11 po miesiącu wloza dwa .potem do zamrożenia na rok zostanie ich 5 .Ja lecze się w Niemczech więc nie mam pojęcia ile dni maja gdy je Mroza powieiadziano mi tylko że są naprawdę bardzo dobre.Połączyło się więcej niz 11 ale tamte odrzucili i mówili mi to dobra dobę po punkcji .Dziś trzeci dzień po punkcji brzuch twardy jak kamień ból masakryczny ....ale dam radę pije wodę itd .Byłam raz już przestymulowana więc wiem o co chodzi :) trochę mnie wystraszylas tym z muszą one mieć pięć dni żeby je zamrozić bo pani doktor nic o tym nie wspominała .pozdrawiam Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę też że gdyby szło coś nie tak z tymi mrozonkami to by zadzwonili że nie ma ich tyle co mówili :) więc narazie się nie martwie mam nadzieję że wszystkie przetrfaja do piątej doby :) nie ma co się martwić na zapas :) Ewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam się pochwalić, że 07.10 urodziłam córeczkę Alicję. Poród przez cc, waga 3870g, długa 58cm, 10/10 pkt. Dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo wiem jak bolesna jest ta droga. Teraz ogarniam bobasa, bo jest bardzo żywiołowym dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Bonia gratulacje! Za resztę trzymam mocno kciuki! A mój syn skończył właśnie 3 miesiące! Czas leci mega szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bonia gratulacje , nareszcie dałas znać POzdrawiam minia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka jak tam sie trzymasz , dopadły objawy ciazowe? ktory to juz tydzien? ja jestem tak niecierpliwa ze zyje z dnia na dzień byle do lutego. zostałysmy jeszcze my przed tym najwazniejszym dniem. pozdrawiam minia 30 , pozatałym mamusią zazdraszczam juz tej chwili i pozdrawiam was gorąco minia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly222
Kochane czy ma któraś aktualny numer do dr Diany Jędrzejuk? Potrzebuję pilnie :( jak któraś miałaby takowy to proszę ogromnie o kontakt na butterfly89022@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia gratuluję :) duża panna :) Minia wczoraj zaczęłam 17 tydzień :) Jeżeli chodzi o objawy ciążowe to od 7 tygodnia ciąży wymiotuję :) z jedną tygodniową przerwą... W 12 tyg zachaczyłam pobyt w szpitalu... z powodu wymiotów straciłam przytomność na poczcie :) A tak po za tym czuję się świetnie :) Nawet polubiłam wymiotować, bo wiem że z dzieckiem wszystko ok :) A u ciebie to już chyba z 25-26 tydzień? Chciałabym już kwiecień by móc tulić swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×