Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam dziewczyny, właśnie wróciłam z Polmedu ja do kliniki mam jakieś 120 km. Pierwsze wrażenie po wizycie pozytywne. Faktycznie dr Polak nie owija w bawełnę i nie naciąga na niepotrzebne badania. Lista badań długa hsg, badania hormonów no i mąż musi zrobić kolejne badanie nasienia. Od wyników hsg zależy czy będziemy podchodzić do inseminacji czy od razu do in vitro więc teraz nie ma się co rozczulać nad sobą i brać się do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol to też masz daleko, ale najważniejsze, że jesteś zadowolona z wizyty i trzymam kciuki za wynik hsg żebyście nie musieli podchodzić do in vitro i w ogóle za same pozytywne wyniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, przeżyłaś zastrzk??:) uzbroj się w tabletki od bólu głowy, bo mogą Ci doskwierać:) A co dostałaś? diphereline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodzwoniłam się w końcu do pradni. Dzwoniłam dziś przez godzinę z częstotliwością co 2 minuty i w końcu za o 8.58 się udało (dla nie wtajemniczonych rejstracja jest tylko między 8 a 9). Umówiłam się na 1 wolny termin czyli 11 lipca!!!! Nie sądziłam że czas oczekiwania wynosi aż 5 miesięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska przeżyłam :D poszłam na wsi gdzie pracuje bo mam po drugiej stronie ulicy i stwierdziłam, że i tak prywatnie muszę to zrobić, a popołudniu latać i czekać w kolejce w mojej przychodni to by mi się nie uśmiechało. Oczywiście zrobiło się zamieszanie i nawet lekarz musiał przyjść potwierdzić czy pielęgniarka może mi zrobić :D masakra, ale efekt super . Babka tak mi zrobiła, że na początku małe ukłucie poczułam a później już nic :D to dobrze, że mówisz o tych bólach głowy, bo mój M się dzisiaj tak denerwował tym moim zastrzykiem conajmniej jakbym miała zaraz rodzić:D , to mu powie, że to jest normalne jakby mnie głowa bolała :D teryiaki to jeszcze dłużej ci wyszło niż zrozpaczonej bo o na czekała jakieś trzy miesiące, to jest jakaś masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki- na jakimś forum czytałam że w poznaniu w poradni genetycznej są krótsze kolejki oczekiwania na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 dzięki za info, juz mi jaką dziewczyna na forum pisała o tym, tylko że ja akurat z Wrocławia jestem i do Poznania bym specjalnie musiała wyprawę robić i brać wolne. A wyniki z poradni nie są mi niezbędna jak chyba dla zrozpaczonej w celu kierunkowania dalszego leczenia. Zostałam na nie skierowana po poronieniu a statania o kolejne dzidzię i tak podejmę w tym miesiącu, skoro dr Siejkowki nie widzi przeciwskazań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam, że wy wszystkie dojeżdżacie po klikadziesiąt kilometrów do Polmedu. Jest ktoś jeszcze z Wrocka poza mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia i niedługo zgłoszę się po moje Eskimoski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem z Wrocławia, barbera ja czułam ten zastrzyk cholernie, cała noga mi zdrętwiała;/ teraz jeszcze pregnyl przede mną i mam nadzieję na dłuższą przerwę w zastrzykach domięśniowych:)Jak tym się tak emek stresuje to pozwól mu jeszcze podczas stymulacji robić podskórne, zobaczysz jaki będzie zangażowany, mój mi codzień przypomina o tej samej porze, że chyba kolej na zastrzyk, przygotowuje cała procedurę i mnie kłuje:)tyle jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska w sumie to się też spodziewałam bólu bo już miałam robione domięśniowe nie raz, a tu miła niespodzianka, babka naprawdę tak fachowo zrobiła, że szok. A M jak mówię, że będzie mi robił zastrzyki żeby się trochę zaangażował to się zgadza, ale jakoś tak nerwowo. Zobaczymy jak mu pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak co do tych kilometrów to ja się cieszę, że w sumie tak blisko mamy, bo jakby przyszło dojeżdżać gdzieś do Białegostoku to ja dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podskórne jeśli też będziesz miała puregon są w penie, takim jakby długopisie, igła ma z 2 cm i jest straaaasznie cieniutka, więc nie wygląda to strasznie:) Ja też się cieszę, że mam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę że mam tylko 75km. Jeżdżenie do poznania co drugi dzień było koszmarnie męczące i dużo urlopu wtedy traciłam. W polmedzie jest fajnie że wynik robię u siebie w mieście rano a wizyta popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 ja jak jeździłam do Poznania do p. prof. to musiałam wstawać już o 4 rano żeby się do jej godzin dostosować :D żenada, jaki człowiek jest czasami naiwny wierząc, że jak ktoś ma prof. przed nazwiskiem to jest dobrym fachowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- u mnie pan profesor umawiał na godziny ale oczywiście wchodziło się 2 godziny później. Wizyta trwała ok 5 min. Doktor mając wyciągnąć dokumentacje z kliniki powiedział że nie ma czasu. Po tej wizycie zmieniłam klinikę i doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 to Poznań już chyba z tego słynie, że wielkich profesorów mają a pacjenta w d...e mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska mam pytanie czy @ po tym zastrzyku normalnie dostanę ? bo tak się właśnie zaczęłam zastanawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie pisalam wcześniej ale czytam systematycznie i dziś wyczytałam że z Liską jesetśmy na tym saym etapie (tylko ja w invimedzie), Liska napisz proszę jak u Ciebie z badaniami poziomu hormonow w trakcie stymulacji, czym co i ew. jak często musisz badać. mi w 5 dniu zbadai m.in. estradiol, wyników nie znam w piątek klejna wizyta, daj proszę znać bo zaczynam się martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) no to super, fajnie jest poznać kogoś kto jest na tym samym etapie, można wymienić się doświadczeniami:) Ja miałam badany estradiol w 4 dniu, jego wartość wynosiła 109, ale nie pamiętam jaki jednostki, kolejne badanie mam jutro, to będzie 7 dzień stymulacji, biorę puregon po 100j dziennie, lekarz powiedział, że wartość estradiolu jest dobra, powinno być w tym dniu między 100 a 200, zobaczymy jaka jutro będzie:)Dam na pewno znać:) A dlaczego nie znasz wyników? to tak troszkę niefajnie;/ A Ty czym jesteś stymulowana? Opowiedz nam o sobie troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
teryiaki na wizycie mąż był ze mną,Pani przeprowadziła ogólny wywiad czy ma się rodzeństwo czy rodzice na coś chorują czy były w rodzinie jakieś problemy z zajściem w ciąże itd.tak u nas to wyglądało,po wizycie pobrali nam krew i teraz czekamy na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy w Polmedzie robią badanie ogólne nasienia i na przeciwciała przeciwplemnikowe w nasieniu no i jeżeli tak to ile one kosztują? No i jeszcze jedno pytanie czy któraś z was robiał HSG na ul. Kamieńskiego, jak wyglądało no i ile kosztowało, czy można było od razu wyjść do domu, czy było podane jakieś znieczulenie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol badania nasienia nie robią, to najlepiej zrobić w Invimedzie i myślę, że najszybciej a co do reszty to nie pomogę najlepiej zadzwonić do nich :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikol ja robiłam badanie HSG u dr Wojciechowskiego na Kamieńskiego. Skierowanie z nr tel dostałam w Polmedzie. Musisz zadzwonić do dr jak dostaniesz okres i wtedy on Ci powie kiedy masz się zgłosić. Powinno to byc po ustaniu krwawienia ale do 10dc. Na bdanie przychodzi kilka dziewczyn na tą samą godiznę. Badanie odbywa sie o godz. 18 we wtoreki i czw. Warto przyjść wczesenij bo wtedy się jest wcześeniej przyjętym. Przyjmowane są po kolei dziewczyny najpierw do wywiadu, badania ogólnego, dobrania cewnika itp. A późneij w tej samej kolejności schodzi się po kolei do radiologi. Pani pielęgniarka daje jakąś tabeltkę chyba rozkurczową. Ja oprócz tego wzięłam sobie jeszcze ketonal przed badaniem. Bdanie u dr Wojciechowskiego w ogóle nie boli. Nawet nie czytaj tych bzdór w necie. Uważam, że warto wydać te 400zł. Samo po badanie na radiologi trwa może ze 2 min. Potem dostajesz płytę z opisem i do domku. Ja wyszłam stamtąd przed 20-tą, a byłam jako 5-ta dziewczyna. W sumie było nas 7 w ten dzień. Co do badan nasienia i przeciwciał to mój mąż robil u dr Zagockiej, tam też kieruje Polmed. Całość kosztowała 200zł. Wcześeniej roił samo badanie nasienia za 150zł w invimedzie. I mówi że w invimedzie są lepsze "warunki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 dzięki za odp. jeszcze pewnie będę mieć jakieś pytania do Ciebie. Życzę żeby wyniki wysżły dobre:) A robiłaś p-ciała antykardiolipidowe? Ja w przysżłym tyg chce iść zrobić. Wiesz jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol9
wielkie dzięki za odpowiedź troszkę się uspokoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×