Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Ja czytałam codziennie forum ale sama nic nie pisałam. Chciałabym się do was dołączyć. My z mężem staramy się o dziecko już długo. Miałam dwie ciąże pozamaciczne (usunięte dwa jajowody) In vitro miałam w Poznaniu ( na polnej) i Wrocławiu w Polmedzie nie udało się nam. W marcu zaczynam brać leki antykoncepcyjne i podchodzimy w polmedzie drugi raz do in vitro. Wczoraj zrobiono mi histeroskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 aż mnie zmroziła twoja historia, ale podziwiam za wytrwałość i trzymam kciuki za powodzenie, a kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 mozesz mi powiedzieć jak wygląda taka 1 wizyta? Czy jesteście razem z mężem na niej czy jakoś osobno? Ja czekam teraz na odp na maila jak nic nie dostanę to będę znowu próbować dzwonić, ale u mnie to nie takie proste, bo z pracy nie mam jak, muszę wychodzić na dwór, a tam można się zarejstrować tylko w określonych godzinach, więc to wszytsko trochę skomplikowane:) My mamy zlecone zrobić kariotyp. Nie wiem co wy robiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- zaczynam na początku marca brać leki antykoncepcyjne wszystko zależy od @.Myślę ze ok 12 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to czekanie na @ raz czekamy żeby przyszła a później się modlimy żeby jej nie było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera- ja się przyzwyczaiłam do tego czekania. Mam nadzieje że tym razem po podaniu zarodków @ nie przyjdzie. Ja od punkcji biorę zwolnienie L4. Kierowniczkę poinformowałam o planowanym zwolnieniu L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata ja też trzymam za to kciuki żeby nie przyszło żadnej z nas. A co do L4 to raczej też powiem szefowi, że mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja już jestem po wizycie w Poradni Genetycznej...na szczęscie to badanie tez wyszło Ok. Jeśli chodzi o badania genet.to my robiliśmy: kariotypy, mikrodelecje na chromosomie Y, CFTR-mukowiscydoza.. Na każdą wizyte umawialiśmy sie przez e-maila. Oczywiście rozmawiałam z Panią w sprawie tej całej naszej sytuacji, oczywiście powiedziała, że nikt nie popełnił żadnego błędu, widać było, że jeste zdenerowowana, nie wiedziała co ma mówić. Poradnia jest na ul.Marii Skłodowskiej-Currie 50-52, nie 66! Teraz jedziemy na wizyte do Dr.Polaka za tydzien, mam nadzieje, że już nic nie wymyśli i będziemy mogli zacząc w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona to super !!! a tak się denerwowałaś, teraz juz będzie z górki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona1984- trzymam kciuki aby doktor nic nie wymyślił. To zaczniemy obie w marcu jak będzie po twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpoaczona cieszę sie, że wyniki wyszły dobre, szkoda tylko że musieliście się tyle nadenerwować. Trzymam kciuki za wasze in vitro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :-) Jestem strasznie szczęśliwa:-) Mam taką cichą nadzieje, że teraz będzie z górki...Tyle się już nastresowaliśmy a tu jeszcze nas czeka in vitro, ale jakoś się nie boje, bo wiem, że jesteśmy w dobrych rękach... Dziś mam urlop, więc odpowczywam sobie w domku... Zgadza się ata13 chyba zaczniemy razem, ale wcześniej przed nami będą testować barbera i Liska25, nie moge się doczekać tej chwili jak napiszecie, że się udało :-)Nie zakładam innej opcji :-) od razu będzie lepiej na sercu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zrozpaczona za słowa otuchy przydadzą się :D Ciekawa jestem jak u liski po wczorajszej wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, przepraszam, że wczoraj nie dałam rady ale po wizycie od razu pojechałam na spotkanie z koleżankami, a dziś od rana miałam zajęcia z dzieciakami:) Zrozpaczona strasznie się cieszę, że wszystko w porządku teraz czekamy na twoją @:) ata13 witamy wśród nas:) Ja wczoraj podglądałam jajcory, dr naliczył się z 13 pęcherzyków tylko jeszcze są niewielkie, ale mówił, że wszystko idzie bardzo dobrym tempem. Stwierdził , że im wolniej rosną tym lepiej. według niego nie są wielkie a ja w brzuchu czuje jakby mi się wszystko kotłowało, czuję chyba każdy pęcherzyk, a ma być tego jezcze wiecej i większe:D:D Ale przynajmniej czuję, że coś się dzieje i jestem spokojna:) dawka puregonu nie została mi zmieniona, w czwartek kolejna wizyta i podglądanko, kolejna jak zapowiedział będzie w sobotę, ponoć jeszcze nie jest w stanie określić dnia punkcji ale przewiduje na wtorek środę w przyszłym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska no nareszcie :D ale super, że jajeczka rosną dobrze to trzymam kciuki i dawaj znać jak dalej idzie:D to już tylko tydzień, rzeczywiście ten czas przeleciał masakrycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mów, ja jeszcze nie oswoiłam się z myślą, że to już za tydzień:) Dziewczyny jeśli chodzi o ilośc wizyt w trakcie stymulacji to ja miałam tak: 1- początek stymulacji, 2- w piąty dzień, 3- w ósmy dzień 4- prawdopodobine w dziesiąty dzień, a dalej to albo jeszcze jedna i punkcja albo punkcja w zależności od wzrostu pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się jeszcze najeździmy do tego Wrocka, ale myślę, że będzie warto :D i na pewno wiosna przyniesie dużo dobrych wieści od wszystkich staraczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jest troszkę tych wizyt, a rzeczywiście blisko nie macie, ale na pewno się opłaci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata131
Daleko macie do wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata131
Ja mam ok 75km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata131
liska trzymam kciuki za przyrost pęcherzyków. Pod koniec stymulacji rosną szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ok.30km, ostatnio jechalismy 25min pod samą klinike, jedziemy od strony autostrady,więc tyle dobrze, że mamy blisko... To nie jest tych wizyt aż tak duzo, myślałam, że bede musiala być w klinice co 2 dzień, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 - czy ty miałas histeroskopie w polmedzie? jesli tak, to napisz mi jak to wyglada? jakie badania musiałas zrobić, jakie znieczulenie? ile to trwało i czy musiałas długo leżec po. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jest wiele, ja mieszkam na drugim końcu wrocławia i na wizytę jadę godzinę jak są korki a jak nie ma to z 40 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ponad 100 km i jakieś niecałe 2 godziny z korkami we Wrocku (wpadam od strony Trzebnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja- histeroskopie miałam robioną na dyrekcyjnej we wrocławiu dostałam znieczulenie miejscowe. Badanie było krótkie 5 -10 minut ze wszystkim. Wcześniej miałam histeroskopie robioną w poznaniu tam było pod narkozą. W polmedzie dają znieczulenie ogolne tak mi mówił doktor na ostatniej wizycie. Umnie jest taki problem ze nie mam obu jajowodów więc nie mam szans na zjście normalnie w ciąże. Jedyna szansa jest in vitro. Nasienie męża ideale. Doktory nie wiedzą dlaczego nie udało mi sie dotej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry bo się pogubiłam czy ata13 to ta sama osoba co ata131 ? czy ktoś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata13 i ata 131 to ta sama osoba. Niewiem dlaczego dodtkowo wskoczyła 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorki bo myślałam, że to ktoś inny i zgłupiałam a w internecie wszystko jest możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×