Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja miałam to samo, plamienie mi teraz wróciło, do tego strasznie boli mnie głowa;/ Zastanawiam się, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryaki no to super, że możesz rozpocząć już teraz przygotowania, a kariotyp zawsze można zrobić gdzie indziej ale wydaje mi się, że to co spotkało zrozpaczoną1984 to przypadek i oby więcej się nie powtórzył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska myślę, że normalne z tym plamieniem bo to wszystko się oczyszcza, żeby było miejsce na nówki sztuki :-D teryiaki to super, że będziesz mogła zaczynać, tylko na wyniki z tego co zrozpaczona pisała to 6 tygodni się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem barbera, dr uperzedzał, że z tą poradnią to wszystko strasznie długo trwa i często się zdarza że kobieta już w ciąży jest a wyników dopiero się doczekała... Dr mówił, że badania gentyczne raczej zaleca się dopiero przy 2 czy 3 poronieniu z kolei, ale że się dopytwyałam bardzo jakie badania można zrobić to powiedział, że mogę je zrobić już teraz, bo to i tak się długo czeka na wynik. Powiedział, że w większości przypadków poronień przyczyn i tak się nie udaje istalić, najczęstrzą są wady w rozwoju i budowie zarodka, którego organizm kobiety się pozbywa więdząc że jest on nieprawidłowy. A takim wadom niestety w żaden sposób nie da się zapobiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki czyli rozumiem że bez wyników i tak możesz zaczynać ? jak tak to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Znaczy jakby wyniki genetyczne wyszły źle, to by znaczyło tylko tyle, że raczej nam się nie uda i musielibyśmy myśleć o nasieniu lub komórce od dawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam zrobić badania aby wykluczyć zespół antyfosfolipidowy, ale w tym przypadku możliwe jest leczenie gdyby się okazało że ten zespół posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska___
Warto zrobić kariotyp, tym bardziej że jako jedno z niewielu badań jest refundowane. We Wrocławiu kiedyś były terminy długie, o wiele krótsze są w Poznaniu i Zielonej Górze. Dziewczyny poradźcie. Jestem właśnie po histeroskopii.Czeka mnie kolejna histeroskopia operacyjna. Gdzie we Wroc mogę zrobić, oprócz Dyrekcyjnej bo tej klinice już jakoś nie ufam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki to super i trzymam mocno kciuki za dobre wyniki :-D teska nie pomogę ci niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teska ja miałam robioną histeroskopię w Poliklinice na Grobli na ul. Hirszfelda. Co prawda miałam robioą tylko diagnostyczną, ale operacyjną też tam robią. Jest to prywanta klinika ale mają umowę z NFZ i ja robiłam to badania na NFZ. Tu jest ich strona http://www.poliklinika.com.pl/ zadzwoń i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi aż z badaniem genetycznym się tak bardzo nie pali. Zresztą nie mam znajomych ani rodziny w wymienionych przez Ciebie miastach, więc zrobię badanie tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki ty z tego co wyczytałam to naturalnie zaszłaś w ciążę czy miałaś insemkę ? a teraz też naturalnie próbujecie czy coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszłam w ciąże naturalnie. Chyba miałam niedrożne jajowody. Bo udało się w 1 cyklu po HSG. A wcześneij półtorej roku nic. Teraz też próbujemy naturalnie, choć mój mąż ma obniżone paraperty nasienia, więc jak do pół roku się nic nie uda to wtedy spróbujemy IUI może. Jeszcze zobaczymy jak wyjdą te wszystkie badanie zalecone na ostatniej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki myślę, że jak już raz wam się udało naturalnie to teraz też wyjdzie :-D u nas nigdy nic nie wyszło, ale nie bierzemy pod uwagę IUI, szkoda nam czasu bo mój M ma już w tym roku 35, więc czas goni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nam dr powiedział, że jak raz zasżłam w ciąże to na pewno zajdę i drugi. Bardzo mnie to podniosło na duchu. Jak u was parametry nasienia są b.złe to nie ma co marnować kasę na IUI. U nas aż tak tragicznie nie jest choć poniżej norm. najgorzej z ruchliwościa, bo "a" mamy 10% a "b" 5%, a większość, bo aż 80% plmników to jestw ogóle martwych . My w tym roku oboje z mężem kończymy 30-tkę więc też już nie tacy bardzo młodzi też nie jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska___
Może i głupie ale nie jestem z Wroclawia więc poradźcie..Jaki bilet mam kupić na autobus szczytowy? (nr 325)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie udało, dziś odebrałam wynik bety:(((( ból straszny ale nie poddajemy się bo mamy jeszcze eskimoski:) Życzę Wam więcej szczęścia niż ja miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska___
Przykro mi bardzo :( Też przez to przechodziłam, a jeszcze starania muszę przesunąć, a nie mam już czasu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teska bilet na autobus jednorazowy kosztuje 2,40zł. Można kupić też półgodzinny za tą samą cenę jeśli np. będziesz się przesiadać a cała podróż będzie krótsza niż 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja nic nie pisze, bo u mnie po staremu, podczytuje tylko wasze posty. Niestety, ale jeszcze czekamy na interpretacje lekarza(zaznaczam, że w srode mija tydzien czasu jak wynik trafił do lekarza)... My pytalismy sie na ostatniej wizycie dr. Polaka, ze najwyzej zrobimy to jedno badania prywatnie, bo ile można czekać i się stresować, a on własnie powiedział, że nie poleca robić tego badania prywanie...że ta Poradnia jest ok, pod względem lekarzy i wiarygodności, tylko te długie terminy są najgorsze, no i to zamieszanie z ostatnim badaniem... Jestem taka wkurzona, ale nic nie poradze, trzeba czekać i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susanka tak mi przykro, ale trzymam kciuki za mrozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka trzymaj się, tym razem na pewno się uda... Kurcze jak to możliwe, że są przypadki, że się nie udaje, jesteśmy poddane takim przygotowaniom, wszystko przebiega z planem a koniec jest czasami smutny!!Czasami mnie to zastanawia....czy póżniej po takim nie udanym transerze, lekarze mają wytłuamczenie dlaczego tak się stało? Susanka jesli można wiedziec to jaki jest u was problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona nie możesz tak mówić, że lekarze powinni tłumaczyć się z tego, że nie wyszło. Nikt nam nie daje 100 % gwarancji, że wyjdzie i nikt nie jest cudotwórcą. To jest natura i nikt tego nie przeskoczy no i trochę szczęścia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas problem w ilości i jakości nasienia. M ma 9 córkę z poprzedniego małżeństwa i diagnoza to dla M był szok. Ja nigdy nie byłam w ciąży. Stymulacja wzorcowa,pobrano kilkanaście komórek, zapłodniło sie 10. Wszystko super. Punkcja, transfer wszystko w jak najlepszym porządku. Podano mi 3 zarodki. Dlaczego nie było im u mnie dobrze? nie wiem. Mam czekać na @ ale dziś jeszcze raz dla pewności zrobiłam jeszcze raz bete.Nie mam jeszcze wyniku .Wczoraj miałam 10,17 ale podobno to po zastrzyku taki wynik. To straszne bo teraz analizuje całe 2 tygodnie bo może zrobiłam coś co mogło moim zarodkom zaszkodzić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susanka nie zadręczaj się bo to nie twoja wina. Każda z nas robi wszystko, żeby się udało, ale czasami tak jest, że nie wychodzi. Tutaj też trzeba dużo szczęścia i tego wszystkim staraczkom życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska___
Susanka..A robiłaś histeroskopię. Może warto przed kolejnym podaniem zarodków. U mnie niewielu lekarzy widziało ,,coś" na usg. Po nieudanym invitro zrobiłam zabieg, ukazało się że mam mięśniaka! Więc nic dziwnego że się nie udało..A przez tyle czasu nikt nic nie widział. Przed kolejnym in vitro chciałam zrobić kolejną histeroskopię i sprawdzić czy wszystko ok. I niestety nie jest :( Dopóki tego nie usunę to nawet nie podchodzę do procedury. Ale zazdroszczę ilości komórek..łoow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwi06
Witam! Odważyłam się zapisać na ten portal i napisać kilka zdań ponieważ jak większość z Was dziewczyn mam ten sam problem. Staram się z mężem o dziecko od 4 lat zmieniałam już trzy razy lekarzy obecnie jestem pod opieką w Poznaniu ale coraz bardziej tracę nadzieję (laparoskopia, histeroskopia, hsg, 5 inseminacji) i bez rezultatu!!! czekam na cud.Wyniki mam dobre, mój mąż rewelacyjne nasienie więc nie wiemy co ta naprawdę jest przyczyną??? Myślę o zmianie lekarza i kliniki na Polmed we Wrocławiu. Proszę napiszcie mi jak przebiega tam leczenie, jakiego lekarza polecacie?jakie są koszty in vitra!!!!jakie leki się przyjmuje na stymulacje??? bo chyba tylko już mi to pozostało? Dużo słyszałam o tej klinice i z tego co czytam to zdania są podzielone. Napiszcie czy warto większość moich znajomych jeździ do Białegostoku ale ta odległość (jestem z woj. dolnośląskiego)mnie przeraża!!!Pozdrawiam i proszę o informację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwi witamy na forum ! :-D każdy staraczek jest mile widziany :-D ja mam złe wspomnienia z Poznania, ale nie będę się rozpisywać (po krótce u pani prof. Warenik prywatnie i na Polnej- rzeźnia), ale na twoim miejscu spróbowałabym chociaż konsultacje w Polmedzie, bo po tylu inseminacjach to nawet trzeba by. Koszt in vitro w zależności od protokołu, czyli długości przygotowania, ale trzeba liczyć 10 tyś. +- 2 tyś., a co do Białegostoku to na pewno mają najlepszych fachowców i najdłuższy staż, ale myślę, że Polmed ma też dobre opinie i jeżeli chodzi o in vitro też dobre wyniki. Leki do in vitro też są pewnie indywidualnie dobierane, chociaż z tego co czytam za dużego wyboru w tej kwestii nie ma, ale nie pomogę ci bo dopiero niedługo zacznę. Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Dziewczyny długo się nie odzywałam ponieważ u mnie było bez zmian, a pierwszą wizytę w Polmedzie miałam zaplanowaną na 12 kwietnia. Wczoraj jednak zadzwoniła Pani z Polmedu i powiedziała że dr. Polak może nas przyjąć już 15 lutego, oczywiście bez wahania się zgodziłam. Mam pytanie ile kosztuje pierwsza wizyta w Polmedzie i mniej więcej jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×