Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Arieska super, że się dopisałaś:) Moha a na jakie zmiany pracujesz i jak daleko masz do Wrocka?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę 1 menopur i 3 fostimon....czy któraś z Was , też je może stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja pracuję 7.30-15.30 a do Wrocławia mam 20 km, ale wjeżdżam od stromy Marino więc całe miasto do przebycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz możliwość u siebie zrobienia rano badań z krwi żeby mieć tego samego dnia wynik? Ja Arieska brałam tylko puregon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe niestety muszę się udać na powstańców, bo u mnie w mieście nie zrobie badania w ten sam dzień. Zbieram sie do wyjścia z pracki, życze miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niestety ale trzeba wolne wziąć;/ Tobie również dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :D teraz już czuję się całkiem dobrze i jajniki też już lepiej, ale jak się obudziłam to rwało jak cholera, po punkcji leżałam jakąś godzinę (trochę dłużej ze względu na to że dojezdna jestem :D) ale odjazd był fajny :D pobrali mi 11 jajek z czego 1 do wyrzucenia 2 do dojrzenia jeszcze a 8 super dojrzałych :D nasienie też okazało się super bo nawet typu A się znalazły , ale nie chcieli ryzykować i też metodą ICSI zapładniają. Na koniec dali rozliczenie i się śmiali, że nie dałam im za dużo zarobić bo wyszło za stymulację 1350,00 zł i jak podliczyłam wszystko od początku to jakieś 8 tyś plus jeszcze 600 zł za mrożenie (jak coś zostanie) . Jutro mam dzwonić i się dowiadywać co z zarodkami. Ale się dzisiaj rozpisałyście akurat jak mnie nie było :D Teraz trzymam za Was dziewczyny kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska mam jeszcze pytanie o jakich godzinach brałaś luteinę ? bo zapomniałam spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera to super, że tyle się udało pobrać, teraz niech się ładnie zapłodnią, trzymam kciuki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera, gratulacje! 8 jajek to super wynik, tak jak mówi margi 77 - niech je teraz tylko pięknie zapłodnią i będziemy w końcu świętować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis byłam na wizycie w Polmedzie, dostałam recepte na antyki i teraz, od niepamiętnych czasów, nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie @ i będę mogla zacząć je brać:) najlepsze ze mi dr Elias wyliczyła, że transfer przypadnie na 13 maja, w piątek;) niby jakoś przesądna nie jestem, ale z drugiej strony czy ryzykować;)? dziewczyny, dostałam też listę badań do wykonania, czy któraś z Was robiła je może w Luxmedzie? Musze tam się wybrać i dowiedzieć czy robią takie i przede wszystkim pewnie będę musiała iść do jakiegos lekarza (internisty/ginekologa?) po skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam dziewczyny za wsparcie :D messi zrozpaczona robiła luxmedzie i wszystkie badania jej zrobili tylko pilnuj wyników bo jej czegoś zapomnieli i musieli dorabiać. A czekanie na @ było najgorsze z tego wszystkiego, ale później już idzie z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera,jak się czujesz po tej punkcji, nic cię nie boli? brałaś zwolnienie czy jesteś twardzielka i jutro do pracy śmigasz;)? Liska - daj znać jak załatwiałaś te badania w Luxmedzie? nie pamiętam, czy to Ty mówiłaś, że masz taki abonament że nieważne od kogo masz skierownaie, to badania i tak masz darmowe? Ja te pierwsze hormonalne żeby zrobic tam, to musiałam mieć skierowanie od lekarza z Luxmedu, wic także pewnie teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi w sumie to tylko brzuchol masz jeszcze trochę większy a tak to niebo do ziemi w porównaniu z tym co było przed punkcją. Ale nie ma co się bać wszyscy żartują, zero stresu i fajne znieczulenie :D a ten abonament miała zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wzięłam L4 , ale pani mówiła, że spokojnie bym mogła jutro normalnie iść do pracy , ale ja już się nastawiłam na wolne no i wszystkim powiedziałam ,że mnie nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cholewcia, nie wiem jak ja czytam - faktycznie zrozpaczona a nie liska, przepraszam za pomyłkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten zabieg dr Polak zawsze przeprowadza cz zależy który lekarz się trafi? i dlaczeog mówisz, że przed zabiegiem gorzej się cuzłas- ze względu na ból brzucha czy coś jeszcze Ci dolagało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pobierał z tego co jeszcze pamiętam dr Polak i tylko raczej on to robi, najwyżej transfer przeprowadzany jest różnie. A mnie strasznie bolały jajniki, ale przez to, że szybko pęcherzyki rosły i były sporych rozmiarów tak jak brzuch. Najlepiej dużo wody pić i jeść lekko strawne posiłki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć bo mi przybył ponad kilogram od początku stymulacji bo jednak ta woda się zatrzymuje, ale pewnie tłuszczyku trochę można zgubić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeden minus akurat u mnie to cera mi się spieprzyła od tych hormonów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, jak już będziesz w ciąży to wypiękniejesz, więc 2 czy 3 tyg to jakoś przeżyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mnie w sumie to wali, ważne żeby wyszło :D nawet włosów nie farbuje teraz, chyba zaczynam popadać w paranoje :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBERA SUPER!!!!! Kurcze jakbym wszystko o sobie czytała:) Mi też 11 pobrali, miałam 8 dojrzałych, zapłodniło się w sumie chyba 7 ale potem jedna odpadła czy cuś koło tego:) Może takie porównanie to nie dla Ciebie pocieszenie, ale na pewno sytuacja się nie powtórzy i u Ciebie będzie git malina i wyjdzie super dziewczyna(albo chłopaczek):) Super, że czujesz się świetnie, a odlot jest faktycznie niesamowity:) Nam też powiedzieli, że nasienie w dobrej ilości, że można by się nad IUI zastanawiać, ale za małe szanse:) Tylko mnie wyniosło 1600 stymulacja a brałam chyba mniej leków, tzn mniejsze dawki hmmm ciekawe i też się śmiali, że nawet nie dałam im zarobić:) a za mrożenie płaciłam 800. I też transfer albo w sobotę albo w poniedziałek:) Wiesz co z tą luteiną to mi na receptach 3 razy różnie napisali, raz, że 4x3 tabsy, potem 3x4 tabsy i znow 4x3 tabsy, więc brałam 4x dziennie po 3 tabletki o 8-9(jak wstałam)potem o 13, potem o 18 i 23, jakie dostałaś leki? Messi ja właśnie teraz drugi raz w życiu nie mogę się doczekać kolejnej@. Z wyliczeń nie zawsze musi wyjść idealnie zależy ile czasu będziesz się stymulować, a Barbera Tobie ile wyszlo dni stymulacji? Jeśli chodzi o ubezpieczenia prywatne i lux med to w zależności jaki ma się pakiet wykupiony i gdzie, zrozpaczona np nie musiała mieć skierowania od lekarza, ale często jest tak ze przed badaniami trxzeba miec skierowanie od lekarza z luxmedu i dopiero zrobić badania. Jak dzowniłam tam pytać kiedy są wyniki z krwi to mi napisali, że na drugi dzień, także nie ma szans zrobienia np estradiolu na ubezpieczenie, bo nas interesuje teraźniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz trzy razy po cztery luteinę , progynova 2 dzienniei doxycyklinum 2xpo 1 no i folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×