Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

NO to tak samo wszystko:) po transferze odstawisz doksy....coś tam i dojdzie Ci acard 1 tabletka dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba przyznać, że taka super atmosfera jaka panuje w tej klinice rekompensuje cały ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie:) wszystko na luzie, z miłym uśmiechem na ustach, też mi się to bardzo podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miałaś rację, że nie ma się czego bać :D i do następnych dziewczyn w kolejce zero strachu, wszystko jest bardzo profesjonalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz jutro jak się zapłodniły komóreczki i ile ich masz:) A ja normalnie razem z Tobą to wszystko przeżywam, jakbym znów do tego podchodziła:)ahhh.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno się pochwalę tylko nie wiem w końcu o której mam dzwonić bo Pani embriolog kazała od 11-12 a doktorek ok 17 więc zgłupiała ale pewnie podpytam się wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! dzisiaj ja zaczynam dzionek na forum :D brzuch już mało co dokucza, ale nadal skakać nie mogę :) zapomniałam Wam napisać jaką furorę wśród Pań zrobiła moja koszula z bocianem :D a doktor stwierdził czy to czapla wszyscy pękali ze śmiechu :D ciekawe jak tam moje fasolki, ile się zapłodniło, muszę coś zacząć robić bo to czekanie jest straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! moha76 ja też mam wizytę na 25.03 o godz 10.20 a Ty na którą?:) barbera trzymam mocno kciuki :) czekamy z niecierpliwością na info o ilości i jakości zapłodnionych jajeczek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć barbera, trochę mnie wyprzedziłaś, miałam nadzieję że będę pierwsza zaczynać dzionek na forum :):) a tu nic z tego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj pospałam bo do 7.00, a normalnie przed 6 do pracy , ale o 6 budzik i tak dzwonił bo luteinę musiałam załadować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszesz najlepiej znajdź sobie jakieś zajęcie, bo patrzenie na zegar w niczym ci nie pomoże, a będziesz miała wrażenie że czas ciągnie się niemiłosiernie :) a tak przy jakimś zajęciu czas szybko upłynie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie wstaję o 4.30 bo na 6.00 do roboty (jak mam 1 zmiany) a jak 2 to sobie mogę pospać, jak dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moha76 to się raczej nie spotkamy :), ja specjalnie na 25.03 wzięłam urlop, by móc spokojnie dojechać do Wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko to masakre z tym wstawaniem :( nie no na zegar nie patrzę zaraz biorę się za porządki bo po transferze będę się oszczędzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, masakra z tym wstawaniem, ale co zrobić.... pracować trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się teraz relaksuję przy kompie, ale muszę się jaszcze dzis ostro do roboty wziąć :D bo mnie swięta zastaną i nie dotrzymam terminów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny w ten czwartkowy poranek, Gratulacje Barbera piękny wynik, teraz niech się tylko zapłodnią i na pewno się uda, musi Ja już zrobiłam porządki świąteczne, to znaczy poczyściłam wszystkie okienka, tak jak to zrobiła Barbera, żeby później już się oszczędzać. Powiem mam, że ja biorąc te tab.anty nie mam żadnych plamień, @ mi się skończyła i później już nic nie było,ale to chyba dobrze:-) Liska wiesz co ja się jeszcze nie dowiedziałam jak to jest w wynikami w tym Lux-Medzie, jade w poniedziałek przed wizytą w POlmedzie odebrać ten ostatni wynik cytomegalia, chciałam się wtedy podpytac. Jednak ty pisałaś wczoraj, że dzwoniłaś tam i jeżeli rano zostanie pobrana krew to wyniku nie będę miała w ten sam dzień? Zgadza się?? Kurcze szkoda, miałam nadzieje, że taka klinika ma wynik od razu po 2 godzinach W takim razie badania będę robić na Powstańców, tylko będą potrzebowała rachunku za to badanie, czy oni wystawiają rachunki, orientujecie się? Powiem Wam, że takie ubezpieczenie to super sprawa, wysłałam rachunek za wizyte w Polmedzie i cytologie i dostalam już zwrot na konto. Za każdym razem będę brała rachunki i zawsze to będzie mniejszy koszt, a pożniej troche tych wizyt będzie. Tak samo badania robiłam na karte medyczną i nic nie płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!! Jakie poranne gaduły! i tak beze mnie!!!?? czemu mnie nie obudziłyście!!!:) Ja mam od dwóch dni sen jak niedźwiedź! mogłabym spać i spać i do tego jakieś dziwne sny, bardzo dziwne. Dziś aż nastawiłam sobie budzik mimo, że z rana nigdzie się nie wybieram i jak zadzwonił o 9 to ja byłam w środku snu, ale to może przez to, że przeziębienie mnie łapie od wczoraj. Barbera na pewno wszystkie się zapłodniły i wszystkie będą się pięknie rozwijać:P fajnie można podczas transferu wybrać, które chce się dzieci:) My wzięliśmy trójke i czwórkę:) Współczuję Wam z tym wstawaniem, jakbym ja miała na tak wczesną godzine do pracy i jeszcze na godzine z psem musiała iść to chyba o 4 musiałabym wstawać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie @ już odchodzi, jakoś szybko strasznie, myślałam, że będzie gorzej. Dzisiaj idę do pracy za koleżankę więc nie będzie mnie z Wami cały dzień ale wieczorkiem na pewno wrócę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zrozpaczona :D to duża oszczędność z tymi badaniami. Nie jest powiedziane, że muszą być plamienia po antykach bo każdy organizm inaczej reaguje i jeszcze dobre dwa tygodnie i zaczniesz stymulację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzowniłam tam i tak mi babka powiedziała, oni to chyba do jakiegoś innego labu wysyłają, a na powstańców ja nie brałam rachunków ale na pewno nie ma z tym problemu. Tak te ubezpieczenia są fajne, ja się ubezpieczylam w allianzie i myślałam, że jestem zadowolona ale jednak tak nie jest! Na kazde badnie z krwi musze miec skierowanie od lekarza z ich placowki i wizyty w sprawie nieplodnosci nie sa rozliczane, powiedz mi zrozpaczona co ty masz za pakiet wykupiony, że masz refundacje i wizyty takze u lekarza nieplodnosci zwracane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nawiazaniu do tych ubezpieczeń, to przeciez sa jakieś okresy karencji? Ja jak sie teraz ubezpiecze to chyba nikt mi nie zwróci za tydzien za wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ty śpiochu ! na 9 budzik sobie nastawiać to rozpusta :D a kiedy teraz masz wizytę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×