Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam ! CZy wiecie jak wyglda przygotowanie do IFV bez antyków ale z zastrzykiem wyciszającym 21dc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! wcześnie dzionek się zaczyna na tym forum :) barbera gratulacje!!! już wiem co mnie czeka za kilka dni :) i mam nadzieję , że wynik będę miała podobny....obawiam się jutrzejszej podróży do Wrocławia ponieważ pogoda nie ciekawa , w deszczu nie lubię autostradą pomykać, a mam 140 km jazdy pomiędzy tirami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co jeżeli chodzi o te wizyty związane z niepłodnością, to nie jest tak, bo dr. wypisał mi rachunek po prostu za wizyte ginekologiczną, nigdzie nie jest napisane na rachunku że jest to związane z niepłodnością, a tych wizyt w miesiącu mogę mieć bez ograniczen ilościowycha za wizyte ginekologiczną ma zwrot Moje ubezpieczenie jest dosć nietypowe, mnie ubezpiecza moja firma, która płaci co mies duze pieniądze za to, ja tylko płace ok. 20zl co mies za podatek i tyle. Pracuje w dość porządnej firmie, która dba o pracowników.Dlatego nas nie obowiązuje okres karencji, bo to jest ubezpieczenie grupowe całkiem na innych warunkach jak byś się ubezpieczała prywatnie. Później koleżanki z pracy mówiły, ze super jest jak już się jest w ciąży, bo każde badanie i wizyta jest zwracana, wystarczy dostac skierowanie od dr, jeśli chcesz zwrot za badanie, a jeśli chodzi o wizyte to tylko muszą ci wystawić rachunek No Barbera powiem szczerze, że jakoś nie zdaje sobie sprawy, że za jakies 2 tyg rozpoczne stymulacje, że to już teraz, że może w koncu spełni się nasze największe marzeniesuper, bardzo się ciesze, w ogóle nie boje się tego wszystkiego, boje się jedynie ostatecznego wyniku bety. Dobrze, że jest takie forum, bo nie wiedziałabym jak to wszystko po kolei się odbywa i czytając wasze wrażenia po stymulacji, punkcji i transferze, nie ma się po prostu czego bać. Boimy się tylko tego czego nie znamy. Nie wiem jak wy kobitki, ale ja marze o bliźniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy wiecie jak wyglda przygotowanie do IFV bez antyków ale z zastrzykiem wyciszającym 21dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak zrozpaczona- też marzę o dwójce maluszków...i to mi dodaję sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do bliźniaków to też nie pogardzę :D bo mi się marzy chociaż jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedź. Mi tez tak sie wydaje , ale niewiem jak się spodziewać @ po tym zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi się trochę spóźnił i jak dostałam zastrzyk w środę rano to okres dostałam z poniedziałku na wtorek w nocy. Zaatakował nagle, bez żadnego ostrzeżenia :D ale taki w miarę lekki był. A ty podchodzisz w Polmedzie do IVF bo tam wszyscy są na antykach bo one regulują cykl i zapobiegają ewentualnym torbielom podczas stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona ja potwierdzam to co pisała liska a propos wyników w lux medzie. Ja mam tam z kolei wykupiony pakiet opeki medycznej przez firmę i wyniki robię u nich już od dawna. Kiedys było tak, że wyniki były w ten sam dzięń po 15-tej, a teraz chyba przez to że nabrali strasznie dużo firm trzeba niestety czekać dłużej i wyniki są dopiero na drugi dzień;/ Ja tylko raz miałam w ten sam dzień, jak robiłam badanie w Sylewstra, ale to była wyjątkowa sytuacja bo Nowy Rok było nieczynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam wasze wypowiedzi, ale u nikogo nie natknełam sie na taki system jak mój , ja lecze sie w INIMEDZIE w Warszawie , wiem że to nie ten watek , ale wy tyle wiecie na ten temat. Jestem po dwóh IUI, a teraz podchodze do IVF , zastrzyk mam miec 4,04 a dopiero jestem w 4dc. po nieudanej IUI i p.doktor powiedziała że zastrzky a potem stymulacja , ale ja musze zaplanowac urlop i niewiem kiedy , poprostu łapią mnie jakieś shizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyki zapobiegają ewentualnym torbielom, nie wiem czemu ich nie dostaniesz, jestem też na innym forum i w większości dziewczyny też na początku brały antyki, a te które już podchodzą ktoryś raz idą bez antyków i to jest krótki protokół. Nie jestem lekarzem i nie wiem kiedy się jaki wybiera. No właśnie ja też jestem ubepieczona na firmę grupowo w allianzie, no ale jak pisałam nie jestem z tego zadowolona, bo skierowanie musi mi wypisać lekarz, który należy do grupy allianz;/ a myslalam zeby sie przenieśc do lux medu, dzis w pracy postudiuję ich ofertę. Barbera ja wizytę mam około 10d kolejnego cyklu, ciekawe kiedy dostanę kolejną@ bo z tego co wiem lubi się spóźniac po nieudanym transferze. Dobra lecę, bo nie zdążę:) Tak co prawda mam neta, ale siedzę z dziewczyną obok przy biurku i nie koniecznie chcę żeby ona wiedziała o moich poczynaniach więc dopiero wieczorkiem cosik skrobnę:) Ale fajnie, że tyle z nas tu siedzi i zaczynamy duuużo gadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska czemu nie jesteś zadowolona z ubezpieczenia w Allianzie? Ja chcę się tam ubezpieczyć. Czy miałaś jakiś okres karencji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa mohaaa! w allianzie nie ma żadnego okresu karencji ani na lekarzy ani na ciążę, dlatego je wzięłam, w innych ubezpieczeniach też na leczenie nie ma ale baaardzo często jest karencja ok 6-8 miesiecy na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi nie nie ma okresu karencji na nic, tylko za każdym razem jak chcesz zrobić badania t musisz miec skierowanie od lekarza nalezacego do grupy allianz, czyli np ich ginekologa. wiec krwi ot tak sobie nie oddasz, i rejestruję sie w dziwny sposob przez infolinie allianz, mowisz keidy ci pasuje wizyta, oni potem po godzinie przysylaja ci sms z data wiyty a jak ci jednak cos nie pasuje to znow musisz tam dzwonic i znow czekac na kolejnego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ta niewiedza dokłada nam dużo nerw, ja sie wiecej dowiem dopiero na wizycie ale to jest moje pierwsz IFV i nie maiłam wcześniej stymulacji bo IUI miałam na cyklu naturalnym , doktor powiedziała że w ja tak pięknie owulujeże nie ma potrzeby a przyczyna jest bardziej po stronie słabej morfologi , chociaz i to nie jest przesądzone bo mam w diagnozie wpisna idiopatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniłam do Polmedu i 4 zapłodniły się na 100 % a 3 czekają do jutra, ale podejrzewam , że nic z nich już nie będzie i nastawiam się tylko na te cztery i byleby się ostały jakieś do zamrożenia :D bkasia pocieszę cię, że czytałam na innych forach o Invimedzie warszawskim i ma dobre opinie a wszystkiego dowiesz się na wizycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transfer mam w sobotę albo w poniedziałek ale chyba bardziej prawdopodobna jest sobota . A na pewno dwa biorę bez dwóch zdań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska jeśli chcesz zmienić swoje ubezpiecznie na lux med, to uprzedzam, że tam tez nie ma tak że idziesz i robią ci badania. Musisz mieć skierwania od lekarza z grupy lux med i dopiero w tedy masz badanie za darmo. Jak chcesz coś zrobić na własne widiz mi się to musisz za to płacić niestety. Wychodzi na to, że najlepszy pakiet ma zrozpaczona. A można sie dowiedzieć z jakiego towarzystwa ubezpieczeniowego macie to ubezpiecznie grupowe w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera a jak się czujesz po punkcji , ja też zastanawiam sie nad dwoma , ale niewiem jeszcze jak ja do tego momentu co Ty dotrwam i to wszystko pogodze z moja pracą , wolałabym żeby tu nikt nie wiedział że sie staram o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam trochę o Luxmedzie i nie bardzo mi się uśmiecha jazda do Wrocka tylko na badania, tym bardziej że mam do niego ok 65 km w jedną stronę. A Allianz mam bliżej, bo ok 14 km od mojej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia po punkcji czuję się super brzuch trochę zszedł tylko trochę jeszcze go czuję ale ogólnie jak nowo narodzona:D najgorzej jak ktoś musi dojeżdżać do kliniki bo wtedy cały dzień urlopu trzeba brać przez te badania estradiolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margii tylko musisz mieć pewność, że w ten sam dzień zrobią ci wyniki bo ja nie miałam tego szczęścia i musiałam ponad 100 km jeździć rano i przez kilka godzin bujać się po centrach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera 4 to też dobry wynik, może te trzy jeszcze się podzielą do jutra :) trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z tymi dojazdami najgorzej , co prawda mieszkam pod Warszawa ale to wyjazd i tak na minimum 3 godziny więc trzeba bedzie barć urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że zanim podpiszę umowę dowiem się w jakich placówkach mogę robić badania i jak długo się czeka na wyniki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co mam myśleć o tym wyniku czy jest dobry czy zły ale tu już natura działa i nikt na to nie ma wpływu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak jadę z godzinę do Wrocka, potem jakieś 40 min tramwajem, jakąś godzinę w klinice czekam+ wizyta i z powrotem do domu, czyli jakieś 4,5 do 5 godz. (dojazd, itp.) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko jest jak się dojeżdża a ty jeszcze pociągiem to już w ogóle tragedia. My tak zawsze jakieś dwie godzinki drogi mieliśmy w zależności od korków :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×