Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forumica

moja fryzura i makijaz

Polecane posty

Mój ślub był tak dawno ;) ,że nawet nie pamiętam makijażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumica a co ze szminka?bo na zdj nie widac niestety rowniez szminki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem - pisząc te głupoty pokazujesz, że zupełnie nie znasz się na wizażu i nie masz pojęcia o czym mówisz. W XXI wieku osoba zajmująca się profesjonalną sytlizacją z każdej dziewczyny zrobi piękność, sztuczek są miliony. Znajdz jakiekolwiek zdjęcie z sesji fotograficznej i porównaj modelke bez makijarzu, lub chociażby zdjęcia gwiazd, czasem można się przestraszyć.... Oczywiście, że na takiego cudotwórcę stać niewielu i oczywiście, że makijarz profesjonalny wykonywany do sesji zdjęciowych nie nadaje się na ślub bo waży tonę, ale da się :) Co do autorki: Kochana nie trzeba być gwiazdą ani super modelką, żeby wyglądać ładnie. Moje rady co do fryzury: Doradzała bym inna. mniej podciągniętą do góry( choć modną w tym sezonie), a bardziej na szerokośc i przysłaniającą szyję i uszy - będzie ci dużo ładniej. Uszy lekko odstają, a na szyji masz lekkie zmarszczi ( nie jestem złośliwa - każda kobieta powinna znać swoje wady i wiedzieć jak nie przyciagać do nich uwagi!) zdecydowanie lepiej to ukryć. Może też jakaś grzywka - masz wysokie czoło. Widziałabym cię w romantycznych loakch delikatnie opadających dookoła twarzy i włosach rozpuszczonych. Skoro masz tylko welon, niech one będą twoją ozdobą. Moje rady co do makijarzu: przede wszystkim za dużo podkładu. Nałóż mniej i miej przy sobie jakiś puder w kompakcie lub zwykłe chusteczki, żeby potem porawić błyszczenie. Przy tej ilości podkład gromadzi się w miejscu zmarszczek mimicznych i potem się wygląda na 20 lat więcej i ma się zmarchy jak u starej baby. Może też powinnaś spróbować trochę się opalić, napewno ładniej będziesz wytedy prezentowała się w sukience. Masz piękne oczy - powinnaś je lepiej podkreślić. oczy są raczej blisko siebie i głęboko osadzone. Polecam rozjaśnienie wewnętrznych kącików białym lub bardzo jasnym cieniem, nałożenie jaśniejszego cienia niż masz teraz na dolną powiekę ( możesz zrobić tym samym cieniem, któym rozjaśnisz kącik "kropkę" na środku powieki, żeby jeszcze ją rozjaśnić). Zewnętrzy kącik i załamanie powieki podkreślać ciemniejszym cieniem, ale nie za mocno, tak jak masz, trochę bym tylko rozciągnęła ten cień bardziej na zewnątrz, żeby rozsunąć optycznie oczy. Na górnej powiece nałóż cień podobny do tego co nadolnej a pod samym łukiem brwiowym ten, którym rozjaśniasz kącik. Kreski na dolnej i górnej powiece są ok. I teraz rada za którą zabiła by kosmetyczka - mocno wytuszuj rzęsy. Ja swoje maluje czasem trzy cztery razy. Efekt taki jakbyś sobie dokleiła sztuczne, a jasne oczy pięknie wtedy wyglądają. kolory masz świetnie dobrane , nie zmieniaj tego. Ładnie ci w różowym. Koniecznie użyj też różu ( polecam odcienie brązu) lub rozświetlająco -- opalającego pudru ( są takie w granulkach), Mocno podkreśl kości policzkowe - pociągnij pędzel aż do skroni, lekko muśnik czoło tuż pod linią włosów, brodę i lekko nos. to optycznie wyszczupli twarz. i napewno będziesz ładną panną młodą. I już ostatnia rada - nie zakładaj żadnej kolii lub czegoś mocno przylegającego do szyi - możesz wyglądać wtedy niekorzystnie. polecała bym coś lużniejszego. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumica - dobrze, ze sie nie przejmujesz zgryzliwymi docinkami pomaranczki ;) ja popieram kolezanki i jestem za kwiatem we wlosach - np. lilia :) albo storczykiem, nie musi byc ich wiele..mozesz polaczyc z welonem delikatnym i bedzie pieknie :)moim zdaniem kwiat bedzie pasowal do Twojej delikatnej suknii :) ja oko jednak bym zostawila ciemniejsze, rzeczywiscie cieniowane bylo by lepsze moze szarosci + jakis inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumica
zadnej kolii :) mam tylko kolczyki :) dziekuje i wcale sie nie obrażam za zmarszczki :) przecież widze sie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forumica - obejżałam jeszcze raz dokładnie foty. Jak pokazujesz fryzure z boku to nie wiem czy tylko tak krzywo stanęłaś czy masz ten sam problem na plecach co ja -że tak wyglądają krzywo czasem... :/ rozpuść włośy będzie ci dużo ładniej , dużo dzięki temu schowasz :) poza tym kobieta z rozpuszczonymi włosami zawsze wygląda atrakcyjniej. Cieszę się, że się nie obrażasz za zmarszczki :) jak dobrze pomalujesz oczy to nikt ich nie zauważ wszyscy będę patrze tylko na oczy... Czytałam, że martwisz się, że ci się loki wyprostują. powiem ci ja mam włosy proste jak drut i do tego ciężkie, ale jak chce loki to: myje włosy wieczorem, susze, nakładam piankę a potem zakładam papiloty na suche włosy Chodze w nich wieczorem śpie i potem aż do imprezy. Ściągam papiloty i potem układam włosy - wybieram cienkie pojedyncze pasma o okręcam wokół palca. Jak już są ułożone to nakładma tone lakieru - już bez pianki bo się wyprostują. A potem mam przy sobie brylantynę albo wosk i jak nie daj boże fryzura przestaje trzymać to je ugniatam na tym wosku i wtedy już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumica mam nadzieje ze zobaczymy twoje zdjecia slubne na tym topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dodalam temat do ulubionych, wiec bedziemy czekac na zdjecie, kochana. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vintage szybka jestes-poszlam za twoim sladem:) a ty ty po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz jeszcze spoooro czasu:) na te cale przygotowania slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dokladnie dzis 3 miesiace po slubie:) a moj maz w pracy jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykujesz jakas kolacyjke na ta, jak to moj J. nazywa miesieczna rocznice?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tez by mi sie tak wydawalo-ja na szczescie swoj slub zorganizowalam ekspresowo-trzask prask i bylo po wszytkim:) 2,5mca z wszytkim nam to zajelo:) do dzis jestem w szoku ale Bogu dzieki bo nie wyobrazam sobie planowania caly rok. ale za to na kafe lubie siedziec-temat jest mi wyjatkowo bliski:) forumica jak sie czujesz przed tym wielkim dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem-zrobilam spagetti ale zjadlam swoja porcje sama bo umieralam z glodu juz hehe a niechce sie opychac na noc... moze jakies winko sie napijemy po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz mysle, ze tez bym chciala tak szybko, ale z drugiej strony, jestem okropna perfekcjonistka i wiem, ze bym sie strasznie denerwowala, ze czegos nie dopracuje i nie dopilnuje, wiec dalam sobie troche czasu. Musze troche wyluzowac, bo przed samym slubem mnie stres zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm, winko wytrawne, pychotka:) Ja niestety nie mam dobrej wymowki, zeby juz tak na poczatku tygodnia pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vintage wina sie nie pije,wino sie smakuje a do smakowania nie trzeba specjalnej okazji:) mamy jedno w domu ale biale (przywiezlismy od siorki prosto z Wloch wiec powinno byc pycha). no a co do samych przygotowan ja tez tak myslalam-wcale nie spieszylo mi sie do slubu koscielnego,cala ta organizacja mnei przerazala doslownie.wzielismy cywilny az tu sie nagle okazalo ze sie trafil termin (jedyny wolny bo to 13-ego).przerazilam sie nie tyle ta 13 i nie tyle swietami (bo termin byl w poniedzialek i to wielkanocny) co niewystarczajacym czasem.jak sie okazalo nieslusznie-tez lubie miec wszytko dopiete na ost guzik ale nasza data byla taka magic dla innych ze wszytko bylo wolne-i super sala,super zespol,i fotograf:) fryzjerka otworzyla mi zaklad w swieta:) kwiaciarka tez.a makijaz zrobilam sobie sama-lubie po prostu sie sama malowac... wszytko poszlo jak z platka. napewno u ciebie tez tak bedzie-lzik.najwzniejsze to nie schizowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj makijaz naprawde wyszedl rewelacyjnie. A co do tego winka, to moze rzeczywiscie go troszke dzis \"posmakuje\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jest wielki-przyniosl mi wczoraj kwiaty-4 kalie:O nie lubie generalnie kalii bo one jakies takie pogrzebowe no ale nie dalam po sobie poznac bo doceniam w ogole fakt ze przyniosl mi na nasze 3 miesiace kwiaty:) mowie do niego:kochanie,ale tu sa 4 a nie 3.Dlaczego?a on na to to zostaw sobie ten jeden wiecej bedziezs miec od razu na 4 miesiace:D hehe potem go podpytalam delikatnie czemu mi kalie kupil akurat a on ze jeszcze nigdy takich nie widzial i mu sie spodobaly:D wiec wzial je,a co zle?:P wina nie smakowalismy-opilismy jednak szampanem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej forumica
jak tam twoje samopoczucie przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jutro...jak ida przygotowania? Nie zdziwie sie jesli forumica nie odpisze, pewnie ma mnostwo do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej forumica
no wlasnie:( widze ze forumica usunela zdjecia-szkoda.ale mam cicha nadzieje ze wroci do nas i wklei zdj z wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forumica, jesli nie chcesz wrzucac zdjec na forum, to wyslij je tym kilku osobom, ktore ci naprawde kibicuja na maila lub gg:) Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie rowniez lacze:) i zycze jutro pieknego dnia:) mma nadzieje ze jeszcze tutaj zagladniesz do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapappapap
404 nie znaelziono strony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×