Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ojciec Michaela Jacksona powiedział w programie Larry’ego Kinga w CNN żenigdy nie bił syna ,że nie jest w separacji z żoną, nie chce zabrać dzieci Michaela jako Jackson 3 na trasę i robić kariere. Mówi że to stek bzdur i nie wie gdzie jest ciało Michaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
co to za ojciec skoro nawet nie wie gdzie jest ciało jego syna . Bez komentarza . Nie wypowiadam sie na jego temat bo tylko sie zdenerwuje :) PALANT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
PYTANIE DO P Y T Jeśli chodzi o wypowiedz Michaela dot. eminema .Michael mówi o eminemie w tym wywiadzie z dziennikarzem Gerardo Riviera (czy jakos tak)? Bo jestem ciekawa a nie moge znalezc bo moj komp działa tak wolno jakby chciał a nie mógł :),wiec jakby ktos miał link do wywiadu to prosze niech wrzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj38
W programie LARRY KING LIVE był jeszcze jego promotor ,co on mowił wie kto ,bo ja ogladałam ale co drugie słowo rozumiałąm.Na CNN leci ok.10.30 lub 11.oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj38
nie wiem po co ojciec michała przyszedł do tego programu,wszystiemu zaprzeczał co mmowil syn,chociaz mogł powiedziec ze mu przykro ze tak postepował a nie ze nawet na niego reki nie podniosł i wszystko zwala na zone.Dziwny człowiek chyba chciał sie w telewizji pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm:-) już omawiałyśmy tego ducha ale już zdementowane to wydarzenie, z tego co wiem ekipa nagrywająca odbijała sie ,jak zobaczy sie cały reportaż to w innych momentach też odbijają sie jak na szkle cienie postaci to skutek dużego naświetlenia kadru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia1111
Feterynka>>>>>ja jestem z Poznania:) 30 idziesz na ten koncert?Też bym chciała i mam nadzieję ze nic mi nie wypadnie.Nie wiedziałam o nim zanim Ty nie napisałaś.O której on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Dzisiaj śniło mi się, że uczyłam ludzi moonwalka na dyskotece... Występowałam tam w roli eksperta :classic_cool: Jest to podwójnie dziwna sytuacja, ponieważ: 1) Nie chadzam do klubów, itp. 2) Mój moonwalk jest delikatnie mówiąc średni :P Ostra, jak tam gadka z przyszłym szefem? Wynegocjowałaś coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
znowu nie działa hehe połącz poprostu to co oddzielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nas tu przybywa... Witam wszystkie nowe Kobietki 🌻 Witam i załączam "Leave me alone" - utwór wciąż aktualny (zwłaszcza jak się spojrzy na ilość "newsów" napływających każdego dnia...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia1111
dzięki za linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Michasia Mam dobra wiadomość ,miejsca jeszcze są :D:D:D. Kurcze ide , takiej okazji może już nie być :). A Ty sie zdecydujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Community spirit Dzieki za powitanie :), w koooońcu znalazłam miejsce gdzie swobodnie moge pogadac o Michaelu i nikt mnie nie wyzywa od porąbanych wariatek itd heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Kurcze nikt więcej nie wybiera sie do multi na koncert :/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie wybieram... nie mam z kim, a poza tym dzikus ze mnie :O Topic jest genialny, bo można tutaj normalnie porozmawiać o MJ i swoich uczuciach :) W realu ukrywam się ze swoją fascynacją... i myślę, że słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Dawno Was nie czytałam. Ja się wybieram.Sala już wykupiona.Ciekawe czy otworzą dodatkową.W innych kinach tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia1111
ja też dziękuję za powitanie:) feterynka>>>>>>>>chcę iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Community, witajcie wszyscy!!!! Ja pierdzielę na dwa odłączyli mnie od neta!!! Awaria jakiegos serwera... Ale już jestem i biorę się za nadrabianie zaległości, bo sie strasznie dużo stronek rozwinęło jak mmnie ne było!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Zazdroszcze Wam tego koncertu. Community spirit, dlaczego mowisz ze jestes dzikus, wychodzisz gdzies czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Witam :) Ja też wybieram się na koncert do Multikina :) Bilety kupiłam już 15 lipca i już wtedy 2 sale były pełne więc teraz to już pewnie co najmniej 3 sale będą przepełnione :) ... Już nie mogę się doczekać :) PS. Fajny topik :) Czytam Was regularnie i cieszę się, że jest taki temat tylko dla nas - wiernych fanów Michaela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Community Spirt
Hello Diana! Właśnie się zastanawiałam gdzie Cię wcięło ;) Cieszę się, że znowu jesteś z nami 🌻 Rademeness, ano jestem :O Wychodze rzadko, mam problem z zaangażowaniem się w relacje z drugim człowiekiem :O Taki uraz z przeszłości. Jestem w gruncie rzeczy samotna 😭 Takie ze mnie dziwadło... chociaż na pozór niby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladajcie dziewczyny MTV Hits, jest tam duzo piosenek Michaela. Przed chwila leciało Smooth criminal. Ja wolę ogladać teledyski Michaela w tv, niż w necie, bo nie wiem jak Wam, ale u mnie na youtube niektóre nagrania chodza jakby chciały, a nie mogły. No, a przy ruchach Michaela potrzebna jest najlepsza jakość odtwarzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka boska są te twoje bazgroły ... ^^ ! :D Moja obsesja to tak trwa już długo nawet mam jego zdjęcie w portfelu ... ^^ na dzwonek mam ustawione Smooth Criminal w ramce gdzie mam fotke mojej rodzinki z boku jest wstawione jego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×