Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

rozdanie grammy jest boskie... nie mogę się nadziwić jakie on ma długie nogi:D masakra:D kochany kochany, pełen ciepła człowiek i bardzo mądry i w ogóle masakrycznie ocieka zajebistością:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Wpadłam tu jeszcze do Was na chwilkę :) Diana --- Przyznaję, nie zauważyłam, dopiero komentarze na YT mi to uświadomiły :) Ostra :D :D :D \"kochany kochany, pełen ciepła człowiek i bardzo mądry i w ogóle masakrycznie ocieka zaj**istością\" Normalnie czysta poezja :D Zwłaszcza końcówka Ci się udała :classic_cool: Chciałabym mieć takie nogi jak Michael 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było wyciąć to jego eeeeeejejejejejee i ustawić sobie w komie jak es przychodzi:D:D albo całość na budzik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
nogi miał rzeczywiście bardzo długie i zgrabne:) niesamowity człowiek, utalentowany, wrażliwy, inteligentny, taki ciepły. fenomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
ja sobie wytnę "no no no no noł noł noł noł....." :D uzależniłam się od tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co... To jest jakaś myśl - zwłaszcza dla osób ukrywających swoją fascynację. Bo kto wpadnie na to, że taki dzwonek to śpiewający Michael? ;) W ten sposób można mieć zawsze Króla przy sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community racja racja:D:D konspiracja:classic_cool: "ale masz fajny dzwonek" "to Michael Jackson" "ta!!?" "no":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisdgsdf
dziewczyny kiedys widzialam wilmik ze ducha michaela widac na drzewie darów w neverland. Macie moze do tego linka? Bo szukam juz druga godzine i znalezc nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
OSTRA:D nie zasnę teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisdgsdf
smooth diana bardzoi bym prosiła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a ja ogladałąm, choc sobie zabroniołam te wydęte buźki Michaela oj po co ja to zrobilam nie musze sobie jakis szlaban na niego zaozyć, bo oszaleje z rozpaczy ktos tu pisał o nogach, ja to mam swira na punkcie jego nóg i cały byl świetny był taki unikatowy diament i już lecę, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
hahahhahah jaki śmiech:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126p.
0:48 :D płaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×