Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

A ja bym chyba wolała same materiały z prób... Chociaż o czym ja mówię, i tak pewnie nie pójdę :O Podobno z samych prób nagrali ok. 100 h!! Wyobrażacie to sobie? I jak tu wybrać fragmenty z takiej ilości? Powinni zrobić maraton w kinie i puścić wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy ogladam teledysk Dirty Diany przypomina mis ie jak ktoras z was (chyba community ale nie jestem pewna) powiedziala ze na poczatku teledysku MJ wyglada tak ze mogloby sie z nim całą noc kochac:D:D:D:D:D poprostu zawsze o tym mysle jak to ogladam, siadlo mi na psychice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community, ja również wolałabym nagrania z prób plus ewentualnie inne nagrania, bądź wspomnienia o MJ coś w tym stylu... Mam takie odczucia po Historia Króla Popu, jakoś nie mogę sie przekonać do tego aktora... Skoro to o MJ, to niech będzie tam Michael :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ sek w tym, ze to zostalo usuniete z YT ale moze uda mi sie w ulubionych znalezc cos, gdzie bedzie ten moment kiedy zmieszany MJ odwraca sie, opuszcza linijke tekstu i zapina zamek:D moment ;) ide pogrzebac w zapasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, pamiętam ten zamek :D Nie pomyślałam o tym w ten sposób ;) W takim razie bielizna pod takie spodnie musi byc również wyjątkowa, inaczej byłoby ją widać... W tych złotych spodniach jest normalny zamek z przodu? Woman, to Ty musisz uważać jak gestykulujesz :D Jesteś dangerous ;) Ale ma to swoje dobre strony. Nie potrzebujesz np. gazu do samoobrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawostki ze świata: MJ Tribute w Wiedniu we wrześniu: http://muzyka.interia.pl/raport/michael-jackson/news/gdzie-koncert-dla-jacksona,1350973,6257 Ostatni koncert Michaela This Is Is ( koncert i jakiś krótki film) będzie wyświetlone w kinach na całym świecie 30 października. Koncert będzie wydawnictwa Sony Pictures Entertainment we współpracy z AEG Live. http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=42261999&blogId=504867736 Ostatnie próby MIchaela na ekranach kin Studio Sony Pictures, które zostało właścicielem praw do materiału zarejestrowanego podczas przygotowań Michaela Jacksona Michaela Jacksona do serii koncertów w Londynie, ustaliło już datę premiery filmu, który zostanie zmontowany na ich podstawie. Jest to 30 października tego roku. Znana jest już także ostateczna cena jaką Sony zapłaciło za 80 godzin zdjęć - 60 milionów dolarów. Reżyserią przygotowywanego filmu zajmie się Kenny Ortega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden, to napisała Dirty ;) Ale miała rację dziewczyna. Teraz jak oglądam ten teledysk, to myślę właśnie o tym :O ;) Namieszała nam w głowach :D heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big Sussiee
czemu tak przedłużają? jemu należy się godny spoczynek. to nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze ona:D:D ja tak smao hehe i wyobrazam sobei takie rozne rzeczy:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman :D No faktycznie :D ślicznie tam wyglądał :) I ten uśmiech :D Dziękuję moja droga za fatygę :) Potraktuję to jako moją dobranockę ;) Community - nie no, przy gestykulacji one są całkiem niegroźne ;) A gazu nie ma sensu, bo zanim bym go znalazła w torbie ... ;) I już się z Wami pożegnam dziewczyny :) życzę wszystkim dobrej nocy i złotych snów ;) :D :D Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak to będzie sam koncert? 100% Michaela? Bez żadnych aktorów? To musiałyby być baaardzo obcisłe bokserki. Czy to w ogóle możliwe? Cienkie, wygodne i niewidoczne? A z tym zamkiem to ktoś Mu zwrócił uwagę, czy sam zauważył? Bo jakoś nie mogę tego stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Woman :) teraz sie skaplam ze sa 2 Woman u nas na forum bystra jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że sam zauważył bo miał tam gdzieś rękę w okolicach zapięcia paska i chyba zauważył :) Tak mi się wydaje :) A co do filmu to ja wolę taki bez aktorów właśnie :) Zdecydowanie :) Wogole nie wiem jak Wy, ale ja zawsze mam takie mieszane uczucia... A wykonanie Cugowskiego Dirty Diany nie podoba mi się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam do lozka kark mnie juz boli od siedzenia przed kompem :P braaanoccccc 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co - woman_ :) no rozkoszny byl w calym tym zamieszaniu zipperowym:D kiedys na jakims zdj. widzialam wystajace Mj znad spodni z tylu biale majty; a i na ktoryms home movie widac biale gacie jak ucieka w samych spodniach po wrzuceniu do basenu....;) ja tez bede szla, bo przeciez mimo wszystko musimy normalnie zyc:D:D:D Kobietki, dobrej nocy 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D Aden a ja tam myślałam kiedyś, jak się spotkałyśmy tutaj z woman bez podkreśleń ;) że jak ktoś nie w temacie zobaczy moje posty, w których piszę: woman - coś tam... to pomyśli, że kompletnie zwariowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×