Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

paralaksa...dobrze wkleiłaś, trzeba po prostu usunąć spację;) fajne są cytaty po lewej stronie np.: "Nikt nie zna prawdy. Nikt nie wie, czym lub kim jestem. I im dłużej ludzie będą dociekać tej prawdy, tym większa będzie moja sława..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Aaaa, to się udało, super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jeszcze naiwnie szukam :O Nie chcę być sama do końca życia 😭 Ostra, nie poddawaj się! Szukaj ze mną ;) Przecież jesteśmy piękne i młode :classic_cool: Wszystko się może zdarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra piszesz mgr wiec zakladam ze masz okolo cwiercwiecza- to Ty mloda jestes... znajdziesz TE osoby jeszcze ze 100 razy... :) a ja teraz uraczylam sie chilloutowa morfina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam to samo Ostra.... kiedys... a potem spotkalam moje Slonce:D ktore wraca w sobote.... w koncu!!!! bo ja to tyle tych golden pants sie naoogladalam, ze...... ufff :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman - to będzie się działo ;) :P Może powinnaś podarować swojemu menowi goldengacie? Hmmm...? ;) Tylko trzeba by było chyba uszyć je na miarę :P Ciekawe czy by je założył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może każda z nas powinna zaopatrzyć swoją szafę w goldengacie? tak na wszelki wypadek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Woman 🌻 Bo ja już wszędzie i na każdym widzę te goldengacie :O Gratuluje Ci Woman Miłości Twego życia :) Ja już spadam. Życzę Wam miłej nocy w towarzystwie goldengaci :D Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Przyznam ,że wogóle nie jestem w temacie dzisiaj...bo nie czytałam poprzednich postów... Ale popędziłyście do przodu!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×