Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

L.M. miala pisac na blogu po smierci M. cos w stylu, ze wciaz go kocha... :o sama nie wiem jak to zrozumiec... jesli to prawda, tzn ze nie mogl jej bardzo zranic swoim zachowaniem, nigdy... a co do Madonny- na pewno da super show, tego jestem pewna... ja lubie posluchac muzyki Madonny czasami, ale nie odnajduje w niej w 100% tego, czego szukam.... :o o np. lubie jej sluchac kiedy jade na rowerze albo kiedy sprzatam wlasnie :p nie wiem czy to komplement ;) :D natomiast wrazenie jakie Madonna na mnie wywiera jako osoba, nie jest zbyt dobre. byc moze to kreacja i ok, ale do mnie nie trafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG :o Dalia, nie widzialam tego dotad :o no ja sie jej nie dziwie. a z drugiej strony sama bym chyba tak nie zareagowala, tylko radosnym susem wyladowala w jego ramionkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
jejku ten uśmiech jest bosssski!!!godzinami mozna podziwiac ... osobiscie uwazam, ze okres Bad jest najlepszy, MJ wygladal wtedy najlepiej, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian ja to lubie te wszystkie klamry, lancuchy MJ z okresu Bad;) No bez watpienia image mial exyta wtedy... :) no ale jak wiadomo golden gacie ponad wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce ... po ciężkim dniu:-D Mnie się podobał tez za czasów Dangerous... i History Teledyski Wil You be there, Earth Song, In The Closet... a potem They don't really care about as i Stranger in Moskow... Jak dla mnie był tak słodki,żę do zjedzenia:-))) A ten klip zawiera kilka ciekawych fot, których nigdy dotąd nie widziałam... http://www.youtube.com/watch?v=8R2ywwDg_aw&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
taakk Smooth to video ogladalam dzisiaj, fotki piekniste :) no tak golden gacie forever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🖐️ no fajne zdjecia 1:19 jakos podzialalo mi znow w nie te strone... :o ;) :D a 3:29 to z wywiadu u d.s. - Mike wygladal tam nieomalze jak kobieta... piekny czlowiek :) och, ach, auuuuuuuuuu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no dokladnie dziewczynki :P a tak to sie trzeba zadowolic takim YT i to jakoscia ktora czasem pozostawia wiele do zyczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman wiesz co...można być w naprawdę parszywie złym nastroju , ale po przeczytaniu Twoich linków uśmiech wraca jak na zawołanie:-D Co Ty jutro temu Twojemu Słońcu bedziesz robić to aż strach pomyśleć:-D Mam nadzieję,że doceni fakt,że tę przyjemność , która go czeka, zawdzięcza MJ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×