Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Viera Viera
potrzebna mi na gwałt PYT lub ktoś kto jest w stanie na 100% rozpoznać głos Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
Jestem w SZOKU. czy to on czy ktoś go dobrze naśladuje? po prawej stronie jest taki odtwarzacz z wiadomościami głosowymi. Wiadomość nr 14 z lipca i wiadomość 32 z 13sierpnia. POSŁUCHAJCIE ICH i powiedzcie czy to on i czy to mogło być wcześniej nagrane? średnio rozumiem http://www.myspace.com/peterpanpyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
teraz to już wiadomość 33 a nie 32. ktoś dodał inną i numery się przesunęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
teraz niektórzy mówią, że wiadomość 33 jest sprzed roku... możliwe... ale nr 15??? mówi o odejściu Michaela, o jego muzyce.... i brzmi prawie jak on. KTO TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
JA NIE WIEM GDZIE SA TE WIADOMOŚCI DAJ KONKRETNEGO LINKA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dzien dobry wszystkim MJowką!:) Widzę,że wczoraj zrobilo sie tu smutnawo, dzis po przeczytaniu Waszych postów znow musialam lecic do lazienki i walczyc z pomidorami jak to Woman mowi..:( Mialam za to dzis piekny sen o MJ: Snilo mi sie,ze przyjechal w moje strony uroczyscie otworzyc jakis dom dziecka..a ja tam tez bylam z moja mama jakims cudem..Gdy uroczystosc sie skonczyla to ludzi poszli i zostala tylko grupka jego ludzi i jakims cudem ja z mama tez moglysmy tam zostac:)Wtedy podszlam do Mj i spytalam czy moge sobie zrobic z nim zdjecie a on tym swoim glosikiem :"of couuursseee" :)i ustawilismy sie do tej foty..on objal mnie delikatnie w pasie..ja jego..mam zrobila kilka zdjec..bylam taka zawstydzona jego bliskoscia...:) Nastepne co pamietam z tego snu to to, ze wszyscy Ci ludzie z MJ i mna znalezli sie na jakiejs lace -jakby pinik- Mj siedzial na kocu a ja znowu podeszlam do niego a on mi pokazal jaks fotke robiona w Polsce i pytal gdzie to jest..Ja mu odpowiedzialam i przysiadlam sie na tym kocu,poczulam zapach jego ciala pomieszany z perfum..a on sie tak usmiechal..Zapytalam go jakiego zapachu uzywa a on taki zawstydzony odpowiedzial,ze CK Obsession...:)I w tym momencie mysle w tym snie: no to musze koniecznie to dziewczynom na Kafe napisac!!! :) Ten sen byl taki realny..nie moge dojsc do siebie. :( Boze czemu go nam zabrales? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
JUZ znalazlam ale ja głupia :D to nie jest MJ - PODOBNY ALE TO RACZEJ NIE ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
http://www.myspace.com/peterpanpyt na tym profilu myspace po prawej stronie pod biografią jest odtwarzacz audio z pozostawionymi dla właściciela komentarzami. Peter Pan PYT voice comments. odtwórz wiadomość 15 i 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
znalazłam to na jakiejś stronie. teraz niby ktoś napisał,że wiadomość 33 jest naprawdę od Michaela, ale sprzed roku. Ten Peter Pan to jakiś zagorzały fan... może sam Michael mu się nagrał...kto wie. Tylko czemu jest data 13sierpnia? co do wiadomości 15 to nie wiem....W każdym razie na pewno nagrana po śmierci MJ ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
CHOLERA sama zgłupiłam , faktycznie bardzo podobni, słucham obie naraz i faktycznie cos jest na rzeczy. Nawet jesli to jacko to nagral to przed smiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
matko to niemożliwe żeby on żył !!!!!!!!!!! Nie mógł by zrobic czegos takiego - to by bylo okropne/!!!!!! nawet on sam nie wpadl by na taki pomysł - cholera to nie mozliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
liberian - 🖐️ piękny sen :D ps a mnie tam czasem nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
viera - chcialabym aby to była prawda aby MJ żył . Ale to niemożliwe. Napewno te daty można jakos wytłumaczyc, może ktos specjalnie pozmienial daty jakis haker albo co ... realnie rzecz biorąc to nie może byc tak że sfingowal własną śmierc! Nawet gdyby pozunął sie do czegos takiego to bylby juz skonczony. Tego by sie nie udalo odratowac, miliony zawiedzionych fanow, te kontrakty podpisane, milionowe odszkodowania, skąd by na to wziął pieniadze ? Jak by mialo wyglądac jego zycie? Gdzie ktos taki jak MJ mógłby sie ukryc ? No nigdzie !!!!!!!!!!!!!! To po prostu niemozliwe :(:(:( ale zakladając ze tak zrobił no pomyśl czy nagrywal by sie komus i to jeszcze w necie niecaly mc po rzekomej śmierci ? No tego by nie zrobił napewno nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
mnie zamurowalo jak uslyszalam wiadomosc 15. normalnie lzy w oczach. dla mnie brzmi jak Michael:( niech ktos jeszcze poslucha bo sfiksuje.. co to ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viera Viera
A co on mowi dokladnie w tej 33? ale ta 15 na pewno zostala nagrana po smierci MJ,Bo o tym wspomina.tylko pytanie-czy to naprawde jego glos?? No wlasnie wiem XCAPE ,ale chce to wyjasnic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
a ja nie potrafie znalezc tych wiadomosci..widze ten odtwarzac ,pod nim wiadomosci ale jak przejsc do tej 15??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------
Liberian,masz znaczki do przesuwania wiadomości w tyłi przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
dorota wlasnie na tym polega problem, ze nie mam..mam tylko na tej liscie 6 nagran : pierwsze to Final Mix itd a ostatnie to In the closed.I nie ma z boku tego przesuwaka:( czy trzeba byc zalogowanym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
dobra..juz mam to jest tam nizej,na dole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ posłuchałam tych wiadomosci brzmi to, jak Michael, ale Michael sprzed lat, młodszy Michael zcasem ma tak bardzo głos podkrecony do góry, nie wiem, jak to inaczej okreslic tak Michael brzmial w latach 80-tych, w 90, a szczególnie ostatnio troche inaczej, bardziej plasko, bardziej dorosle i troche obnizył glos mysle, ze jeden i drugi voice mail pochodzi od jednej i tej samej osoby mysle, ze od osoby nasladujacej go zauwazcie, ze raz ta osoba przedstaiwa sie jako Michael, a raz jako nie on czyli albo 2 razy jest to Michael, abo 2 razy ktos go imituje w 15 wiadomosci za duzo jest takiego mlaskania, ajkby nie Michaelowego gdyby to byl Michael w 33 to raczej powiedziałby, ze cieszy sie, ze taka strona powstała, ale tych stron jest tysiace, albo i wiecej, raczej Michael by nie wszedł na zadna,, choc nie mówie nie ja sobie jeszcze raz poslucham tego poźniej, oraz Michaela z ostatnich lat jeszcze raz mówie- tu brzmi za slodko i mam wrazenie, sadze, ze to umiejetnie go ktos nasladuje ale kazdy moze miec swoje zdanie jak poslucham jeszcze tego i Michaela, to anpisze, co o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wy znowu weszycie sensacje? :o Ja jade na zakupy itd; licze, ze uda mi sie wejsc do empiku i przeczytac ksiazke Fox`a... Potem napisze recenzje:) Pozdrawiam Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,juz od rana jakieś nowe niejasności. Czy mógłby ktoś napisać co ten głos dokładnie mówi? Bo glos Michaelowy na 99%. OMG końca nie będzie z tymi niedomowieniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
nie no... na moje oko nr15 to na 100% nie jest MJ..wsluchajcie sie dobrze..Mj nie mowil w ten sposob. a nr 33 no coz mysle, ze za bardzo "przeciaga"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka arbuzowa
tam coś mówił o współpracy z Will.I.am czy jak mu tam... to mlaskanie na końcu trochę nie pasowało mi... ale jakby głos Michaela.... a ten wiersz z 33 "Behind a mask"? jest coś takiego? nie słyszałam o tym. w sumie głos z 33 bardziej mi Michaela przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
liberial- popieram, nie sadze, zeby to byl Michael wieczorkiem jeszcze poslucham to kto, kto sie sili na Michaela i w sumie w nagraniu po jego smierci odkrył sie bo przedstawił sie jako ktos inny a głos ten sam, czyli kuku i mówie, ostatnio Mihcael mówił dostojniej, troche wolniej i troche inaczej to jakby Michael z lat 80-tych...takze nie aczkolwiek, jak na nasladujacego- niezła robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×