Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

soul widzialas to jak on podpisuje invincible? w sumie to zmudny proces, nagranie ma ok 10min, ale on jest tak mily i uroczy, do kazdego cos powie, zagada.... ja nie wiem... godne podziwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narco o spisku w wywiadzie to ja raz slyszalam ... to jest ten sam wywiad gdzie mowi o brutalnosci policji... nie wylapalam tam nazwy zadnej ogranizacji itd. mowi, ze to pisac i "I`m done, I don`t want to say too much" czy cos w tym rodzaju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman wlasnie zwrocilam uwage,ze do kazdego coś powie, spyta jak się czuje, usmiechnie się, nikogo nie traktuje z góry, a chlopaczekowi, który zatanczyl przed Nim bił brawo i rękę podał - sama klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
może nie zwolennikiem, ale chyba wiedział dużo na ten temat a nam szarym, zwykłym ludziom wciska się, że to kłamstwo... ale już doszło do tego, że ludzie wszczepiają sobie pod skóre czipy (czy jak to nazwać, niby ma zastąpić karte kredytową), władze potajemnie budują podziemne tunele, jakieś schrony... mam kumpla który się tym interesuje i czasami pokazuje mi wycinki z zagranicznych gazet, mówie wam coś b. ciekawego... kiedyś wpisałam w you tube NWO i tam własnie było coś o Jacksonie i innych artstach, którzy wprost używają nazwy organizacji w tekstach lub po prostu symbole :) no i tak się zastanawiam czy MJ coś wiedział a może popierał, kto wie??? jak znajede coś ciekawe to wrzuce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj woman No tu się z Tobą zgodzę,że pomysł zdjęcia M w trumnie mógł Cię zszokować,przy czym od razu mówię,że ja nie delektuję się widokiem umarłych,ba od lat mam nekrofobię,nie mogę nawet słuchać opowieści o umieraniu,na pogrzeby nie chodzę,a we Wszystkich świętych idę na cmentarz na trzęsących nogach i blada jak trup. Tak więc ja bym nawet na fotę nie spojrzała,ale przecież wiele znanych ludzi, po śmierci bylo wystawionych na widok publiczny (JP2,Ojciec Pio,Lenin,Stalin,święci w większości itd) i ludzie dotykali i oglądali ich z bliska. Takie zdjęcia zamknęłyby ostatecznie te wszystkie spekulacje żyje-nie żyje! Zobaczcie jaka psycholka!! http://www.youtube.com/watch?v=-fBNlMmHVtE&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narCo wlasnie wychodzi na to, ze wiedzial duzo i nie popieral, w They don't care about us te symbole masonskie przy ktorych Michael spiewa "Beat me, hate me You can never break me,Will me, thrill me,You can never kill me" maja oznaczac ze te slowa sa skierowane do nich wlasnie przynajmniej tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście w dość specyficzny sposób tzrymał długopis: jakoś tak wysoko i ten kciuk wyprostowany:-D Nawet w tym był oryginalny;-) Hm... a lubicie jak Mike mówi: -O BOY! ? hihihi Woman... świetne foty... Hm... a jesteś pewna że on to COŚ w kieszeniach ma?;-) W Bollywoodzie... faktycznie jeszcze go nie widziałam... No pieknie wyglądał w tych Indiach... Szkoda ,że go nie słuchali... Może On i aniołem w życiu nie był ,ale cierpliwość to On miał anielską... Swoją drogą...miał takie piękne , długie rzęsy, że nie wiem po co czasami używał sztucznych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Soul ja od razu uprzedzam, że nie twierdze, iż Michael Jackson popierał czy należał do tej organizacji tylko pytam czy któraś może słyszała coś więcej na ten temat??? traktuje to jako ciekawostke a nie fakt zbity niewiadomo jakimi dowodami :P tu mam fajny link choć nie ma nic o Jacksonie: http://www.youtube.com/watch?v=hnLWu9pMiSc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... Widzę,że poważne tematy tu poruszcie, a ja tak z kapelusza wyskoczyłam z moim postem:-D ale chciałam skomentowac linki od woman...Sorry:-D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Ostatnio rzadko tu piszę, ale czytam Was codziennie :) Niestety humor mi siadł, więc wolę nie zadręczać Was swoją osobą :O Oglądam właśnie drugą część z podpisywania płyt i widzę, że Michael poprosił fankę z Prayża o numer telefonu ;) Ludziska na YT piszą, że oni nawet byli potem razem (Michael zabrał ją do Neverland). Wiecie cos o tym?? Wklejam jeden z komentarzy: "yeah thats jonah tomae i don't know if i got the spelling right. she wanted to model. they did see each other for awhile, but never did "anything" she cheated w/someone at neverland a staff member. she was banned from there after that. dumb witch, she must be nuts. u don't cheat on michael, she also ran to the press aftewards about dating him, which really upset him. i don't think it was a "big" thing, just a couple of dates anyway, but still --she was lucky to even know him at all"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
tutaj coś mam choć te niektóre porównania są troche śmieszne :D http://www.youtube.com/watch?v=JZP2AbBdSAU&feature=related Soul czytałam różne wypowiedzi i ktoś stwierdził, że cały ten świat muzyczny itp. doskonale wie czym jest NWO a ich zadaniem jest masowe rozpowszechniani, zapoznawanie ludzi z tą organizacją, ale Jackson wysyłał ludziom "ukryte wiadomości" prze co był niewygodny dla władz ;p nie wiem czy to prawda,chyba nie :D ale ze takie coś istnieje to chyba wierzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Community Spirit podaj link do tego filmiku na yt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Community🌼 No...i tak się konczyły wszystkie jego randki-plotkarskim artykułem w brukowcu! Biedny...No naprawdę!... Ja sobie nawet nie potarfię tego wyobrazić...dziś jestem na randce a jutro facet donosi na mnie dziennikarzom????? Community... co sie dzieje z nastrojem? Mogę jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze no może coś w tym jest, ale sama już nie wiem :P poszukam jeszcze innego filmiku z They Don't Care About As tam jest to ekstra, przejrzyście pokazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Kochana - dzięki, że pytasz, ale sama muszę sobie z tym wszystkim poradzić :( W każdym razie dziękuje Ci bardzo 🌻 Michael to chyba preferował blondynki...? Cholera, jeśli z tą fanką to prawda, to jak ona mogła mu to zrobić? Taki zaszczyt ją spotkał, a ona co? :( A tak w ogóle to trzeba przyznać, że musiała mu mocno wpasc w oko ;) Michael od razu działał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Community Spirit no podaj link z tą fanką :P :D te paznokcie mu tak pociemniały ponoć od jakiś leków i te całe plasrty nosił bo się wstydził (?), nie dziwie mu się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Porcelanka:-D Soul są różne teorie na temat tych paznokci... Ja jestem najblizsza tej, która mówi ,że mimo choroby Vitiligo pod płytką paznokciowa skóra nie zmienia koloru ... Tam pozostała ciemna i dlatego pzry jego porcelanowo ( Porcelanka;-D ) białej skórze nie wygląda to najlepiej... A plastry lepił sobie już wcześniej.... jak jego skórabyła jeszcze ciemniejsza i nie było takiego kontarstu przy paznokciach... Dlatego nie sądze by to plastrowanie miało coś wspólnego z kolorem paznokci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×