Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

no tak Smooth i do tego prawoslawnym, bo to Rumunia zdaje sie? Dalia ostatnio napisala cos strasznego wg mnie:( Dalia, Ty wiesz co, bo pisalam o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektore faktycznie mocno wypasione:D w Moowalku M pisze, ze tak na co dzien, w domu nie dba o stroj i glownie chodzi w pizamach i powyciaganych swetrach;) swoj chlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ...ja chyba nie widziałam... A ten niesmiertelnik... to by był niezły breloczek...Ale nie będę im kabzy nabijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item715290166_michael_jackson_king_of_pop.html patrzcie na to - to juz jakies naciągactwo totalne "Autorem obrazu jest artysta młodego pokolenia wielokrotnie nagradzany i aktywnie uczestniczący w polskiej kulturze. Prawdziwa okazja." a jak ten artysta się nazywa skoro taki nagradzany i aktywnie uczestniczący w polskiej kulturze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, w takim razie i o Tobie bede pamietac... chyba ze znajdzie kozuch wczesniej niz ja... ja go widzialam w gallery na 100%, tylko ze tam szukanie go to prawie jak szukanie igly..... :o bede szla dziewczyny, bo juz mi sie dwoi i troi w oczach...:o dzieki Kobietki za cudny, jak zawsze wieczor, super linki, wlacznie z tymi na allegro:D, jutro jakos wpadne, ale tak expressem :( 🖐️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×