Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Czy któraś z Was ma do odsprzedania perfumy Jean Desprez - Bal a Versailes? PLIS :) Albo wie gdzie to można dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do Polsatu czy bedzie powtórka z Sylwestru z Polsatem z przebojami Michaela.Odpisali,że ma byc 15 stycznia o godz.21.55! Nie widzialam tego więc nie wiem czy warto?W kazdym razie musze obadać wystep Earnesta Valentino i calej reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdż
hmm jego występ warto obejrzeć i tylko jego. reszta to niestety porażka. konkurs tańca w stylu Michaela troche głupio zorganizowany i kamerzyści źle go pokazali. Ogólnie mało michaelowych akcentów a tak reklamowali ten koncert....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Todo mi Amor eres Tu
"Source: DA to seek indictment of Jackson doctor" LOS ANGELES – Prosecutors are prepared to seek an indictment of Michael Jackson's doctor, Conrad Murray, on a charge of involuntary manslaughter in the pop star's death, the Associated Press has learned. A law enforcement source who spoke on condition of anonymity because the investigation remains open said Friday that Murray would be prosecuted on a theory of gross negligence alleging that his treatment of Jackson was an extreme departure from the standard of care normally followed by physicians. Miranda Sevcik, a spokeswoman in Houston for Murray and his lawyer, Edward Chernoff, said the doctor had no comment and reiterated he neither prescribed nor administered anything that should have killed Michael Jackson. Jackson died at his Los Angeles home in June while under Murray's care as the singer prepared for an ambitious concert schedule. The district attorney's office is waiting for the Los Angeles police to turn over the case before presenting it to a grand jury. To prove a charge of involuntary manslaughter, authorities must show there was a reckless action that created a risk of death or great bodily injury. If a doctor is aware of the risk, there might also be an issue of whether the patient knows that risk and decided to take it. Before an indictment can be sought, the person said the Los Angeles Police Department will follow the formality of presenting the case to the district attorney. A large number of witnesses have been interviewed including those who were present during Jackson's last days and those who worked with him in preparation for his comeback concert, "This is It." Authorities have also lined up medical expert witnesses who will testify about the normal standard of care in a situation such as Jackson's and will give opinions on why Murray's actions constituted gross negligence, the person said. The investigation was substantially completed by the end of December, the person said. Murray's professional history is expected to be explored during a trial with an emphasis on whether he had the required expertise in administering the powerful anesthetic propofol which is believed to have killed Jackson. The timing of an indictment will be dictated by two factors — how long it takes for the district attorney's office to conduct an internal review of the evidence and when the grand jury will be available to hear the case. The person said it was thought that it would be more efficient to go to a grand jury than to charge Murray and proceed by way of a preliminary hearing. A presentation to the grand jury where witnesses testify behind closed doors could take three to five days. Murray, a cardiologist with offices in Las Vegas and Houston, was hired by Jackson not long before the pop star's death to travel with him on the "This Is It" tour that was to begin in London. The doctor was with the star in Jackson's rented Los Angeles mansion and tried to revive him when he was found unconscious. Among the drugs found in Jackson's home was propofol, and a subsequent autopsy found that Jackson died of acute propofol intoxication. Propofol depresses breathing and the heart rate and lowers blood pressure so it's supposed to be administered by an anesthesia professional in a medical setting. http://news.yahoo.com/s/ap/20100108/ap_en_mu/us_michael_jackson_doctor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
aj, gdy widzę go w tej srebrnej kurteczce odzywa się we mnie jakiś dziki zwierz ;-) na Boga czemu on miał takie wspaniałe, kuszące ciało ?! ten płaski brzuch i wąskie biodra.....aj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i długie nogiiii
śliczny uśmiech, zniewalające oczy, anielski głos, itd. fajny facet był z tego naszego Mike'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhhshhhs
cześć. Wiecie może czy gdzieś można jakieś bardziej szczegółowe info co do tego jak przebiegał proces Michaela? jakieś dokumenty, fragmenty zeznań, jakie dowody przedstawili przeciwko MJ i jakie przedstawiła jego obrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onet.pl: Śledztwo w sprawie śmierci Jacksona zakończone Policja Los Angeles oficjalnie zakończyła śledztwo w sprawie śmierci Michaela Jacksona i wkrótce przedstawi prokuraturze swoje wnioski, w których obarczy doktora Conrada Murraya odpowiedzialnością za śmierć "króla popu" - poinformowała w piątek strona internetowa TMZ. Według źródeł, na które powołuje się strona, lekarzowi zostaną postawione zarzuty, "prawdopodobnie nieumyślnego zabójstwa". TMZ pisze jednak, że będzie trudno udowodnić mu winę, bo "nie złamał żadnego prawa, dostarczając propofol Jacksonowi". Murrayowi ma pomóc jego nowy adwokat - J. Michael Flanagan, który jest ponoć najlepszym z najlepszych w tego typu sprawach. - Jestem chyba jedynym prawnikiem w mieście, który z powodzeniem prowadził sprawy dotyczące śmierci przez propofol - powiedział Flanagan. W 2004 roku Flangan bronił pielęgniarki, która została oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci pacjenta- ten sam zarzut, który prawdopodobnie usłyszy Murray. Z pomocą Flangana pielęgniarka została uniewinniona. Murray przez ostatnie lata życia Jacksona był jego osobistym lekarzem i podczas przesłuchań przyznał, że wstrzykiwał mu bardzo silny środek uspokajający propofol, by ułatwić piosenkarzowi zaśnięcie. Jackson zmarł 25 czerwca w swojej rezydencji w Los Angeles. Cierpiącemu na bezsenność piosenkarzowi lekarz podał wówczas propofol i dwa leki nasenne. Propofol, zazwyczaj używany w operacjach, powoduje trudności z oddychaniem i po jego podaniu pacjent wymaga stałego nadzoru. Kiedy lekarz Jacksona zorientował się, że nie odpowiada on na bodźce, rozpoczął gorączkowe próby reanimacji, jednak król popu zmarł dwie godziny później, nie odzyskawszy przytomności. Autopsja stwierdziła ostre zatrucie organizmu lekami, a zwłaszcza propofolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Liberian pamietasz jak Ci pisałam o doktorku i o tym jak to się skończy ? Widzisz kochana jednak miałam rację , jest dokładnie tak jak myślałam. I tu już raczej nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Gdy oglądam różne filmiki typu tribute na youtubie to dochodzę do wniosku jak bardzo MJ z czasem się zmienił. Nie tylko z wyglądu ale zatracił w sobie tę radość życia, nieśmiałość, tę dziecięcą czystość, jego twarz zamieniła się w taką maskę albo kompletnie bez emocji albo wyrażającą strach i ból. Nie wiem czy żyje czy nie, chcę wierzyć że tak....ale czuję że to wszystko nie stało sie bez przyczyny. Michael odchodził powoli, to nie tylko wina przedwakowania leków w tym feralnym dniu. Tak mi smutno, chcę by był taki jak kiedyś: pełny radości, sił, szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1333333333
Sonic_ wielkie dzięki za tapetyyy ! ahh ! teraz codziennie będę sobie zmieniała ;)) czy wierzycie,ze on żyje- masz w zupełności ,w 100% rację sama też to zauwważyłam.Sami powoli niszczyliśmy osobę,ktora tyle wniosła do życia fanów,tyle pogody ducha.On był całkowicie wyjątkowy,jak się czemuś oddawał to w 100% , wierzył w to co robi.Co za facettt ! Zabiliśmy ostatniego anioła na ziemii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
WITAM DZIEWCZYNY! matko! wciaż tu jestescie, szacunek! napisałam długiego posta pod koniec roku, ale wcieło i tak zostało, wtedy przeczytalam ze 20 stron topiku, ale teraz znów nalezałoby nadrobic. szkoda, ze nie weim za bardzo o czym sie pisze. ktos pyta o realcje, dokumenty z rozprawy Michaela. ja kiedys czytaląm równe rzeczy, to jest na internecie. czy były jakies dokumenty, tego nie pamietam, ale były obszerne fragmenty zeznac, czy tez opis przebiegu rozpraw, rozprawy były dwie z 93 roku i z 2005 zreszta o tej drugie mozna było czytac na bierzaco. dowiedziałam sie z tego min, ze ten pierwszy chłopak, czyli jordan chandler napisal ksiazke pt MJ was my lover, w ktorej opisuje, jak to było. (oczywiscie, jak on chcial to przedstawic. czy rozmawiałyscie juz o samobojstwie jesgo ojca, evana chandlera? szkoda, ze nie zostawił zadnego listu poczytałam o nim na wikipedii- psychiczny i taki ktos oskarzał Michaela... czy myslicie, ze to moglo byc zwiazane z Michelem? ogladałam tez kiedys wywiad Janet, jaki udzielila kilka miesiecy po smierci brata nie obejrzy na razie this is it ale oni poradzili sobie dobrze z ta smiercia Janet pogodzila sie z tym jakos normalnie zyja, normalnie smieja sie ostatnio widzielismy la toye a ja wciaz jak pomysle o tym, to czuje zal i złosc tak, wyglada na to, ze jego smierc była jednak 'przypadkowa" ze gdyby nie te koncerty, nie ten akurat propofol, to Michael zyłby jego organizm nie byl wcale tak wyniszczony, jak plotkowano plotkowano, ze stracił zdolnosc spiewania, przez chore pluca bzdura, przeczy temu this is it Michael spiewał i tanczył nadal genialnie a piosenka z lennym? genialna pierwsze słowa tej piosenki to: moje zycie zabrało mnie ponad wszystkie planety i gwiazdy...... pikna piosenka Lenny opowiada o tym na necie, specjalnie wystapił dla fanów Michaela, pewnie widziałyscie i uspokoil mnie, ze oni nie wtracili tam tego dj-' Lenny nie wie, kto to jest ani jaki cel mialo sony, ze go tam wkleiło ma nadzieje, ze piosenka bedzie ostatecznie mialą taka forme, jak oni załozyli jesli juz pisałyscie o tym to sory, fajnie, ze jestescie Michael forever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aaa, Michael 'otrzyma" w tym roku 14 nagrode grammy, pewnie wiecie? ta, obudzili sie powinni mu przyznac duzo wiecej, np za bad wtedy wygrywało u2 ale uwazam, ze po wielkim sukcesie thrillera ludzie z branzy mu zazdroscili dopiero, jak umarł, to kazdy mówi, jaki on był wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sami powoli niszczyliśmy osobę,ktora tyle wniosła do życia fanów" >>>Jakbym mogła wzięłabym go do siebie do domu i nie odstępowała na krok....nieba mu przychyliła... Wiec nie "sami"my, tylko te hieny które się na nim pastwiły-media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja >>>Bo rzeczywiście ciało Michaela jakby się przesuwało, tak jakby wstawał,przekręcał się...Ja tez to widzę...Lub chce to widzieć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
niestety na tym filmiku z helikopterem wg mnie ktoś unosi ciało by zdjąć te czarne taśmy które oplatają ciało, gdy przenoszą ciało do karetki tych taśm jużnie ma.... no ale jeśli to faktycznie ciało MJ to nie rozumiem czemu na Memoriale trumna była zamknięta, przecież nie tego oczekiwali fani....może po prostu trumna była pusta w dzisiejszych czasach nietrudno byłoby nawet sfabrykować manekin do złudzenia przypominający MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmanana
zdaje mi się, że Joe przyznał potem, że na memoriale trumna była pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmanana
PYT, zaglądaj tu częściej :) dawno Cię nie widziałam abraję też gdzieś wcięło PS. działa wam mjpt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wierzycie >>>Na początku lotu helikopterem odbezpieczają z pasów ciało Michaela? Trochę to bez sensu- w sensie że przecież helikopter nie jest mega stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhadgag
dziewczyny mam ogromą prośbę, czy możecie mi powiedzieć czy otwiera się u Was strona Michael Jackson Polish Team?? Podam link: www.forum.mjpolishteam.pl Bo ja od wczoraj mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmanana
a no właśnie o to samo pytałam w przedostatnim poście. więc nie tylko ja mam od wczoraj problem z tą stroną. tzn strona jako taka działa, ale forum nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×