Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość gejowy Gugała
mnie drażni teledysk Can you feel it. tzn te jakieś szumy dziwne zagłuszające refren. ale ogólnie bardzo fajny pomysł, fajnie zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
ciężko mi się ogląda przez te "zakłócacze":P co do odgłosów, ale już takich wydawanych przez Michaela, to uwielbiam to "da", taki krótki przerywnik między słowami, wypowiadany szybko, mocno, jakby ze złością. i inne podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
dzięki palec:D:D:D daremna jest, nie?:classic_cool: wszędzie bym ją poznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
gejowy, własnie przez to był taki orygonalny.. na poczatku, w bad jest tego duzo, mówie, co to jest? ale mi sie podobalo a ty gejowy nie jestes ta daremna? palec dzieki, ide zobaczyc:D a taki kukiz mówi, ze Jackson to odtwórca, a nie tworca nie zapomne mu tego jak kiedys go spotkam to bedzie biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
do padalec grzebalec - pogrzeb sobie w dupie a się nie interesuj zanadto nie swoją dupą wiesz. Bo swoją masz brudną, a inne szpiegujesz. To jest ekran telewizora i każdy sobie tu może pisać póki go nie wytną. A nic ci nie zrobiłam żebyś mnie szpiegowała ty głupia fanko bezmózga :( Idż się wybiel - lepiej zrobisz. Do końca :( PS. A wiecie, że przeszczep skóry konieczny jest w sumie tylko przy rozległym głębokim poparzeniu chemicznym? Straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T co do Kukiza... zgadzam się! Masz we mnie sojusznika... Jak go spotkasz daj znać..pomogę Ci:-D A ja dam zanć jak spotkam Józefowicza!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie wracał ktoś do porzednich stronek,żeby sprawdzić czy moderatorki reaguja na nasze monity o usunięcie tych durnych postów? Bo jak nie, to ja się tam zaraz przelcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwaorkaparanoji
Ja nie jestem jego fanką ANTY-fanką bo dla niego liczyły się tylko pieniądze, a podobno - tak napisałyście dał nawet na szpital oparzeniowy kasę jak się poparzył. On w ogóle cała kasę miał dać na chorych - a najpierw umysłowo. No ale tego to już nic... nie mógł se poczytać o tym vilitigo? Aż mi się wierzyć nie chce że on dał kasę na chorych na poparzenia. Najwyraźniej go nie bolało. Czy on był normalny? Idiotyczne pytanie w tym momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jasne, jozkowi tez trzeba dokopac znalazlam tez kiedys te piosenke... a niskie tony tez mnie powaliły, ale na tym treningu wokalnym, gdzie Michael śpiewal- aaaaaaaaa i tak coraz nizej i nizej wiedzialam, ze on ma głos wysoki, ale nie podejrzewałam go o takie niskie tony ach ten Michael ale w koncu bitboxował tez...nasz geniusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
Kukiz to głupia menda. kiedyś nawet go nawet lubiłam ...ale teraz widzę,że to kawał gnoja chce zabłysnął czymś kontrowersyjnym, przypomnieć o sobie. nie godzien nawet czyścić butów Jacksonowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt...szkoda, że nie dał na chorych umysłowo... Może by wtedy by tak nie oszczędzali na lekach i byś tak głupot nie plotła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
centrum ds poparzeń im Michaela Jacksona nasza gwiazdeczka:) wiem, ze chciałabyś tez dofinansowanie, ale umysłowo chorzy musicie poczekac na inną gwiazdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj mam nadzieję że nie popsułam wam topiku przez wklejenie tego linka i przyciągnięcie fanatyczki. Swoją drogą to ona musi wasz topik cały czas śledzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaparanoji
Nie - właśnie idę i więcej nie zamierzam tu pisać. Jesz to co wygrzebiesz z dupy innym? Pytanie na zakończenie dnia... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
o, U2 jest w Polsce, nie wiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
nie rób nam nadziei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moderatorki zapomnialy o naszej wariatce,swoją drogą powinny ją zbanować jeśli isteniej na tym forum taka możliwość. A może ona jest niepełnosprawna,samotna i nieszczęsliwa i dlatego prowadzi takie monologi? Może potrzebuje pomocy? Hej dziewczyno jest ci źle w życiu? czego potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
własnie cos o tych psach mowili, musiałam przełaczyc: psy, siekiera... ja nie moge na tym świecie..życ sie odechciewa.. nie wiem o co tam chodziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
a Bad uwielbiam. świetne pod każdym względem. te układziki:D Michael jaki niegrzeczny i to "ciamon"..ach...:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to z Bogiem obserwatorko, ale jak znam życie to reaktywuje się pod następnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
we wstępie* ona stąd nie odejdzie. nie wierzę w cuda. czemu akurat uparła się na ten temat?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Gajowy, czy jak tam- ja tez uwielbiam te wersje can you feel it wiele razy ogladałąm i podoba mi sie to przejscie do history lubie wstep do history sa dwa różne na płycie i na teledysku zrobionym przez fana, jest ciut inny a na probach łaczyl they dont care about us z history, tak, jka na trasie hisory ......................................................... wydawaloby mi sie, ze granie duzych, dorosłych braci Jacksonów to poroniony pomysł, ale jednak bardzo fajnie wygldali i brzmieli liveeeeeeeee!!! wiec to nie było takie złe oni chcieli reaktywacji, a Michael nie w sumie, mimo wszystko miał racje bo dla niego to 2 kroki do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jej temat juz upada, wiec wroci tu na bANK tak dobrze to nie bedzie ale ona po uszy siedzi w Jacksonie zwariowala po tym, jak jej nie poślubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu dziś pisał,że M najpierw sam powiedzial,że sypia w namiocie tlenowym a później to zdementował,interesuje mnie kiedy,w jakich okolicznościach to powiedział,bo wiem,że zdementowal to u bashira,wręcz się z tego wyśmiał co tez ludzie nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowy Gugała
nawet tak skoczna The love you save fajnie wyszła tym panom:P w ogóle chciałabym zdobyć ją i "I want you back" w wykonaniu starszego Michaela, ale tylko jakieś fragmenty znajduję... taki jednorazowy koncert to coś fajnego, ale nie wyobrażam sobie ich razem tworzących coś nowego. nie widzę tam miejsca dla Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×