Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość pomóżcie mi prosze .....
bardzo dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Soul, moze to forum bedzie jeszcze dzialac, ale ja tak włąsnie myslalam, ze to bedzie problem dzis wyjatkowo ide spac.. Dorotko, jutro czytam- hehe wiem, ze Michael to tez czytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
yeeeeaaaaahhhh maaaam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth:pisalam wyzej.Michael mlody,z afro,w koszulce z truskawka(napis"don't touch my strawberry".To taka tapetka,wlasciwie.Bo on jest tam "doubled",ze tak powiem. Kiedys ja mialam.Pozniej moj ex mi skasowal i dzis,przypadkiem,natknelam sie na nia,ale zamknelam zle karty.Jednym slowem,przez nieuwage "uciekla" mi. Ta fotka jest dla mnie symboliczna.Szukalam jej 4 godz dzis.Nie wiem,wpisalam kazdy tag i nic :( SoUl:) hej.Zmieniłaś.Fajnie. Dziewczyny,nie wiem czy damy rade pisac w dwoch miejscach.Ja jestem za forum SoUl_.Zdecydowanie lepszy klimat stworzymy.Mozna tez dodac post,ze spotkalysmy sie na cafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie,tez sie tego obawiam... sama przeciez tam siedziec nie bede. Przepraszam,ze nie robie polskich liter,ale wiesza mi sie klawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,co do awatarów.Za duże te fotki wstawiacie :D Lepiej zapisac,zmiejszyc i wstawic na darmowa stronke,a potem "zlinkowac" na forum. Na cafe brakuje mi klimatu MJ-owego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Soul, mam ksiazke Piotrus Pan- matko, nie wIErze, ze to przeczytam....haha sYKSTYNAJN- JAK ZNAJDZIEMY TRUSKAWKE TO ja zjemy :D NIE, PODAMY DALEJ o rany, znowu caps, czas isc spac w kazdym razie ta truskawka...gdzies jest dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tak, wirtualne a moja kolezanka wyhodowała wirtualne zwierzatko od poczatku ja krytykowalam, bo chodzi mi o to, ze treaz ludzie kochaja wirtualne, a o zywych w schroniskach zapominaja, albo te japonskie mechaniczne zwierzaki i teraz to wirtualne glodzi i juz powiedziala, ze niedługo zdechnie... no jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
sOUL, JEDNAK JESZCZE ogladalam to juz dawno swietny ten maly princepolo fajnie jak powiedział- tatusiu, ty powinienes mieszkac w takim zamku, pokazujac na szachowa wieze, naprawde przemiły byl, ajk był maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoUl_ 🌼 Na mnie możesz liczyć,ale wiadomo,że jeżeli reszta będzie za cafe,nic nie zrobimy.Smooth tez pewnie sie dolaczy. Szkoda jednak wiadomosci stad,linkow,czasu poswieconego.Skopiowac trzeba,hehehe:D To kwestia przyzwyczajenia. Takie forum ma klimat... Cafe jest kwestia przypadku i,jak na moj gust,mam wrazenie,ze nasz topic,diamencik :P,bo w koncu dotyczy ikony muzyki i wspanialego czlowieka,znajduje sie w "bagnie" idiotycznych topikow,tak charakteryzujacych kafeterie Co do filmiku z dziecmi,widzialam.Nawet w tv ktos komentowal,ze widac przywiazanie dzieci,ale malo dotyku,wiecej rozmowy.Uwazam,ze Michael bardzo dobre podejscie mial do dzieciakow.Rewelacyjnie poprowadził tę rozmowe z Princem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mial bardzo dobre podejscie do dzieciakow* (przepraszam,ale czasami z polskim szykiem mam problem,to przez szybkosc i ciagle siedzenie w "angielskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn co do tego tematu na kafe, juz wczoraj pisalam, ze ktoremuś moderatorowi coś nie bedzie pasować i temat nam wykasują a szkoda byloby tego wszystkiego. Tam mamy dobre miejsce ;) ja teraz nie moge sobie pozwolic na dluzsze posiedzenia przy komputerze bo musze sie uczyc do mojego egazaminu byc albo nie byc (warunek) :o ale jak juz bede miala go za sobą to na pewno tam czesciej niz teraz, choc i tak przesadzam przez Michaela z internetem :P co do dzieci to tak ogladam te filmiki i widzę, ze Prince ma oczy Mike'a a Blanket to wykapany tatus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoUl_: własnie,mogą skasować. PS ja tez mam teraz duzo roboty,ale pozniej bede wolna. Powodzenia na egzaminie.Na pewno zdasz:) Ucz sie,a nie MJ-uj:D Ja nie dam umrzeć tamtemu forum.Jak bedzie trzeba,zrobie sobie tatuaz z linkiem na czole :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syksti dzięki Ci bardzo :D egzamin mi sie juz sni po nocach ale mysle,ze jakos dam rade ;) Moze zechcialabys byc administratorem na forum skoro mowisz,ze nie dasz mu umrzec to jestes najodpowiedniejsza osoba do tego, co Ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoUL_: wszystko ok:) działa. Dziękuję 🌼 Musimy teraz rozkręcić tę "imprezę". Będzie zdecydowanie bardziej kameralnie,niż na "mjpolishteam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syksti ja wlasnie zmieniam wątek o zyciorysie MJ'a. Stwierdzilam,ze zrobie jeden dlugi post o calym zyciorysie, a nie bede zakladac nowe tematy na kazdy okres Jego zycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
i co jednak pracujecie na tym forum? Suol, zeby sie utrzymało w takim razie, najgorzej, jakby Twoja praca poszła na marne.. ojej, to ja jeszcze nie śpie??? to ide spac, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×