Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ale on zawsze mówił ze gdy wchodzi na scene staje sie innym człowiekiem i cały swiat dla niego ne istnieje....chorobliwa niesmiałosc jest potezna i ludzie którzy ne maja z tym probleów ne potrafia tego zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-------
Nieśmiałosc ,nieśmiałościa,ale Joanny nie wstydził sie poprosić o numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------------
Trudno rozgryzć Michaela,niewątpliwie był bardzo złozoną osobowościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIberian girl - ja tam żabki
widzę na tych zdjęciach tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie działa......
może spróbuj zapisać w wrzucić na voila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki ten pan
w lustrze sympatyczny:p w kazdym wydaniu byl sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam drugi
raz This is it,ale teraz w internecie i cholernie mi smutno. Znowu ryczalam podczas tej sceny w thrillerze kiedy on rozklada ramiona,patrzy sie w gore,w tle spiewa jakis chor.jakby anielski.on jest teraz tam na gorze.boli mnie to.czy to minie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina303
Jest tu ktos? Mam pytanie o piosenke pt sameone in the dark.sluchalam sobie teraz lezac w lozku i sie troche wystraszylam.po pierwszym refrenie.uslyszalam cos w stylu THANK YOU takim skrzeczacym,jakby komputerowym glosem.troche przeciagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina303
nigdy nie zwrocilam na to uwagi.to bylo dziwne. czy to jest w tej piosence czy ja mam jakies schizy? nie chce tego drugi raz teraz sluchac.jestem sama w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój to tylk piosenka ;) nie ma się czego bać ja uciekam juz posluchaj lepiej czegos przyjemnego np.Will YOu be there ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina303
uff..juz myslalam,ze mi odbija albo... Duzo teraz o nim myslalam. dokladnie - jak et

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellina303
ok. dzieki:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki! Liberian-znalazłam dla Ciebie ksiązkę w pdf, tyle że w wersji anglojezycznej, jesli jestes zainteresowana to daj znać...ja wczoraj skonczylam czytać :P i mam wrażenie, ze ksiazka byla troche forma nagonki na MJa-wszyscy(!) widzeieli ze molestuje malych chlopcow- sluzba, ochtroniarze, kierowcy....i wszyscy milczeli taaa...taaa... taaa :P... Poza tym dostalam zakaz ogladania i sluchania MJa przez tydzien...kolezanka stwierdzila ze to dla mojego dobra.... podobno zaczelam fiksować, stalam sie monotematyczna i zagrozono ze nie beda mnie odwiedzac w psychiatryku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :D emenems - o tej joannie walkowaliśmy już temat kilkanaście stron temu :D o ile dobrze pamietam to była jego fanką ktora mu się spodobala i wlaśnie wziął od nie nr chyba blondynka. Byla z nim na randce a poźniej w gazetach wszystko opisala :(:( tak to mniej wiecej wygladalo o ile pamietam bo troszke tych kobiet sie przewinęlo koło MJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dorotko czy jest już jakiś pomnik MJ ? Ominelo mnie chyba wiele rzeczy bo np nie wiem czy w efekcie jego grob jest grobem bezimiennym /? ten ze zdjecia juz widzialam to nie jest oficjalny pomnik . a tak na marginesie ogladam znow this is it i wiecie co ta scena z thrillera gdzie Michael tańczy w spodniach dresowych - to coś pieknego :D chyba nie ma wiecej ujęc w tym ubraniu a szkoda bo w ten dzien musial byc w doskonalej formie dal taki show że znow sie poryczałam:( Kocham go :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
Czytałam, na jednym z forum,że ten nagrobek postawił Motown,nie pamiętam już.Tak dla uczczenia Michaela,żeby mieli gdzie zapalić znicz.Niestety nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
i w earth song tez je ma. sliczne. na drugim miejscu szara marynarka,czerwona koszula z TDCAU i czarnobialy stroj z prob do bad w culver. niepotrzebnie nosil te rurki.. te pomaranczowe dziwne plus niebieski za dlugi t-shirt.no i ta zlota marynarka w IBT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudne te dresy - tak masz racje, on wygladał w tym dniu w tych ciuchach jak przed laty :D miał tyle enerdii no obłędny po prostu. To fenomen wszech czasów coś tak niezwykle zjawiskowego że brak słów by to opisac :D dorotko tak właśnie to wytwornia postawila pomnik ten ze zdjkecia, ja jednak chcialabym sie dowiedziec co z tym " prawdziwym " grobem. Czy jednak bedzie napisane że taM jest KRÓL ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudne te dresy
co do tabliczki z nazwiskiem na grobie,to juz nie mam pojecia.na zdj Karen nie widac jej,niby mowili kiedys,ze bezimienny,ale gdzies tam pewnie jest.musi byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×