Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

a można gdzieś zobaczyć ten wypadek z reklamy pepsi ? zawsze dużo o nim słyszałam,zresztą Michael nie lubiał pepsi ale mu kazali więc musiał wystąpić w tej reklamie wiem że nie chciał wyjść na plan gdy nagrywano tą reklamę ale potocznie mówiąc menadżerzy, spece od marketingu, cała ta baza kreatorów wypchali go i stał się ten wypadek, wypaliło mu skórę a on miał przeczucie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doznałam objawienia:D:D odkryłam radio na gg:D ale ja radia nie słucham...więc wyrzuciłam w sumie ze świadomości to cudo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annie r u ok? :D ten wypadek ktoś tu wrzucał kilka stron wcześniej... straszne to😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tak, wypadek jest na stronie TZM WYSTARCZY NAPISAC W GOOGLE TZM i od razu jest to nagranie OSTRA - dzieki:) a Abraja podawała radio z MICHAELEM nazywa sie open fm bardzo fajne radio jest nie tylko Michael, ale np głosy natury lata 80, 90 i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
Tragiczne to było :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przyznaje..poryczalam sie...z natury jestem wrazliwa,i nie moge ogladac takich zeczy tym bardziej z takim podkladem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
też bym poszła ale mam za daleko wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dzisaj nie zacpałam i mózg wolno pracuje pisze ze nie zacpałam bo wczoraj ktos insynuował ze jestem cpunka i prostytutka...komentarz jeszcze nie zara zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
jaki komentarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tak pieknie na dworzu, a takie smutne te wakacje tez ogladam cały dzien i płacze ale nawet ogladanie tych materiałów nie przychodzi łatwo niektore rzeczy musza poczekac 29.08 w 02 ma byc koncert poswiecony Michaelowi jak myslicie, czy to dobry pomysl? jesli sie odbedzie, obejrzycie? kiedys cos takiego bylo po śmierci Freddiego była tez na stronie mjj polish team, i czytałam min kondolecje od fanclubow innych artystów pieknie pisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał komentarz, że na CNN mówili, że wszystkie oskarżenia o molestowanie były niesłuszne, że MJ był niewinny i że przez nie się załamał i wpadł w leki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to jasne było i jest dla nas, ale dlaczego dopiero teraz o tym głośno mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
Bo to hipokryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×