Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

był wyjątkowym człowiekiem, więc w sumie nie zdziwiłoby mnie gdyby czuł że koniec się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh, szkoda, ze nie mieszkam już sama. Bo muszę ogladać wszystkie filmy o Michaelu i teledyski bez głosu. Moja mama ja tylko słyszy coś O Jacksonie, to zaraz każe mi to wyłączać. Mówi, ze zwariwałam, ale ona nic nie rozumie. Chyba nigdy nie była wielką fanka Jacko. A szkoda, tak to moze zabrałaby mnie na jego koncert w Polsce, mimo iz byłam wtedy głupim, małym mazgajem, to moze coś by mi utkwiło w pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka - a moja byla fanka z tego co wiem, ale teraz jak widzi ze slucham go w kolko to mowi ze szkoda ze sie w nim zakochalam dopiero po smierci:P za to moj chlopak na niego juz klnie.. przezemnie w sumie hehe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jesteście takimi fanami MJ
to proszę, nie piszcie o nim JACKO! to obraźliwe określenie nadane mu przez brukowce w okresie procesu o pedofilię (w pełnej wersji: Wacko-Jacko). Michael Jackson nie lubił tego i w jednym z wywiadów wprost powiedział, że sobie tego nie życzy (I'm not Jacko, I'm Jackson).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle siedze w sluchawkach bo chociaz jestem sama w pokoju wole sluchac na sluchawkach bo lepsza jakosc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halperin, który przeprowadził kilka wywiadów z Jacksonem pisze, że gwiazdor przewidział swoją śmierć... Był przekonany, że nie dożyje końca czerwca. Paris była jedyną osobą, z którą łatwo mu się rozmawiało – pisze autor. Spędzali całe godziny na zwierzaniu się sobie ze swoich lęków i obaw. Michael powiedział jej, żeby nie była na niego zła, gdyby nie dożył Dnia Ojca [21 czerwca w Stanach Zjednoczonych]. Czuł się okropnie słaby, a nikt nie chciał mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie teraz ma zepsute słuchawki, a ie mam na razie kasy nanowe, bo mam jeszcze ważniejsze wydatki np. Twój Styl z albumem Michaela. Swoją droga myslałam, ze dłuzej przezyją, kupiłam je razem z mp3 firmy Samsung z 5 miesiecy temu, ale nie słuchałam jakoś sczególnie duzo muzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zobaczyc lub przeczytac ten wywiad gdzie Michael sobie nie zyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to smutne :( aliksandra - niewiem czy dobrze pamietam ale kiedys na jakims topiku ci chyba pojechalam, niepamietam juz nawet o co:P ale nie miej zalu do mnie:) moj chlopak do mnie na gg: :* Mateuszek :* 21:31:18 Kotuś.. :* Mateuszek :* 21:31:24 mam proźbe :* Mateuszek :* 21:31:30 ale ostani raz.... Ja 21:31:36 no Ja 21:31:41 prosbe^ :* Mateuszek :* 21:31:48 skonczysz o mj? nie chce cie zmuszać ale chce powiedzieć że męczy mnie to dobrze? hah normalnie zal mi go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he mój tez powiedział ze świra miałam całe zycie ale teraz t juz odpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie tez nie podoba to okreslenie ale chciałabym poczytac tego wywiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałm o tym, że Jacko było dla niego obraźliwe. Widziałam to juz tyle razy, nawet w niezłych gazetach, nie jakichś tam brukowcach, no i w wypowiedziach fanów tez pojawiało się Jacko. Myslałam, ze to tylko taki skrót, ale wiem, ze nie, po tym co zobaczyłam gdy wpisałm to w google grafice :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg Klamka wlasnie zrobilam to samo.. zenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Aden --może mi pojechałaś na jakimś topiku , ja nie przejmuje się krytyką swojej osoby więc nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak o nim nie powiem juz.. az mk glupio bo dalam wczesniej komentarz na yt RIP Jacko.. :( nawet tam nie wchodze teraz bo pewnie mnie niezle objechali..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden:D ja coś tak kojarzę, że gdzieś czytalam, że on nie lubi tego określenia...ze jest w pewnym sensie obraźliwe... ale dawno to było i nie wiem gdzie to widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden - przynajmniej juz wiemy, a Michael wie, że i tak go kochamy :-) Ale te przerobione foty były straszne, Boże jak mozna zrobic coś takiego, jak musiało go to bolec gdy widział te fotomontarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny dzisiaj odpadam...nie mam sil komentowac...mam wewnetrzny zanik mózgowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co to wogole ma byc, jeszcze na 1 fotografii:( jak mi jest jego zal, ja pierdole..:( jak by był moim bratem czy cos normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /valdi z koziej dupy/
nie będzie fajnej dyskusi nikt tu się nie będzie wypowiadał bo ten temat jest denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flanellaa
zobaczcie jaki on był piękny. nie zależnie od tego jaki miał kolor skóry, po ilu operacjach był, ile miał lat - zawsze wyglądał uroczo. ten szczyry, uśmiech, wielkie oczy:) przejrzałam wszystkie zdjęcia stąd. świetne są http://photos.tmz.com/galleries/michael_jackson_2#44968 a tu jest katalog zdjęć Michaela z podziałem na okresy. niesamowite zdjęcia, wspomnienia http://www.mjjpictures.com/main.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×