Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość A ja nie mam pseudonimu
Klamka...chyba mnie nie zawiedziesz? Polubiłam Cię...kurczebelek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja miałam dzisiaj isc kupić bilet, ale wymiękłam:o boję się, że może mi jeszcze bardziej odbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ja nie odpuszczę koncertu... Słucham Michaela Jacksona od 10-tego roku życia...a troszke latek juz mam...zdziwiłybyście się:-D Wiem,że skoro czar trwa tyle lat...to juznic tego nie zmieni! Bardziej mijuz nie odbije..Chociaz ostrzegaja,że na stare lata człowiek dziwaczeje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam pseudonimu - oh jak miło, ja tez Cię polubiłam :-) własnie staram się namówic siostrę, żeby ze mną pojechała, bo sama to nie chcę, ale jakby trzeba było to nie ma bata, pojade. Musze tera znaleźć gdzieś prace, jutro będę szukac w gazecie, coś dla studentów na wakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Klamka...słyszałam,że nad morzem jest duzo ofert pracy na wakacje. Fakt,że trzeba sie narobić i ogólnie jest wyzysk, ale... mozna zarobić:-D Poza tym warto może wykorzystać fakt,że wiele złobków i przedszkoli w wakacje jest nieczynnych. Rodzice musza pracować, z dziećmi nie ma co zrobić... sama rozumiesz... W okolicach Warszawy napewno maja z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
A na koncert sama nie jedź... To było by nierozsadne, bo to sie bardzo późno skończy... To nie jest tylko koncert, ale również pokaz najlepszych teledysków Michaela... Potrwa to ponad 3 godziny... Sama do domu o 12 w nocy? Ryzykowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowniczkaaa
http://www.youtube.com/watch?v=bihNNuIhV0k tu maCIE tego skurysyna bashira- przyznaje sie on ze kłamał w dokumencie 'Living with Michael Jackson", ze spacjalnie pokazał go w złym świetle, a tak naprawde MJ nigdy nie dopuscił by sie takich czynów. przyznaje bashir ze kłamał- co za skurwysyn to od niego sie wszystko zaczeło, te fałszywe oskarżenia, które zniszczyły MJ:( Po emisji dokumentu bashira, MJ wiedział ze zmątował on film powycinał fragmenty dlatego udostępnił MJ własne nagrania, gdyż przy nagrywaniu dokunetu Bahira takze nagrywano kamerą dla MJ. takze ogladajcie 'LIVING With MJ take two' NO A kilka tyg po premierze dokumentu BASHIrA padły pierwsze oskarżenia o molestowanie. Nawet sobie mysle ze to on mógł namówić rodziców tego bachora zeby kłamał bo wiedzileli ze dzieki temu zdobedą miliony :( szkoda ze przez to zniszczyli zycie tak dobremu i kochającemu świat człoiwekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wogóle bedzie jakiś pociag o 12:00 w nocy, sama nie chciałabym jechać, dlatego staram sie kogos namówić, niestety w moim otoczeniu nie uswidczysz miłosci do Króla Popu, ale znam pare osób, które go lubią. Teraz tak mi szkoda, ze nie jestem starsza chociaż o 10 lat, a najlepiej gdybym była starsza o 30 lat i urodziła się w Gary w USA, no oczywiscie rozkochałbym w sobie Michaela i byłoby tak pięknie, ze ahhh... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Też myślę,że to była zmowa...ale na duzo większą skalę. W tym nie uczestniczyło pare osób ale kikadziesiat! M.in pracownicy Jacksona z Neverlandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel...24
Witajcie :) Ja już mam bilety na koncert w Multikinie :) i już nie mogę się doczekać :) U mnie w mieście we wtorek były już 2 sale pełne zarezerwowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
No...ja... Klamka proszę Cię! Wracaj mi tu zaraz na ziemię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Pięknie powiedziane o Jacksonie: Dr. Arnold Klein :- Ludzie szukają teraz sensacji, tymczasem prawdziwą "sensacją” jest to, że straciliśmy człowieka, który zmienił świat, straciliśmy największego showmana naszych czasów. Kogoś, kto miał wielkie serce i myślał o innych bardziej niż ktokolwiek kogo znam, będąc przy tym niezwykle hojnym dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Nie wiem co ta kafeteria wyprawia! napisałam " h o j n y m" ukazało się "chojnym". Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze się spieszyć z tymi biletami, jutro bedę dzwonić i szukac pracy razem z kumpelkami, bo teraz mam tylko 52 zł i muszę mieć jakąś robote zaklepaną, może pojade tez do babci to coś sypnie groszem na odchodne dla swojej wnusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Sęk w tym ,że na bank napisałam przez "h" a nie przez "ch"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego teraz słuchacie? Bo ja ściagnęłam sobie dziś piosenki Michaela z Jackson5, jaki on miał słodki głos, wogóle był takim ślicznym maluszkiem. Najfajniesza wgo mnie ABC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ja słucham kanału Michael Jackson w Mieście Muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Kolejne piękne słowa o Jacksonie: Był piękny. Wewnątrz i na zewnątrz. I wszystko co go otaczało i wszystko co tworzył było piękne. Piękna muzyka, piękne słowa, anielski głos i perfekcyjne, płynne ruchy... Niezastąpiony. Świat był piosenką, a on był melodią. Teraz jak go nie ma, to piosenka została bez melodii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
tak sobie tu wszystko czytam i ja mam dokładnie to samo co wy dopiero dzień po śmierci zainteresowała mnie jego osoba do tego stopnia że dnie i noce wolne chwile poświęcam oglądaniu,czytaniu o nim. żal mi siebie że musiał odejść żebym sie nim zainteresowała nie zdawałam sobie sprawy ze był aż tak wielkiem człowiekiem i zapewne wielu dalej tego nie pojmuje tylko sugeruje sie głupimi portalami typu pudel i bzudrami na jego temat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
ja tam godzinami moge oglądac koncert jego z Britney :D jak on tam śpiewa i wszystko robi to nie mam pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Aden o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Patrycja...szczególnie podoba mi sie fragment: "jak on tam spiewa i wszystko robi"... Widziałam ten występ...wiem co to jest to "wszystko":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja105
najbardziej mnie irytuje ta sprawa o molestowanie ze wiele osób myśli że to prawda dla mnie oczywista rzecza jest to ze jak rodzina przyjęła pieniadze to tylko o to im chodziło jaka matka dała by sie przekupić człowiekowi który zrobił mu krzywde ;/ z reszta ile dzieci co roku odwiedzało Neverland i nigdy nie pojawiły sie takie oskarżenia z wyjątkiem tego jednego,ciekawa jestem jak sie czuje teraz matka tego dzieciaka która przyczyniła sie do załamania Michaela ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×