Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość mabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
najsłodszy facet na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam sluchac jego glosu, tyle w nim ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
na końcu tego filmiku sa super sceny - az buzia się uśmiecha sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo haha najlepsze 'im nice person i took shower' czy jakos tak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaaa
Aden,kurde,naprawde ujmuje swoja nieśmiałoscią,dzisiaj takich facetów juz nie ma :(,kocham go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten film bashira (celowo z małej litery) Michael tak mu zaufał, tak mu się zwierzał, potraktował go jak przyjaciela, otworzył się ,powiedział o takim bólu :-( a ta bashirowa łajza wykorzystała go !!! stał się najsławniejszym dziennikarzem na świecie, zarobił na Michaelu miliony dolarów, zdradził go.....dla pieniędzy :-( ja bym nie zdradziła Michaela dla pieniędzy........ nie zrobiłabym subiektywnych opinii pokazujących go jako dziwoląga, sugerując złe rzeczy :-O teraz po śmierci Michaela bashir mówi : \"mój przyjaciel\", nie było niestosownych zachowań u \"mojego przyjaciela\" żałosny śmieć :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaaa
aliksandra,mała litera to za mało,załosna gnida:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo..tak latam po frumach róznych i juz na jednym znalazłam mój tekst...he he ktos jednak mnie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Liz Taylor w szpitalu...nie może się otrząsnąć po śmierci MJ..jej przyjaciółka powiedziała, że uszlo z niej serce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...wypadek w reklamie Pepsi zapoczątkował uzależnienie od środków przeciwbólowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faszenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
FAJNE tylu ludzi wie, ze bashir naduzył zaufania Michaela i pokazał go w złym swietle, a jednak ten film był w stanie wyrzadzic taka krzywde wszscy ludzie powinni unikac bashira, nie wiem, czemu byl pokazany w cnn po smierci Michaela, nie wiem, co mówił nawet, kanalia pewnie lał krokodyle łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curly, wielu ludzi uważa, że od tego wypadku właśnie to uzależnienie się zaczeło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie wróciłam do domu i na szczęście jestem sama, więc mogę słuchać Michaela na cały regulator. Na razie przeczytałam tylko wypowiedzi z ostatniej strony i musze powiedzieć, ze bardzo mnie wzruszył ten materiał o Paris i jej listach do taty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez jestem no to z tym wzucaniem bylo boskie ale nie bede pisac za wiele bo chlopak u mnie siedzi 🖐️ bd poteeem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×