Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Flanellaa
widziałam. ruchy miał boskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Mam taka jedna uwage.Nie mowcie na Michaela \"Jacko\".Nie cierpial tego. Wiem,ze czesc z Was mogla nie wiedziec. Przeczytajcie Przezwisko Jacko - w pelnej wersji Wacko Jacko - bylo wytworem brytyjskich tabloidow. Gazety zaczely nazywac Michaela w ten sposob, przypisujac jego zyciu szereg wysnutych z palca plotek. Z czasem prasie udalo sie przykleic to przezwisko do Michaela na stale. Jednak ze wzgledu na fakt, ze nazywano go tak w prasie brukowej, ktora nigdy nie byla w stosunku do MJa - mowiac lagodnie -zbyt mila, nazwanie MJa przez osobe nazywajacego sie fanem w ten sposob budzi niesmak. Obejrzyjcie wywiad przeprowadzony przez Barbare Walters w 1997 roku. Nota bene MJ mowi w tym wywiadzie bardzo duzo o mediach... Link do wywiadu: http://www.youtube.com/watch?v=CRV_zpRiyqc Michael zaczyna mowic o przezwisku Jacko w 4.49 minucie. Polecam przyjrzenie sie mimice twarzy MJa i bolu, jaki sprawia mu powiedzenie \"Jacko\". Pozwolilam sobie napisac te slowa: You should not say he\'s an animal! You should not say he\'s Jacko! I am not a Jacko! I am Jackson! Nie powinniscie mowic, ze jest zwierzeciem! Nie powinniscie mowic, ze to Jacko! Nie jestem Jacko! Nazywam sie Jackson! W dalszej czesci Barbara Walters pyta: How do you feel when they call you Wacko Jacko? Jak sie czujesz gdy nazywaja Cie Wacko Jacko? I MJ odpowiada: \"Yeah, Wacko Jacko, where does that come from? Some English tabloid... I have a heart and I have feelings. And I feel that when you do that to me. It\'s not nice. Don\'t do it. I am not a Wacko.\" \"Tak, Wacko Jacko, skad to sie wzielo? Z jakiegos angielskiego brukowca... Mam serce i uczucia. I boli mnie, kiedy mi to robicie. To nie jest mile. Nie robcie tego. Nie jestem Wacko.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sam tytul tego mam usmiech na ustach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ten link:) No byl "ciachem".A ten usmiech...Jejku:) Swietnie dobrali muzyke pod ten filmik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flanellaa
http://www.mjj-online.net/gallery/albums/appearancesandcandids/Michael%20Jackson%20%20Eddie%20Murphy%20%201989%20American%20Music%20Awards/01.png http://photos.nasza-klasa.pl/2150747/570/main/ca04ba97cc.jpeg http://img189.imageshack.us/img189/1124/francemichealjack223289.jpg :D:D:D z czego to zdjęcie jest bo nie pamiętam????? http://www.mjj-online.net/gallery/albums/Men%20In%20Black/Men%20In%20Black%202%20Screen%20Captures/00-30-31.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh tak, teraz wiem, juz nigdy nie nazwę go Jacko. Nie wiedzialm o tym, bardzo kocham Michaela, jego piosenki lubiłam od dawna, ale nie widziałam o tym przezwisku. Dzięki, ze jest jeszcze ktos normalny kto to wyjasnił tu na forum, spokojnie i rozumie to, ze niektórzy mogli nie wiedzieć. A co do fotek od Flanellii to sa super i jak dużo :-) Wg mnie najprzystojniejszy Michael był w okresie Bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Presleyówny szczęściara, ale Michael biedny. Niedługo byli razem. On potrzebował dziewczyny, która będzie potrafiła go zrozumiec, bedzie wrazliwa tak jak on, ale tez da mu kopa żeby się otrzasnął kiedy trzeba było. Potrzebował bezgranicznej miłości, kogoś dla kogo liczłby się tylko on i jego los, a nie kasa, sława i pocalunki do kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz w mordeczkę :D:D hahahaha:) Takiego wlasnie mamy go zapamietac. Szkoda,ze nie ulozyl sobie zycia z jakas fajna babka Mna np:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh, uwielbiam to zdjecie z okładki Thrillera, ale chyba wybiore to gdy miał afro z napisami red red, moja mama jak usiadzie do kompa to nawet nie bedzie widział, ze to on. I dobrze, mniej gadania, lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja juz sobie zgralam tapetkina fona hi hi hi laski ja mykam ciao;) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje, dotknęło mnie to samo, co was! Miłośc do Michaela! Od 3 dni nieprzerwanie niemalże słucham jego piosenek! Przy kompie na radiu gg \"100% Michael Jackson\", w drodze mp3 z jego hitami. No po prostu obsesja, oglądam filmiki, dzisiaj ranek przesiedziałam przed MTV bo był Maraton z Michaelem! Bardzo żałuję, że okres mojej młodości nie przypadł na lata jego świetności, niegdyś Michaela kojarzyłam jedynie z utwórów \"Billie Jean\" i \"Smooth Criminal\", teraz wsłuchałam się w większość piosenek i owszem, jest niekwestionowanym królem popu. Michael wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej na tzm jest napisane, ze to jednak morderstwo tzm to taki gorszy gnat od pudelka, ale jednak cos tam wiedza, skoro podali jako pierwsi info o smierci Michaela jesli to sie potwierdzi to wpadne chyba w depresje poza tym czesto pisza ludzie na swiecie, ze jordan chandler przyznał, iz wtedy klamał ale zaraz pod tym tekstem sa informacje, ze to klamstwo, znaczy falszywy tekst, ktory zostal wymyslony przez fana gdyby chandler sie przyznał, to podawalyby to wszystkie agencje swiatowe a on nie moze sie nawet przyznac, bo grozilyby mu za to potworne sankcje poza tym wlasnie ukazał sie film, ktory nie był wczesniej pokazywany jak Michaelowi paliły sie włosy w 84 roku na tzm wyglada to strasznie tak, jakby właczyło sie kuchenke gazowa na głowie kiedy Michael podnosi głowe, po tym jka ludzie mu rekoma gasza pozar, widac na głowie cały plaster czerwonej skory wielu pisze, ze od tego zaczeło sie całe zło miała byc dzis nowa piosenka, a narazie cicho ....... a ten halperian od biografii- doczytałam- jest znany z tego, ze miesza fakty i fikcje fikcja w tym przypadku to ponoc to, ze michael mial kochanków i ze nie mial co połozyc dzieciom na stół w pewnym okresie ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, sory, ze o takich moze nieistotnych rzeczach napisałam, ale tak mnie jakos naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja byc : ja nie mam takiej nazwy stacji...mam 100% Dżem np,ale nie Michael... Gdzie tego szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, teraz zacznie się wymyślanie. To ludzie zniszczyli Michaela, co gorzej, nawet po smierci nie dają mu spokojnie spoczywać.. To jest ludzka zawiść. Cholera, jak on musiał być strasznie samotny! Boże! To mi się w głowie nie mieści! Pedofil, gej! Zaraz ktoś się odezwie, że był zoofilem albo nekrofilem! No litości! Nie dali mu spokoju za życia, to mogliby chociaż teraz dać spokoj! Co sie dzieje z tym czlowieczenstwem?! Szokens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×