Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

`The boy king who walked backwards is silenced And the children gather no more around the throne. Tears fall across the territories And fires will rage thereafte` `Król chłopiec chodzący do tyłu, został uciszony I dzieci nie będą więcej zbierać się na około jego tronu. Łzy popłyną przez świat, po czym szalejące ognie nastaną.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam gdzieś to rozgrzebywanie przyczyn śmierci że leki bo operacje leki bo gnębienie mediów leki bo wykanczające treningi itd dla mnie to już nieważne kto winien, kto skrzywdził, przepraszanie i hieny zarabiające na śmierci Michaela ja wspominam go jako człowieka i artystę, wrażliwego , pełnego empatii i doceniającego ludzi 🌼 Michael 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
A co to za cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //valdi z koziej dupy//
nie będzie fajnej dyskusi nikt tu się nie będzie wypowiadał bo ten temat jest denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka ja kajaaa
niby z nostradamusa..ale nie wierze. nie znalazlam nic takiego w ksiazkach. na zagranicznych forach pisali ze centuria 10, q 28 lub 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a soryy, zaprzeczaja wczesniejszym informacjom z tmz zobaczymy, w kazdym razie tmz to pudel, tylko jeszcze bardziej zapchlony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirty Diana
"The boy king who walked backwards is silenced" eee tam, przecież on nigdy nie zostanie uciszony, on wciąż żyje w nas- fanach. To od nas zależy czy się spełni ta przepowiednia. Choć i tak w takie pierdoły nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam ha ha ha pomyłka to Mój synek zły link wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
skad ten fragment, ktory abraja podala? gdzie mozna to przeczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /-/valdi z koziej dupy/-/
nie będzie fajnej dyskusi nikt tu się nie będzie wypowiadał bo ten temat jest denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł PRAWDZIWY anioł
mi brak słów. nie ma takich które mogłyby opisać tego anioła... Co do tematu - mi nie potzreba filmów. Ja płaczę codziennie !! i uwierzcie mi, że chyba psychiarta mnie czeka bo sama sobie nie poradzę. Chore, wiem. Ale miłość nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -//valdi z koziej dupy//-
nie będzie fajnej dyskusi nikt tu się nie będzie wypowiadał bo ten temat jest denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
wlasnie byłam na tym koktajlu anioł, powaznie? a co tam, przeciez wierze w kazdym razie dobrze, ze tu jestescie... jakos tak w grupie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czytałam o sprzedanych płytach Michaela chyba zostanie najlepiej sprzedajacym sie artysta 2009 roku w zasadzie to ja nie mam oryginalnych płyt thriller i bad oraz dangerous chyba w latach 80 nie było tu oryginałów i zawsze mówiłam, ze sobie kupie teraz chyba najwyzsza pora dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za każdym dosłownie za każdym razem ciary po plecach przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×