Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
a może to co pisał brat Jacksona to prawda??? nazwy leków się zgadzają z tym co już wiemy dziś... nikt z nas nie widział Michaela w codziennym życiu więc nie można powiedzieć tak zupełnie, że był niewinny we wszystkim co robił, no ale nie można też wierzyć do końca prasie, ale... hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Big Brotherze w 2007 r Jermaine bardzio pochlebnie wyrażał się o Michaelu,mówił nawet,jak bardzo te wszystkie POMÓWIENIA dot. molestowania dzieci przybiły Michaela więc nie wiadomo gdzie lezy prawda. Trzeba by poczytać tę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rata tujA
Wpisalam ten tytul w google i chyba nic mi nie wyskoczylo. dziwne. wlasnie co do jego uzalezniemia to by sie zgadzalo... wiecie jeszcze cos na temat tego jak sie zachowywal J?Slyszalam,ze la toya z czyms wyskoczyla przeciw M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rata tujA
Ha! Ta ksiazka nie zostala napisana przez J! wyjasnila to jedna osoba w komentarzach. miedzy 1336 a1350. nie moge skopiowac bo pisze z komorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez wpisałam ten tytul i mi wyskoczyło doweidzialąm sie, ze ponoc ta ksiazka została wycofana, czyli nie została wydana, ale moze teraz ja wydadza jermaine jakoby pisał ja z pewna pania, dziennikarka (nie pamietam nazwiska) ktora jest bardzo znana w stanach i ona juz napisała o Jacksonie jedna ksiazke- unmasked czytałam o tej ksiazce, tez toczyła sie dyskujsa na jej temat w kazdym razie-----teraz jermaine zaprzecza u larrego kinga z cnnu, ze w ogle siedział z nia i psał te ksiazke i ja straszy itd natomiast ona w odpowiedzi oswiadczyła, ze ma na tasmie opowiesci jermaina, jak łkajacym głosem opowiadał i teraz radzi mu, zeby uwazał na to, co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO fankaMajka ty jesteś zdrowo walnięta,wzbudzasz we mnie skrajne emocje od agresji po litości. Po co ty to robisz,po co tu piszesz? I skąd u ciebie tyle pomysłów na kolejny chory komentarz? Jesteś niesamowicie kreatywna, shizofrenicy i autystyczni tak właśnie mają. Potrafisz odpowiedzieć na pytanie w jakim celu to robisz? Nie szkoda ci czasu? Bo widzę, że czytasz o MJ i jego rodzinie,potem tu wylewasz swoje przemyślenia-nie szkoda ci czasu na kogoś kto jest nic nie wart? Gdybym ja kogoś nie lubiła a wręcz nim gardzilam to przecież nie poświęcałabym tyle czasu na czytanie i pisanie o nim-róg dupy by mnie nie ruszał co on tam robił a czego nie. Jaki z tego wniosek? Jesteś po prostu pierdolnięta i to zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, proszę, nie pisz do niej, jej posty i tak będą usunięte. Ona już nie raz ludzi wkurzała i topiki rozwalała. Najlepiej ją ignoruj, bo jak będzie zaczepiana lub komentowana, to się będzie rozkręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Decha De
haha fajna fotka:P pierwszy raz to widzę. Dalia - znam tę stonkę. dużo ciekawych rzeczy tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd wysłuchałam M.J. o tym jak mówił, w jaki sposób działają media, bashir i wszystko inne przestałam czytać pudelka, myślałam, że będzie ciężej go odstawić, ale teraz jak chcę wejść zrobić "check out" na pudlu myślę o M.J. i o tym jaką krzywdę mu zrobili i nie wchodzę. A ile zdrowia i czasu oszczędzam. Poza tym zainteresowałam się bardziej ochroną środowiska, głównie ekologią i dożywianiem dzieci w biednych krajach. Narazie raczkuję w tym temacie, bo większość organizacji to zagraniczne, wczoraj czytałam o Heal The World Organization, ale sprawia mi to ogromną frajdę, czytanie i pomaganie, narazie wirtualnie. Staram się zmienić w lepszą osobę. Narazie przejawia się to tym, że ustępuje miejsca starszym :D :D :D i daje kasę żebrakom i rumunom :D :D :D don't laugh .... :D Ok, spadam nie bredze, poczytać trochę o fundacjac i wolontariatach. Wejdźcie na tą stronkę, jest super. www.freerice.com Chodzi o to, że mozesz uczyć się 4ch jezykow,, albo stolic, albo sztuki odpowiadając na pytania ( po angielsku) jak odpowiez prawidłowo, dostajesz garść ryżu, 400 gram to racja żywieniowa dzieciaka z krajów najbardziej potrzebujących. Ty się uczysz, a sponsorzy płacą za dostarczanie ryżu do najbardziej potrzebujących krajów. Proszę, rozpowszechnijcie to, patrząc na statystyki, coraz mniej osób korzysta z tego serwisu :( PS>Dzieki za radio z MJ. Jest super, nawet tekst jest i od razu można dowiezieć się o czym śpiewa, nasz kochany nieśmiertelny Król Popu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIRTY DIANO jeśli chcesz pomóc to może weszłabyś w ADOPCJĘ NA ODLEGŁOŚĆ? Polega ona na tym,że deklarujesz chęć zaadoptowania jakiegoś biednego dziecka z Afryki,misjonarze z takiej organizacji zajmującej się pomocą wybieraja dziecko i przydzielają Ci. Wysyłasz mu pieniążki, wcześniej wypelniasz deklarację na jaki okres adoptujesz (min na rok). Datek ten jest przeznaczony na edukacje murzynka ,dożywianie i ubiór, dzieciaczki te w ramach wdzięczności wysyłaja Ci laurki, obrazki a od fundacji dostajesz zdięciecie dziecka :) Dla mnie to super sprawa a Tobie jak się podoba? Jest kilka takich organizacji np:MAITRI http://www.maitri.pl/content/view/85/59/ albo Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi Światu" http://swm.pl/adopcja-milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Dalia, a ja włąsnie poczytałam te stronke, ktora podałas, fajnie, zabawny rzeczy, zabawny Michael....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzetta
ja na tej stronie z ryzem odpowiedzialam na wszystko zle. takze dzieciaki se nie dzis pojedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiele błąd
czyżby fankaMajka znów zmieniła nick?:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Nie wiem czy komentowałyście koncert.Nie czytałam jeszcze ostatnich postów,bo dopiero wróciłam do domu,dodam tylko,a raczej skopiuje to,co napisałam na forum kina: W Gdyni było tak sobie.Dżwięk masakra!!!!!!!Zdecydowanie za cicho.Do tego większość ludzi sztywna.Nam koncert popsuła pani,która siedziała obok z wnuczką czy córką,nastolatką.Przeszkadzało jej,że komentujemy koncert,dodam,że cicho,przeszkadzało jej,że podśpiewywałyśmy,że ludzie klaskali.Co chwile pod nosem burczała.Dodam,że nie robiłyśmy nic złego.Od takie lekkie klaskanie i bujanie się na fotelu.Kiedy ta ubrana na różowo 60-letnia lalka barbie,powiedziała"zamknąć pysk",to prawie jej przywaliłam.Koleżanka dodała,że to nie teatr i niech się kultury nauczy.Jak na mój gust,jakaś psychiczna.Dodałam,że skoro nie jest fanką Michaela,to co tu robi? Sama do siebie gadała,jak ludzie klaskali.Ogólnie byłam cały czas spięta :-/,bo bałam się,że na mnie"wyskoczy" z twarzą :-/. Całe szczęscie,że poźniej już ich nie było.Przeszkadzało jej nawet to,że ktoś powiedział"zobacz jak pięknie tańczy". Tak więc nie odczułam w pełni,że sala żegnała Michaela.Wręcz przeciwnie,miałam wrażenie,że ludzie przyszli z ciekawości i mało kto go słuchał.Jednak sama,wewnętrznie bardzo przeżyłam ten"koncert". To raz. Dwa,znalazłam śliczne tapety.Wcześniej ich nie widziałam,więc pewnie powstały po Jego śmierci: http://www.experiencedejavoodoo.com/Galleries/Smooth_Criminal.jpg http://www.bloblo.pl/image/54969/default/jacko.jpg (tutaj ktoś podpisał ksywką "Jacko".Michael tego nie cierpiał,przecież :o) Najbardziej podoba mi się ta,dlatego,że jest skromna,ale i "mówi" tak wiele: http://www.abductit.com/files/wallpapers/wpw55/wp_1280.jpg Pokaże Wam jeszcze jak ściana w jednym z pokojów w domu,mówi dużo o mnie.Plakaty w antyramach:Londyn(jako anglista kocham wszystko co w Wielką Brytanią związane) i oczywiście mój ukochany Michel,którego uwielbiam już od ponad 20 lat. Te oczy... http://i891.photobucket.com/albums/ac113/magdalena_poland/Moje1.jpg?t=1249146490 http://i891.photobucket.com/albums/ac113/magdalena_poland/Michaelitejegooczta.jpg?t=1249146397 Ale się rozpisałam :D Pozdrawiam:) Za chwilę wrócę,jak poczytam poprzednie posty. PS mam nadzieję,że wszystkie linki "wejdą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,to chyba kobieta pomyliła topiki:) Miejmy nadzieję,że to nie fankaMajka-reaktywacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he..miałas racje Community...wczoraj walczyłam z komorką... Jak do licha przesłac do komórki fote z komputera,żeby miec w komórce tapetę? Może ktos podpowie bom walcyła a walcyła no, a nicego nie wywalcyła:-D I tyle z tyj moij walki mom! Hej!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzetta
a wy dalej o tym pedofilu gadacie. chyba musicie byc niezle zdesperowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn...przykro mi... Co za porąbane babsko!!! Ja mam cudowne wrażenia i wspomnienia z tego koncertu! Opisze później...bo teraz musze już zmykać, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassdwe
że jest dobry, zabawny itd, że po tym procesie już nigdy więcej nie chce mieszkać w Neverlandzie, bo tam wszystko się zaczęło że na 100 % wierzy w jego niewinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassdwe
że mówiła mu, żeby myślał pozytywnie (przed werdyktem), żeby myślał o zwycięstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upillla
najbardziej chodzi mi o 2 - tą ze zdjęciami z 2006 z rozdania nagród i z Who is it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×