Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

O, żesz, LexUS :D Ja poproszę całość, to znaczy wszystkie trzy punkty :D I widzisz, biedaczko, słów na wiatr nie można tu rzucać :P Bo się sępy zleciały :D Jesteś przewspaniała 🌻 Ratujesz moją psychikę. PS. A co to 3gp? PS.2. Będę mogła to z komputera na komórkę od razu wrzucić? Kabel mom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
Smooth - 1. ściągasz za pomocą strony http://downtube.eu/ do formatu flv 2. przerabiasz na avi za pomocą http://www.programosy.pl/program,flv-to-avi-converter.html 3. edytujesz film tym http://www.instalki.pl/programy/download/obrobka_video/VirtualDubMod.php (tylko obraz) 4. do wycinania samego dźwięku w mp3 http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=238&VirtualDub+1.8.8+Build+30091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEXUS dzięki!:-D Teraz czekam jeszcze na cudownego maila od Ciebie z trzema wersjami In the closet... bardzo proszę:-D i góry serdecznie dziękuję:-D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
żaden kłopot:P sama tego potrzebowałam, także... :classic_cool: 3gp powinno otworzyć się na większości komórek. wgrasz za pomocą kabla zaraz Wam wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kałamarnica... pokazuje Ci sie taka wielka tabela... w rubryczkach po prawej pisze głównie -NO. Na samym dole po prawej pisze FREE. Otwiera sie nastepna strona i tam wpisujesz kod z obrazka i klikasz DOWNLOAD... otwiera Ci sie okno zapisu na kompie!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEXUS... na kompie nie da rady tego otworzyć... Wiem,że teraz chyba przegne pałę...ale gdybys mogła wrzucić na serwer całe IN THE CLOSET w avi...było by cudownie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
na kompie można otworzyć w Media Player Classic. Kałamarnica - wiesz już jak? Diana - mogłabym, ale w sumie szybciej Ci pójdzie ściągnięcie tego z youtube i przetworzenie na avi. plik ściągnięty ma 14 mb (w flv) a po przerobieniu na avi az 34mb. bardzo długo bym wgrywała to na serwer i Ty byś długo ściągała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
proszę bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, normalnie kliknęłam na ten link i mi pokazało, że nie można znaleźć serwera czy coś takiego. Kurcze, mam dziś straszny problem z odświeżaniem strony, idzie jak krew z nosa :O Ale na Media Player obejrzałam sobie arcydzieło LexUS :D Jesteś kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło :D przyznam się szczerze, że Michaela tzn. Jego twórczość, historię i to jakim był człowiekiem poznałam niestety dopiero po Jego śmierci :o ale jak to mówia lepiej pozno niż wcale ;) żałuję bardzo, ze wczesniej sie nie zainteresowalam ta muzyka bo jest na prawde swietna, a On sam jako człowiek to fenomen :) ach duzo by pisać, teraz nie ma dnia, kiedy nie sluchalabym Jego muzyki :D a w man in the mirror się zakochałam, na in the closet uwielbiam patrzeć (tylko ta Noami mi tam przeszkadza:o) a oglądałyście Living With Michael Jackson Part Two, gdzie wyjasnione są wszystkie sprzecznosci, ktore dupek bashir (celowo z malej) powiedzial o Michaelu? tam jest rewelacyjnie pokazane jakim Jackson był człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Kałamarnica próbuj co jakis czas... Casami wyskakuja jakieś wstretne ERRORY;-) Co do teledysków mój ulubiony to Earth Song i... You make me feell ojej...wczoraj na tym pokazie był szał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana :D nie, że zazdrosna jestem, ale ona psuje mi obraz Michaela jakoś tak mi nie pasuje do Niego ;) poza tym On tam taki zawstydzony a ona się wije, pręzy i jakoś tak dziwnie to wygląda jak dla mnie :D co do bashira to nie wiem jak mozna byc taką kreaturą, bo czlowiekiem tego czegoś nazwać nie można:o zastanawiam się czy gosciu moze spojrzeć w lustro i nie ma wyrzutow sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
soUl to sQueeze 🖐️ Kałamarnica - sprawdź maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×