Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwp
ǝɥǝɥǝɥǝɥ-ɐɾɐɾ ǝlɐ(:ɐʞsızpnl ɾǝɥ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy te piękne grube włosy to Jego,czy rzeczywiście nosił perukę? Ale tego już się pewnie nigdy nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno po wypadku miał przeszczep czy coś takiego... a w późniejszych latach to na pewno peruka te jego proste pukle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje wam się, jak przeglądacie jego foty z różnych lat....że robił sobie usta? jak był młody miał większe niż później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam jego próby do koncertu na 2 dni przed śmiercią, i powiem Wam że tak mi się go strasznie żal zrobiło, toż on ledwo na nogach stał! Zero energii, zero powera, zero dynamiki w jego ruchach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexUS to byłam ja. ściągnęłaś ten cały clip? działa wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, to Ty :D Witam. Nie udało mi się ściągnąć, w połowie przerywa za każdym razem. Ale mam do Ciebie pytanie: da się zrobić z refrenu "In the closet" dzwonek na kom? Wiesz, to "something about you baby..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się tak poczułam gdy obejrzałam tą próbę...widać, że schorowany, męczył się....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaa
ale na samym koncu był taki promienny uśmiech,straszmie mi Go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez zapisuje foty poza tym siedze i ogladam, choc miałam tego nie robic, bo wiem, ze nie moge sie oderwac ogladam teraz bad tour to najlepsza tour Michael mlody, piekny i spiewa na zywo przy tym oszalamiajacym tancu piekny głos zachwyca mnie koncówka ill be there z yokohamy, zaraz bede ogladac shes out of my life, az sie boje a ten link z twarza mi sie nie otwiera, a to z faktu, zaraz moze oblukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promienny uśmiech... jak zawsze on tak bardzo chciał...ale jego ciało już nie nadążało za nim... widziałyście to zdjęcie w trumnie? to nie on chyba...albo go na czarno pomalowali po śmierci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttttttt
jak obserwował probe,wtedy co żuł gume,był taki smutny ,nieobecny,tylko te cudne oczy,na chwile zdjał okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądam zdjęć Michaela,które pokazują go w złym świetle.Tym bardziej nie czytam plot.Uważam,że prawdziwy fan,nigdy nie uwierzy w te rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 ja nie wierzę w rewelacje na jego temat, zresztą pisałam tu już dzisiaj o sprzecznościach dotyczących tego czy Mike jadł czy nie jadł..różne osoby z jego otoczenia różnie mówią...nie sposób poznać prawdy, a wiadomo, że gadają byleby kasę od dziennikarzyn wyciągnąć:o ale wroga trzeba trzymać krótko:classic_cool: dlatego lubię mieć pojęcie o tym, co wymyślają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja patrze w monit i co jakiś czas odwracam się,by spojrzeć w te wielkie,piękne oczy Mike'a:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to podkreślę jeszcze raz,przykro mi,że miał ciężkie życie,ale ja zawsze,ZAWSZE,oceniałam go,tylko i wyłącznie,przez pryzmat muzyki. Trzeba jednak zaznaczyć,że gdyby nie ta "pokręcona rodzinka",pewnie nie tworzyłby tak emocjonalnych piosenek.Scena była jego wybawieniem.Tam był sobą. Muzyka to ON:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRA jesli chodzi o zdjęcie w trumnie to... nie Michael tylko James Brown... Kałamarnica... dzwonek da się zrobić...programikiem MP3Knife- Bardzo prosty w obsłudze... Sama pytałam parę dni temu na tym frum o program do cięcia mp3:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kałamarnica - nie mam pojęcia czemu... mailem nie da rady, nie chce się wysłać. próbuję wrzucić to jeszcze raz na rapidshare pewnie,że da się skrócić piosenkę. mogę zrobić z tego dzwonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,na Vivie 2(niemieckiej),leci blok"Michael Jackson-fans&friends".Już jakiś czas trwa.Teraz piosenka,która Mike spiewa z E.Murphy'm:)"What's up with you?",taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się jedynie teledysk podoba:P fajne miny robi Michael piosenka delikatnie mówiąc - taka sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...... ten plik może być ściągnięty tylko 10 razy... tak mam napisane teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×