Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Że Soul przeszkadza ta Naomi, to całkowicie rozumiem i całkowicie się zgadzam :P Ale dziś mój mąż stwierdził, że ta Naomi to zepsuła cały teledysk :D Nie wnikam o co mu chodziło i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nic nie jest w stanie zepsuć cudownego widoku... Michael tak tańczy w tym teledysku , że nic co jest koło niego- nie jest ważne! Tylko te nogi, nogi, nogi roztańczone:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja oszaleje z tym mom kompem i niech mnue ktos zabje....co mysle ze t juz to znowu se zaczyna...ale jestem i a nadzeje ze juz jutro bedzie sprawnie albo popełnie samobója ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fanka majka ja cie juz mam serdecznie dosyc...ty sssssssssss wwwwwwwwwwwwwwww i co tam jeszcze za pseudo se wymyslisz nie widzsz ze wszyscy cie zlewaja/snowu masz słowotok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie LeXus...co Oni robia???? I czy Michael wyglada w tej scenie na zażenowanego??? Moim zdaniem na zadowolonego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam !! Ale jestem ciemna masa! Tak to jest jak do końca instrukcji nie doczytam i już klikam :P Zaraz zobaczę, czym żeście się tak zbulwersowały :D LexUS, mówił Ci ktoś kiedyś że jesteś kochana ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
po co ja to włączyłam?:D wersja soUl to sQueeze jest lepsza:P a to szczęściara jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam tak. Podłączyłam kabelek. Weszlam w mój komputer i nastepnie w komórkę, otwórz pliki i skopiowałam pliki do komórki poprzez zwykłe przesuniecie... Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
...a ten uśmiech na końcu przeuroczy:) Kałamarnica - bez przesady:P dobrze,że już doszłaś co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnelam sobie Michael Jackson - Historia Króla Popu bo myslalam,ze to dokument, a to fabularny i sie zastanawiam czy oglądać... wart obejrzenia ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane 🌻 Dzięki za linka do RMF Michael Jackson :D Widzę, że dostało się biednej Naomi... po co się pchała do teledysku... hehehe :P Ja tam uważam, że niezła z niej kobietka (tylko mnie nie bijcie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexUS33
wow. fajne fotki;) przeszłam się na śmietnik i coś to jednak dało. usuwają posty tej stukniętej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Community:-D Sporo wycieli ale co sie pobawili to ich!:-) Jakie rozszerzenie i wielkość powienna mieć fotka , żeby ją wrzucic na komórkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×