Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Kto co tam robił? Michael...? No... na pogrzebie był... James Brown miał podobne pożegnanie jak Michael-Taka gala była... Nawet ten sam pastor kazanie czytał... Michael wzorował sie na tańcu i ruchach scenicznych Jamesa Browna ...szczególnie w poczatkach swojej kariery...jeszcze z Jackson Five... Brown był idolem Michaela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIRTY DIANA - Dziękuję za 1część MOONWALKA... Czekam na kolejne...i...pomyśl jak moge ci sie zrewanzować:-D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hehe dziękuję:)jak dużo:D a co do piosenki pt. Softly, to pierwszy raz ją słyszę. bardzo fajna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku! Jak czytam te swoje posty to zaczynam się nerwowo rozglądac, gdzie stoi ta otwarta flaszka,że idą na mnie takie opary! Nie zrobiłam ani łyka ,a pisze jakbym była nawalona... Wybaczcie to pewnie zmeczenie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisaj nie słucham Mike'a... wzięło mnie dzisiaj na oglądanie jego fot:classic_cool: a słucham trance'u tak dla odmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę...1/3 moonwalka wysyłala się coś koło 2ch godzin i zblazowala mi zupełnie komp, wiec dzis juz sobie daruję, jutro rano pośle 2/3 części, tylko problem jest inny, ktoś mi podal zły adres mailowy i mam zwrot i zwraca mi z zalacznikiem czyli zeby sprawdzic poczte musze odebrac kolejne 2 godziny !!!! masaaakra... nie wiem czy nie chodzi o xena85@@vp.pl nie powinno być WP.PL ??? albo tunia03@wp.pl? zamaist vp? aż boje sie to odebrac...ech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę napisałabym coś o M.J. ale się wstydzę, ok, zwalę na późną porę ;) tak mi wpadło do głowy :D chodzi o to, że .... :D no bo M.J. był czarnoskóry no i..... :D wiecie z czego słynni są czarnoskórzy mężczyźni :D....w tych sprawach ;) :D i tak sobie myślę,.....zajebiście.................. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIRTY DIANA Ja wysyłałam do xena85@vp.pl i było w porzadku... Wiadomośc dotarła. A Twój Moonwalk z wszystkimi załącznikami wgrywał mi sie dokładnie 9 min. Kochana ... Chyba cos Ci muli kompa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty:D:D weź również pod uwagę fakt, jakie Mike miał duże stopy:classic_cool: a wiadomo jak facet ma duże stopy to....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...mój adres xena85@vp.pl zgadza się na pewno :P vp. pl to onet. u mnie leci For all time:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth nie bulwersuj się już. To tylko mała wzmianka gdyby któraś z dziewczyn nie miała wyobraźni ;) Koniec tematu :) hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, mówiłam, że długo już sama jestem jak palec na świecie ;) Czasem przychodzi coś do głowy, czasem może za często. Ale wy też dzisiaj w podobnym byłyście nastroju, jak czytałam ochy i achy na in the closet to .... you know. Lubie this time around :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×