Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Smooth, no w tvn24 mowili , ze w padzierniku film ma juz byc... podawali tez nazwiska 2 aktorow, ktorzy tam maja grac MJ. ze niby jeden do lat mlodszych MJ, drugi- starszych. Te nazwiska to fox i depp. a przynajmniej takowe podał p. Jakub Porada. Ja tez znikam poki co. Pozdrowiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka na chandlerow
Myslalam,ze jakas nowa wypowiedz jordana sie pojawila dzis... to nie prawda niestety.bylo juz mowione,ze ktos to napisal gdzies za niego i tak sie roznioslo. to nie jego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjooo
ściągnęłam tę płytę i nie mogę wypakować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dziewczyny czy wiecie co onaczal cieniutki,czerwony szureczek, ktory Michael nosil a nadgarstku???Pomóżcie:)Pozdrowonka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
On się tłumaczył, że to chyba prezent od dzieci czy jakoś tak :):) Ja myślałam, że to symbol proana albo kabały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czesc wszystkim super fotki, te ze stopami, juz sobie zapisalam z tym jezykiem śmieszne heeh a wracajac do nóg- popatrzcie, jakie on ma tam naogi na tym zdjeciu, gdzie siedzi tylko w spodenkach, normalnie jak modelka niejedna dziewczyna moze mu pozazdroscic, a co dopiero facet... jego wspolpracownicy opowiadali jak w latach 80 przeberał sie równiez za kobiety, zeby gdzies wyjsc- wygladal olsniewajaco nic dziwnego, z taka figura i jeszcze do tego obcas- hehe tak, te przerposiny chandlrea nie sa prawdziwe- to fan tak napisał chandler nie moze go przeprosic on sobie zyje spokojnie pomnaza pieniadze, jakie dostał od michaela- zyje z dala od matki i ojca mozna zobaczyc jego foty na google, na pewno widzialayscie kiedys dotarłam do dziewczyny z amryki (znaczy jej jakis wpisów) ktora z kolei tropiła rodzine arvizo i znalazła kontakt z kuzynem, lub bratem... na facebooku bodajze zagadneła go jeszcze o Michaela, niestety brutalnie obstaja przy swoim, ze Michael to potwor niegodziweic, zly człowiek itd... acha, ciesze sie, ze kurczak był juz niezywy, bo inaczej to....załamalabym sie nie weim, czy to kurczakowi robilo jakas rownice- ale jednak dla mnie to istotne community, piszesz, ze geny sie nie licza, dla mnei sie licza, to znaczy ja nie czuje, ze czesc Michaela jest z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
narCOMAnka dzięki, no bo obserwując fotki michaela to od dosyc dlugiego czasu ja nosil, wiec musalo to byc dla niego cos waznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
PIERWSZY TAKI SZNURECZEK pojawił sie u Ophry, tylko nie był czerwony chyba pisano, ze ma to zwiazek z kabala ale o tym rózancu ktos powiedział, ze Michaelowi taki ktos dał i bardzo mu sie spodobał i go nosil takze niewiadomo, czy miało to wszystko dla niego głebsze znaczenie, czy tak tylko sobie nosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
mORON, fajne zdjecie a te dwa wczesniej0 jedno z 92 i nastepne z 2009 faktycznie takie same, identycznie wygladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
o kurcze to ostanie zdjęcie jest piękne!!!dzieki Moron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kurcze, jakie foty!!! swietny Michael!!!!! tak sobie mysle... Michael byl ostatnio, czy tez od kilkunastu lat wysmiewany z powodu nosa, ze mu odpadnie itd... ale w ciagu swojego zycia ma zrobione dziesiatki tysiecy zdjec, jesli nei wiecej i na kazdym wyglada genialnie a jesli nie genialnie to dobrze jego najslabsze zdjecia i tak mozna okreslic mianem poprawne to był piekny czlowiek ci, ktorzy go tak oczerniali- ciekawe, jak oni wygladaja? bo na pewno nie tak, jak Michael, nawet w polowie nie tak ile zdjeć i niemal kazde niesamowiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
wlasnie obejrzalam sobie troche dluzsza werscje Gve ti to me na you tube..i stwierdzam,ze w tym teledysku michael ma calkiem inne oczy..tzn.calkiem inny ksztalt..takie jakis skośne i przymruzone..czyzby to byla zasluga innego make-upu czy co?? zobaczcie same :http://www.youtube.com/watch?v=HUW9WH9ROl8 szczególne dobrze to widac 1:22 sekundzie ... i co sadzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
dla mnie był śliczny w każdym okresie swojego życia. media przesadzają. w ogóle to wybierały i wybierają jak najmniej korzystne zdjęcia Michaela, np.to z tym jakimś plastrem na nosie i dziwną miną(chyba z 2002). pojawia się często. moja znajoma, która nie jest fanką zdziwiła się jak przystojny on był, gdy pokazałam jej inne zdjęcia z ostatnich lat. po prostu się zbytnio nie interesowała i widziała tylko to czym karmiły ją media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
* give it to me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
po co on nosił tą perukę (proste włosy) skoro miał swoje piękne loczki a tego miejsca po poparzeniu nawet nie widać :) a może te loki to też peruka?? w ogóle jego wygląd z ostatnich prób jest zniewalający, jakby czas się zatrzymał :):) a na tym teledysku wygląda bosko :D:D a oczy to raczej taki makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
tak to chyba kwestia makijażu, brak kredki na dolnej powiece i chyba więcej cienia na górnej:p tak jest moja "analiza" hihi efekt-super! Co do loczków to wyglądają na naturalne, a co do peruki to może nosił ja bo mu się jego włosy przerzedziły i dopóki nie nabrały lepszego wyglądu to chciał je ukryć. Chodziły słuchy ze zrobił sobie niedawno przeszczep włosów... Natomiast zastanawia mnie tez fotka z karetki.. On tam wygląda tez inaczej, cerę ma ciemniejsza o wiele bardziej, porównajcie sobie też jego brwi: http://i148.photobucket.com/albums/s12/marika777/003.jpg A potem w tej karetce: http://www.efakt.pl/Jackson-w-karetce-NOWE-FOTO-,artykuly,47122,1.html Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
kurcze tyle pytan pozostaje bez odpowiedzi:( skad wiesz,ze tego fotograf znal Mj wczesniej?sugerujesz,ze on(fotograf) mogl cos kombinowac (fotomontaz) przy tym zdjeciu z karetki?no bo naprawde nie da sie ukryc ze Mj wyglada tam calkiem inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
to znaczy, na pewno wiedział kim jest i kilka razy się razem fotografowali. jedno zdjęcie było dość znane. Michael w czerwonej piżamie wychylający się zza drzwi (jakby od przyczepki campingowej czy jakiegoś busa), miał jakiś taki obtarty nos, włosy w nieładzie. obok niego stał ten fotograf chyba. to coś z około 2002. tak mi wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały Moron
aaaa nawet na tym filmie są pokazane te zdjęcia. on tam tłumaczy jak zrobił to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
a no rzeczywiscie na tym filmiku sa pokazane wspolne fotki tego fotografa i Michaela..niezla kase zarobil na tej fotce Michaela w karetce..okropne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×