Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość obserwacjaparanoji
I żeby nikt z rodziny nie wiedział, że nosi perukę? Coś strasznego. :( Musiałby sie przyznać jaki jest stuknięty czerep. Nie chciał. teraz wszyscy są idealni. No nic. Jedynie,że go okradli . Podobnie jak służba. Widocznie takie miał przeznaczenie. Nie wiem... :( W każdym razie dziś Dżermain nie był zły na Boga, że Majkel umarł. Jak sprzedają Neverland to będą całkiem mało źli. Jego czas po prostu dobiegł końca - filozoficznie stwierdził Dżermain. Nie zły na Boga. Allacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie, że niektóre straciły pazura....ależ dziewczynki to jest chillout...ma być właśnie taki chilloutowy no:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfina jest boska:D a ja w koncu ten wywiad znow ogladam, bo nie dokonczylam... on sie bosko rusza w 2 czesci 4:08 zombie dance :D:D Smooth, ja jeszcze do tych Twoich pozostalych linkow musze zajrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra -wiem, ze jak chillout to wlasnie tak... ale DD ubostwiam i okazuje sie, ze w innej wersji nie umiem jej przyjac:D choc nie mowie, ze ta wersja w ogole mi sie nie podoba; pisalam wyzej co mi sie w ogole nie podoba z tej plytki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohh
ja widziałam:P sad chicken :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ZABUCHAA, DZIEKUJĘ, zazaraz obejrzę tez mysle, ze MJ thriller ale ja uwielbiam bad, smooth criminal, jesli chodzi o dance i choreografie do dangerous a- i jeszcze w dd- pokazuje fajny taniec co tam fajny boski jak staje na palcach stóp i sie wygina w luk i jeszcze takie kroki, trudno mi tu opisac w amninthemirror- piruet- kiedys liczylam ilosc obrotow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...widziałam making off stranger in moskow- boskie... I MIchael karmi krokodylka tez widziałam:-) Zaraz wam wkleje super stronki z tapetami na pulpit:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
o nie! co tam jest? zobaczyłam krokodyla i zrozumialam dlaczego sad chicken nie obejrzałam tego- powiedzcie co tam bylo?? zywy kurczak? i to Michael podaje krokodylowi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety pochwaliłam się,widziałam to zdjęcie na pewnym forum,w temacie najseksowniejsze zdjęcia M. Siedział oparty o ścianę w dzinsach bodajże i na bosaka. Piekne zdjęcie,zbliżenie stóp -ale moderatorzy uznali że ten temat jest zbyt sprośny bo dziewczyny tak tez ostro komentowały foty i usunęli 2/3 stron w tym temacie. Bardzo mi przykro.A ja nie mam pojęcia czemu sobie tego nie skopiowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeeeeeeeeeeeee
a z jakich lat to zdjęcie było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×