Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość No i sie poryczałam
Lubię jego muzykę,choć nie jestem jego wielką fanką. Niewierzę w te wszystkie plotki na Jego temat,a Ci którzy tu wypisuja różne złośliwości-niewarto na Nich zwracać uwagi,szkoda mi takich sfrustowanych ludzi,którzy tylko bluźnią innym. Niewiem czy zazdroszczę tym laskom,ale napewno byłoby to niesamowite przeżycie!Tak bardzo mi żal,że odszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..................
on byl taki kochany dla fanow jak fanka mowi ;I love you Michael,to on mowie:I love you more........................urocze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak jest ze mną :O Do tej pory niebardzo interesowałam się Jacksonem, bo to w sumie nie moje czasy. A teraz ciągle słucham jego piosenek, wgapiam się w niego i ryczeć mi się chce że już nie żyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Szkoda, ze Michael musial umrzec, aby ludzie GO docenili. Jak tak ogladam sobie jego filmiki, to widze, ze do 93 roku byl radosny i szczesliwy(na swoj sposob), niestety to I oskarzenie o molestowanie go zalamalo i od tego momentu zaczal miec problemy z lekami. II proces zamienil go we wraka. Dlaczego ludzie go tak strasznie skrzywdzili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i love you more.... ale przyznajcie, że to jest deczko chore:classic_cool: komenty są boskie:D i faktycznie powiedział coś w stylu możesz dać mi więcej niż uścisk, lub mogę dać ci więcej niż uścisk:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynamniej nie jestesmy same z nasza obsesja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie drugie polowki?? co one na to? wiedza o waszej paranoi? moj nie moze juz sluchac o mj :(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Ostra, kiedy tak powiedzial, w ktorym filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Faktycznie, myslalam, ze chodzi o ta druga dziewczyne;) Ale szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam drugiej polowki i dobrze, bo tez bym mu dupe trula :p o tej obsesji wie tylko moj kumpel - wielki fan. razem ryczelismy jak sie dowiedzielismy o smierci MJ.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej..........piekne nie wiedzialam ze ma taki talent..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej..........piekne nie wiedzialam ze ma taki talent..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
A zauwazylyscie, jak ten facet obok sie rozesmial jak MJ to powiedzial do tej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne prace.. szkoda, ze musial odejsc bym mogla go docenic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Zobaczcie ten filmik, MJ o 0:42 caluje dziewczyne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był taką gigantyczną gwiazdą, a nigdy nie gwiazdorzył, był skromny i uprzejmy, serdeczny....kochany po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, nie to co polowa 'gwiazdeczek' przykladowo taka 'nasza' Doda.. wyzej sro niz dupe mo za przeproszeniem.. a Mike mimo kasy i popularnosci olbrzymiej byl taki.. swój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
od 26 czerwca? a ja mam tak od 22 lat :( i nawet jego śmierc jak narazie nic tu "nie pomogła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowłossaaa
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej mi sie chce ryczec jak slucham Man In The Mirror poprostu masakra jak dla mnie a mimo to ją najczesciej puszczam :( autodestrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Bo to byl po prostu zloty czlowiek. Mogl wykorzystac swoja popularnosc i bzykac fanki od rana do wieczoraj, jak robi wiekszosc "gwiazd", a on podpbno przed kazdym koncertem odwiedzal szpitale, tylko o tym oczywiscie gazety nie pisaly, bo wolaly wzbudzac sensacje klamliwymi oskarzeniami o molestowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so pot
Ja slucham od wczoraj w kolko 'they don't care about us' i 'liberian girl'. Ta pierwsza jest po prostu niesamowita, tyle emocji w niej przekazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×