Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

swietne sa te filmiki domowe:) On tam jest taki"normalny",ze to tak ujme:) Jutro na spokojnie obejrze:) I stawiac sie na pokaz koncertu i teledyskow do Multikin i Silverscreenow w calej Polsce!:) zostaly 2 tyg,a miejsca najlepsze juz wykupione.Wiekszosc kin nie prowadzi rezerwacji,dlatego sie spieszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
Hej, dla zainteresowanych, chciałam powiedzieć, że za parę minut na Entertaiment bedzie program o Michaelu. Wczoraj nie mogłam obejrzeć, ale siostra mi powiedziała, że pokazywali Zoo Michaela i goryla, którego Jacko nauczył moonwalku. To było takie słodkie :-) On kochał zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
a jutro o 12:00 na VH1 będzie także program o Jacksonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
O.S.T.R_a - jaki on przystojny, a ten usmiech jest boski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
heeh ja dokładnie to foto mam na tapecie znaalzlam je wczoraj na jakims forum amerykanska fanka miala je w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fotka jest boska :) ktos tu wczoraj ja juz wrzucal. oh eh ah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mogę się z tym
To ja lecę, bo właśnie się zaczęło. Jutro tu wrócę, mam nadzieję, że temat nie zostanie skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w moreczke:D ale sliczny taki mokrusi :) hyhyhyhy.Uwielbiam go z tamtych czasow.Szkoda,ze tak sie zmienil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka: zenada to jestes Ty:o to raz,dwa,Michael zawsze bedzie "na tapecie" czy to sie komus podoba czy nie.Jestesmy fanami,wiec o nim piszemy.Wyjdz z topiku,jak Ci sie nie podoba.Proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dziewczyny macie ten program??? ja nie mam bbc entertainment i tam nie ma i na e tez nie ma ratunku, gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze:D a kilka dni temu była tylko jedna sala i już niemal pełna:classic_cool: ale bilety pewnie trzeba w kasie kupić? nie da się rezerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra: wiekszosc kin nie ma rezerwacji na ten koncert.Wiesz jak sprawdzic? Najedz na numerek sali,jezeli wyskoczy"brak biletu internetowego",znaczy,ze Twoje kino nie prowadzi rezerwacji. Mi sie udalo telefonicznie zarezerwowac,bo jakis nowy pracownik sie pomylil.Poszlam odebrac bilety,a babka zdziwiona,ze ktos mi dokonal rezerwacji,bo "nie powinno tak byc".Ja mowie o Gdynskim,jednak.Sprawdz u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie ma.... w takim razie chyba jutro się przejadę i może jednak pójdę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:D znam to na pamięć hehe, moja siostra kiedyś nagrała jego teledyski, bo potrzebowała układów tanecznych do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
gdzie ten program o Michaelu? bazienka, jak tam narzady? hahahahah ty buraku pustaku wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a słyszałyście ten tekst JÓzefowicza że niby MJ nie umiał tańczyc???co za ignorant aspołeczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gadam z kolega.. byl na zlocie w wawie, ogladalam wlasnie filmiki i foty z tego zlotu. atmosfera musiala byc swietna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.S.T.R_a : właśnie mialam pytać o Twoje gusta muzyczne;) Ja to weteranka jestem.Michaela od 20 lat slucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×