Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość A ja nie mam pseudonimu
Występ na Grammy88- REWELACJA!!! DZiekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja mam e oraz bbc entertaintment i tam nie ma, ale mam nadzieje, ze wszystko, co mozliwe jest na youtube ja jeszcze w latach 80- nie miałąm takich mozliwosci, pamietam, jak czekalam chocby an malutkie zdjecie tydzien, dwa, kupowałam po klka gazet, zeby moze trafic a jak sie szlo do szkoly i widziało sie w kiosku np zielony sztandar i tam byl zawsze jeden plakat i np widze MJ i potem tylko czekam na ostatnia godzine, zeby zdazyc do domu, wziac pieniadze i kupic, zeby jeszcze byla gazeta a jak nie, to trzeba bylo pytac kolegów, kolezanki, czasem jkaas siostra kupiła trzeba było prosic, czekac na jeden plakat, albo zdjecie pamietam tez jak w 89 roku kupilam moonwalkera na video , mimo, ze nie miałam video- troche mnie to kasy kosztowało i czekałam kilka lat na obejrzenie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a teraz wszystko jest jak na raczce, tylko Michaela nie ma.... abraja dostało sie dziadowi jozkowi, ludzie go tam obsmarowali i ja tez komenty pisałam a kukiz był jeszcze gorszy tez dostał w morde komentarzami a tam leje na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........m................
bazienka-ciebie tez bedziemy tylko najpierw zniknij:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka: nic mu nie udowodniono,to raz. Dwa,ja potrafie oddzielic Jego tworczosc od zycia osobistego.Moze Ty sie naucz? Nie neguje,ze Michael mial ciezkie zycie,ktore zmienilo jego psychike.Pozostal wiecznym dzieciakiem,ale moze przez to,ze sam nie mial dziecinstwa,tak bardzo chcial pomagac dzieciakom? Od razu musi sie to wiazac z byciem pedofilem? Widac,ze nie wiesz kompletnie nic o Jacksonie.Sugerujesz sie sensacjami medialnymi.My mowimy o jego talencie,a nie zyciu osobistym. Dziewczyno...rece mi przy Tobie opadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wycinałam nawet take centymetrwe i obklejałam meble jak sie juz miejsce na scianie skonczyło a moja mama sie zza głowe lapałajak do pokoju wchodziła...mam ze 35 koszulek,poduszki serca,kubki,czapeczki,nawet majtki z Mj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee nie no..Michaela też słuchałam, ale nigdy nie miałam szajby na jego punkcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
uwaga bazienka to kretyn u mnie powiedziała, ze po niej przynajmniej zostana narzady, bo je odda idiotka nie wie, ze w srodku sa organy, a narzady na zewnatrz napisalam jej ze organow nie ma- czyli ani mozgu, ani serca zreszta to kretyn i grubas nie komentuje jej jest za glupia, pewnie w szkole ma same pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
bazienka...a do tej pory Cię lubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę pozostawiać negatywne, prymitywne wypowiedzi bez komentarza:classic_cool:🖐️ bo swoje wiem i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja centymetrowe tez wycinałam było np zestawienie listy przebojów i zdjecie miejsca pierwszego oczywiscie Michael i ja dla tej malutenkiej fotki kupowałam cala gazete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą...wrogowie, przeciwnicy Michaela Jacksona i jego fanów: patrzcie moja stopka🖐️ wiele wyjaśnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boisz się? to nie zaglądaj:classic_cool: nie nie nudzi nam się i nie nie przejadło nam się:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kiedy go pierwszy raz zobaczyłam w bad to mnie trzepło, niczym piorunem i to był moj idol na zawsze ale ciekawa jestem, czy jesli faktycznie sa osoby, ktore dopiero teraz sie nim zainteresowaly, to czy to moze przetrwac? hm inaczej było, jak zyl kiedys tak jeszcze w latach 90-tych to nie było niemal dnia, zeby nie bylo wiadomosci o nim mowie przed tym oskarzeniem to bylo piekne zycie lista przebojow programu trzeciego i marek niedzwecki...mówil o nim- boski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka i specjalnie dla ciebie bedzie codziennie 10 powstawało tylko z mojej strony a teraz ładnie se pozegnaj i do łózeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Miło czytać,że tak wielu słucha teraz Michaela. Że nadal robi na młodych takie samo wrażenie jak kiedyś na moim pokoleniu... Miło,że młodzi ludzie, którzy dopiero go odkrywają są nim tak samo zachwyceni. Ciesze się że żyłam w tym samym co on czasie- że mogłam doswiadczyć jego muzyki, talentu i charyzmy. Mam nadzieje ,że wniesie w zycie młodych tyle samo dobrego ile wniósł w moje... Ludzie Michaela zniszczyli! Zniszczyli dobrego, wrażliwego i niezwykle utalentowanego człowieka... ZNISZCZYLI wszystko co było w nim najpiekniejsze! Zniszczyli Go, bo dzisiejszy swiat jest interesowny i okrutny. Michael był z innego swiata- ze swiata idealizmu i utopijnych marzeń. Chciał zmieniać i naprawiać świat...na lepsze. Nie pozwolili mu na to... Zabili ,bo Go nie rozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko przepraszam ze zepsułysmy ci poniekąd temat...ale to silniejsze od nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
zawsze marzylam, zeby zobaczyc pokoje w neverland, bo w wywiadzie z ophra były tylko dwa pokazane no i sie spełniło teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. no fakt...inne czasy były..ja tego nie pamiętam i nie doświadczyłam w sumie bo w 84' się urodziłam heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka a moze czas sie dokształcic? dowiedziec czegos więcej a potem wysnuwac wywody...a nie podważac tezy bez dowodów...tylko zagladnij do czegos powaznego...chyba ze pudelka czytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka (po_prostu_ja@go2.pl) jezu po co sie tak zachwycac kims kto nie zyje... kurde ani toi autorytet tylko idol dla rozwydrzonych nastolatek, w dodatku pedoifil... :/ słowa WRAZLIWEJ DEALISTKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka, zastanawiam sie po co tu jeszcze siedzisz skoro nie trawisz MJ? to topik dla fanow, zaloz sobie swoj dla antyfanow jesli masz parcie :o i uszanuj czyjes gusta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka zle skonczysz z takim podejsciem ale proponuje znalezc prawdziwego fana podejsc do niego na ulicy i powiedzec ze Michael Jackson to pedofil...mam nadzieje ze ów fan szybko ci wytłumaczy w jakim jestes błedzie...i obys nigdy na mnie nie natrafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro WIESZ to mze nas OSWIECISZ moze to My jestesmy zaciemnione i nie wiemy kogo kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×