Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

bo jego śmierć tak naprawdę niczego nie zmieni...zostało tyle nagrań, filmów o nim, koncertów...ludzie będą oglądać i kochać go dalej, przyszłe pokolenia także:classic_cool: bo drugi taki się nie zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala babka
no nie moge z tego filmiku!!rycze jak pojebana bo jeszcze ta piosenka i te slowa........ale dolek,:(:(:( rozkleilam sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
they don't care .. to zgadzam sie znalam i sluchalam ta nute zanim on.. no wiecie:( on jest w niej taki zywy, taki nabuzowany wrecz i ten teledysk w wiezieniu.. on sam jest muzyką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam własnie na jednym topiku ze jakas jest tu laska co dopiero po smierci zaczę ła se nim interesowac...witaj w gronie bardzo sie ciesze ze dołaczyłas do nas i zeszłas z ciemnej strony mocy a propos...ta wwwwwwwwwwwwwwwww,sssssssssssssssssss i jakjej tam jeszcze nie wstapiła?heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Stranger in Moscow to zgon:( i Will you be there..pamiętam jak byłam na uwolnić orkę w kinie i film się skończył, litery i właśnie to leciało...i wielki bek u mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odplywam od kilku dni przy 'Man in the mirror' 😭 zreszta przy wszystkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos potrzebuje jakichs materialów MJ a których nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma sssssssssssssssssssss wwwwwwwwwwwwwwww tttttttttttttttttttt i można nareszcie normalnie pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra nie wywoluj wilka z lasu :classic_cool: a ogladaliscie ten film o MJ z 2004 r?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole...głos mu drży...tak mi przykro😭 taki delikatny, biedny i chory a oni go tak.....eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem swietny.. wzruszajacy. i Michaela pokazali od takiej dobrej strony naprawde podobal mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni go tak jak kazdego...poprostu jedni sa bardziej wrazliwi od innych i na niego trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to pieknie mi teraz zadaliscie,pszeciez ja nie moge plakac o tak poznej porze bo nie bede mogla spac Ja znam jeszcze jednego czlowieka ktory tak naturalnie tulil ludzi do siebie,To Jan Pawel II,chociaz to czlowiek z innej bajki,a jednak oboje tak pieknie okazywali nam ludziom milosc.Czy bedzie nas jeszcze ktos tak kochal ,takimi jakimi jestesmy,oj chyba nie szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego ze MJ okazywał ludziom miłośc ludzie go zniszczyl...za duzo zawiści na świecie ale świat sie kończy...na szczęście bo nie bedziemy musieli babrac sie w takim gównie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra nie widzialam, moze jakis link masz? eh dobra laseczki ja sie beed zwijac, nowa porcja piosenek MJ jest na mp3 wiec bede miala przy czym zasypiac..:( zajrze tu jutro na bank 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam tych dwoch filmow. juz je sciagam. jaki to byl dobry, cieply czlowiek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna....
no ja bardzo az sie posikałam z wrażenia, czubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystko tylko nie mam chyba zdjęc gołego Michaela ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam, ale nie miałam z kim, a sama nie chciałam iść... no i w efekcie biletu nie kupiłam i już chyba po ptokach:( a zresztą doszłam do wniosku, że może nie powinnam oglądać go w kinie na dużym ekranie..chyba lepiej dla mnie i mojego zdrowia psychicznego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja...widziałam gdzieś jego fotę jak wychodzi z basenu, niemal goły:P nie wiem, czy nie czasem gdzieś tu na kafe ktoś nie wrzucał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×