Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

pyt zaspałaś ;)bazienka uciekła z pola bitwy..zabrakło jej argumentów ale z innej beczki to jest zajbiste ze człowek ma take mozliwości ze oze sie az tak zmienic nie ma to jak postep,technika,technolgia żyjemy w pieknych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja uciekam spac. milo sie gadalo i wspominalo MJ :) napewno jutro tu wpadne :)🖐️ a takimi jak bazienka nie przejmujcie sie i nie zwracajcie uwagi na ignorantów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
music and me jest swietna, ben wyciskacz lez ale lubie tez with a childs heart dont know why i love you i mase innych ready or not here i come

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zostaje i tak nie sypam po nocach za duzo na głowe i kofeiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Zmiany tonacji w tej balladzie powalaja mnie na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetoja
a wy tez jestescie dobrzy- jechac na kogos tylko dlatego ze ma inny gust albo mowi cos, z czym sie nie zgadzacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
heeh, no tak wymknela sie po angielsku ja optuje za tym, ze jutro zmieni nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia...
do psychiatry wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hehe abraja nie powielaj wzorow Michaela... ooo, bazienka wrociła widzicie? teraz nieudolnie udaje swojego adwokata padam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetoja ja jade na kogos kto mówi brednie ne ma argumentow ani wedzy i wcska ludzio kity..szanuje czyjes zdanie ale oskarżanie kgs o cos na co nie ma sie dowdów jest raczej tylko obrazem bezmózgowia danego osobnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Miałam w latach osiemdziesiatych koleżankę...Agnieszke. To Ona " zaraziła mnie Michaelem:-) Do dzis mam dwa plakaty: Janet Jackson i Michaela jacksona malowane ołówkiem na zamówienie. Aga mieszka teraz w Londynie. Zapewne miała bilet na koncerty Michaela... Nie mam z nią teraz niestety kontaktu...a miło było by wspólnie powspominac dawne czasy... Dziękuję ,że Wy jestescie... Pozdrawiam serdecznie wszystkich z ktorymi tak miło spędziłam czas na tym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie chodzi o to, ze lazienka sie nie zgadza z nami, bo jak juz gdzie indziej napisałam, ja jestem szczesliwa, ze tacy ludzie nie sa fanami Michaela tylko chodzi o to, ze klamie parszywie nie majac pojecia o czlowieku i jeszcze wlazi na cudze topiki niech zalozy swoj na pewno, gdyby stanela przed Michaelem, to nie powiedzialąby do niego ty pedofilu zesrala by sie w majtole bohaterka......pffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zetoja ja szanuje pyt która twierdzi ze Michael nie zyje a ona nie za to ze twierdze ze Michael zyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Już mi sie nie chce tego nawet komentować. Najlepiej to zostawić. To jest jak bitwa o rację na stypie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez mialam olowkiem malowanego, rysowanego Michaela przez siostre kolezanki, to byl prezent na moje urodziny miałam zeszyt taki ogromny i cale morze plakatów ale wiecie co? trzymałam to ponad 20 lat i w koncu z ciezkim sercem wyrzuciłam, gdyz to bylo takie dla mnie obciazenie, za duzo wspomnien zwiazanych nawet z uplywajacym czasem a poza tym wszystko teraz jest w necie, a nawet wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. to naprawdę dla Ciebie jakbyś straciła bliską osobę, kogoś z rodziny.. tyle lat z MJ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
No właśnie...kiedyś nie było takich mozliwości jak dzis,że wszystko jest dostępne w sieci. Pamietam jak się cieszyłyśmy jak sasiad przywiózł nam z kontraktu w Niemiczech BRAVO! Jedno! I wycinałysmy z niego zdjecia Michaela,żeby sie nimi sprawiedliwie podzielić:-))) Jakie to sie wydaje dzis smieszne!!! Ale wtedy naprawdę nic nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal wszystko mam teraz nie ma za bardzo c zbierac...strach otwierac gazety zeby sie niewqrwic od samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
abraja- racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
A propos widziałyście co zrobili w E-Fakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Ne ma się niestety z czego śmiać!!! Ta gazeta siegneła absolutnego dna!!! Świnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paler
Przestańcie już o nim pisać pajace. Jak żył to nie było tematu a teraz każdy go kocha. Do psychola zwani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×