Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość A ja nie mam pseudonimu
Punkt dla abraja:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tak, wrazliwa idealistka widzi w takim delikatnym czlowieku, jak Michael pedofila... a wiesz chociaz kim sa ludzie, ktorzy go oskarzyli? ci pierwsi... ojciec jordana chandlera chcial go zabic w 2006 roku dlaczego? zeby uzyskac pieniadze matka nie ma kontaktu z jordanem od 12 lat jordan byl poddany przez ojca, dentyste podczas zabiegu usowania zeba narkotykowi i mu wmowil te brednie ja czytałam wiele materiałow na ten temt a ty idealistko, przepraszam idiotko (pomylio mi sie tez na i ) zaczytujesz sie w pudelku a ci drudzy- arvizo- oooo to juz wole nie wspominac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jaka cholerę...
Bazienka, wogóle się wtrącasz???No to nie czytaj i idź sobie gdzie indziej.To wolny kraj,nikt Cię tu nie trzyma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T ale ona ma wiedze WIE wiecej niz my...napewno we takze o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponuje poczytac blogi prywatne...z przed 20 lat moze sie zdziwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jaka cholerę...
Zawsze sie znajdzie ktos kto mąci,ufff. Bazienka,spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jadna suka
a wy wiecie wogole ze on byl bardzo schorowanym czlowiekiem, mial pewna chorobe skory, dlatego na koncertach itd byl zawsze w dlugim rekawie, tylko w teledyskach i na zdjeciach wystepowal czasem bez, / retusz dla idiotow/ operacje twarzy robil bo robil, ale malowal np, cialo na bialo , ie dlatego ze tak chcial tylko choroba sie poglebiala i bielalo mu cialo... dla niedowiarkow.... a chuj ci w dupe tlukuuuu! :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel abrai
ku Abraji abraja ma abraja ty jedna masz tu jaja walisz prosto z mostu teorie swa po prostu a z tego to wynika ze nie ma przeciwnika dla ciebie mój aniele spotkajmy sie w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Bazienka- żadna tajemnica w tym ,że Michael czasy swojej swietnosci miał w latach 80-tych i 90-tych. Teraz po prostu odżyły dawne wspomnienia... Dlaczego odmawiasz ludziom dzielenia się miedzy soba tymi uczuciami i wspomnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
strategiczna? powinno byc zasadnicza o, pewnie jestes po zasadniczej..heheh abraja, wiadomo, nic nie wie, a najbardziej pluje autorytet- a to wymien mi chociaz jeden autorytet? ty łazienka.... ja wiem, ze przetrwalam wiele trudnych chwil w zyciu dzieki Michaelowi, powaznie :) i chocby dlatego zawsze bede przy nim stala no matter what

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ze jest ignorantką zapatrzona we własne ego jej nadwyraz wrazliwa natura nie pozwala na blizsze obcowanie z tak przyziemnym istotami jak my... Do wielbiciela w nieziele jestem zajeta ;)ładny wierszyk zapisze se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Mądry konstruktywizm nie wyklucza tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jadna suka
to nie pisala bazienka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham takie czarne owce a najbardziej jestem usatysfakcjonowana jak ze spuszczoną głowa pwoli ucieka taki zołnierz z Mj fanów niewoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jaka ładna stopke ma nasza łazienka bazienka "najpierw cię ignorują, później się z ciebie śmieją, potem cie zwalczają. PÓŹNIEJ WYGRYWASZ" najpierw go ignorowałas,potem se z nirgo smiałaś teraz go zwalczasz...hmmm co pzostało ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Tez zwróciłam uwagę na stopke- szczegolnie na pierwszy akapit... Widać to że komus cos sie podoba nie oznacza,że to rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienka wróc chce nadal ci udowadniac twoja niewiedze,niekompetencje,rak szacunku,i wiele innych twych słabości...lubie miec racje mam z tego nawet dzika satysfakcje...moze jakas perwersyjna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Na powrot bazienki raczej nie liczcie- brak argumentów uratowała ucieczką:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
o chorobach cos niecos przecieka ian harperlin pisze wiele o chorobach (MJ) a teraz wypowiedziala sie pielegniarka, asystentka jego hirurga no cóz, w kontekscie, ze Michael juz nie zyje to sa sprawy 2 rzedne on nie chciał, zeby to wyszlo na swiatło dzienne, ukrywal to a ludziom dawal muzyke i show a tej lazience przeszkadza, ze Michael jest tak wielbiony i mysli, ze jesli nawet zraziłaby tu do niego 3 osoby, czy 4 to swiat nagle o nim zapomni lazienka, mam dla ciebie zła informacje- Michael sie dopiero zaczyna, rozkreca i przezyje twoje prawnuki, jesli je powolasz powiem tak- niech zyje Michael Jackson!!!!! łazienka, dreptaj spac i tak biegu zdarzen nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie mam pseudonimu
Z okresu Jackson Five bardzo lubię ballady: Music and me i Ben:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ale to juz nie pierwszy raz kiedy pluje na fanów MJ o co takiej chodzi, co takiej przeszkadza zmarly juz człowiek i jeszcze klamstwa powiela, powinien jej jezyk zesztywniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×